1

Temat: Jakie ćwiczenia na uda

Jakie ćwiczenia są najlepsze na wewnętrze mięśnie ud?
Chce spalić trochę tłuszczyku, co możecie polecić?

2

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Rób na leżąco nożyce, skacz na skakance, jedź na rowerze.
Na pewno pomoże, a nie zaszkodzi.

3

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Albo wyrobi mięśnie tak, że będą jeszcze masywniejsze:( Podobno ćwiczenia z piłką pomagają i przysiady

4

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Najlepsze ćwiczenie na mięśnie wewnętrzne jest to (uworz, poczujesz od razu a efekty też szybko zobaczysz):

Połóż się na podłodze na plecach, ręce wzdłuż ciała, stopy trochę szerzej niż biodra. Pomiędzy kolana włóż piłkę stabilizacyjną. Ściskaj ją kolanami przez 3-4 sek. i rozluźnij tak, by nie wypadła.

3 serie po 20 powtórzeń

5

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

niechcemisie, widzę, że się znasz, więc to co polecasz będę robiła.

6

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Spróbuj, zobaczysz jak będzie bolało, ale to znaczy, że działa. Ja teraz wróciłam do ćwiczeń, dzięki nim kiedyś schudłam i utrzymywałam świetną figurę i kondycję - dopóki nie przestałam ćwiczyć i nie zaczęłam się objadać. Teraz znowu pożegnałam się z objadaniem i wracam do ćwiczeń. Trening ułożyłam z tych, które okazały się najskuteczniejsze.

7

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Możesz także, na ławeczce skośnej, rozkraczać nogi i je zwężać, bardzo to ćwiczenie działa na przywodziciele i wewnętrzną stronę ud. Polecam także zobaczyć ćwiczenia ze stetchingu, tam własnym ciężarem ciała działamy na te mięśnie. Oprócz tego, wiem, że na przywodziciele działają różnego rodzaju kopnięcia, ale do tego trzeba mieć już podstawy techniczne.

8

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Dzięki za kolejne rady, bo człowiek z nadwaga naprawdę jest nie dożycia.
Dobrze, ze ja jej nie mam  według BMI, tylko ma wagę w normie, ale trzeba się pilnować, bo przekroczysz 3 kg. i już znajdujesz się w innym przedziale.

9

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Zgadza się, poza tym fajna waga nie oznacza wcale fajnej figury. Można mieć jedno i drugie, a równie dobrze można mieć wagę w normie i odstający brzuch albo pulchny tyłek.

10

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

BMI dopuszcza bycie trochę okrąglejszym - ja musiałabym przytyć 7 kg żeby przekroczyć normę - a ważę 47... To jak myślicie, jak bym wtedy wyglądała???

11

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

mam taką drobną niską koleżankę, która waży 48 kg, a wygląda tak, że nic dodać nic ująć

12

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Też znam osoby, którym z lekką tuszą jest "do twarzy" - kiedy jedna z nich schudła to jakoś tak zbrzydła...

13

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

też znam takie, zwłaszcza te, którym po tuszy została wisząca skóra, he he

14

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Za szybko się odchudziły?

15

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

bez odpowiednich masaży i kremów to im ta skóra tak będzie wisiała. Albo do chirurga trzeba, żeby wyciął...

16

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Za szybko i w niewłaściwy trochę sposób, bo przez ograniczenie jedzenia. Gdyby jeszcze ćwiczyły to ta skóra jakoś by się napięła i tak jak summerlove pisze - kosmetyki i masaże, a one po prostu nie jadły.

17

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

nie wolno z niczym przesadzać - leżenie na tapczanie i nie jedzenie mogą co najwyżej  wpędzić w chorobę... Lepiej choćby pospacerować z kijkami do nordic walking

18

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Poza tym jaka różnica jest między sylwetką zwyczajnie chudą, a ciałem, które ma mięso na sobie - delikatne, kształtne, kobiece. Ciuchy lepeij leżą, faceci częśćiej patrzą. Po co mężczyźnie kobieta, która podczas seksu zemdlałaby z wysiłku?

19

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Normalnie narzędzie tortur!!! Uciekajmy!!!

20

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

AAaaaaagh!!! Oberwałam... mad

21

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

skakanka i jogging. na pewno masaż. ja chcę spróbować rolltec maszynę, ktoś z tego korzysta?

22

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

tae boo... angazuje mięsnie i duzo sie spala kalorii

23

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Podobno najlepsze są przysiady ale pewna nie jestem.Ja wykonuję ćwiczenia Chodakowskiej i uda wyglądają coraz lepiej.:)

24

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

fajne ćwiczenia nie tylko na uda, ale na całe nogi ma też Mel B smile W internecie jest mnóstwo filmików i ćwiczeń. Warto wybierać te, które angażują wszystkie partie ciała smile

25

Odp: Jakie ćwiczenia na uda

Kochane ja ćwiczyłam z mel B:D daje w kośc, jednak nabawiłam sie jakis czas temu bóli kolan.. okazało sę, że to stawy. Warto wiedzieć co i jak w tej kwestii - Zadbajostawy.pl