26

Odp: Kosmetyki do włosów

nigdy nie stosowałam jedwabiu... może spróbuję... natomiast z tego gliss kura miałam odżywkę tez w takich różowych kolorach do włosów blond nadająca blas - była wspaniała!

27

Odp: Kosmetyki do włosów

macie jakąś sprawdzoną gumę do włosów???

28

Odp: Kosmetyki do włosów

oo już nie pamiętam nazwy, ale jak miałam króciutkie, to kupowałam jedna... w sklepie dla fryzjerów... cholercia... za późno spytałaś wink

29

Odp: Kosmetyki do włosów

guma do włosów ma każda podobne działanie chyba jakieś różnicy nie ma

30

Odp: Kosmetyki do włosów

[quote=biedroneczka4]guma do włosów ma każda podobne działanie chyba jakieś różnicy nie ma[/quote]
jest różnica pomiędzy firmami i to ogromna

niektóre obciążają włosy, inne sklejają, jeszcze inne powodują, że włosy sa ułozone ale tylko przez pierwsze dwie godziny a potem się sypie....

31

Odp: Kosmetyki do włosów

no może i masz rację ale ja mam gumę i jakoś wiecej starsza używa dla krótszych włosów

32

Odp: Kosmetyki do włosów

jedwab do włosów jest obecnie najlepszym kosmetykiem do włosów i stosunkowo nie drogim, mozna go kupić na allegro lub w sklepach.

33

Odp: Kosmetyki do włosów

[quote=biedroneczka4]no może i masz rację ale ja mam gumę i jakoś wiecej starsza używa dla krótszych włosów[/quote]
no bo guma jest raczej do krótkich, ja używałam gumy jak miałam króciutkie, teraz już nie używam, bo zbytnio obciąża mi wlosy

34

Odp: Kosmetyki do włosów

ja mam teraz krótkie smile

35

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja tam nic specjalnego nie stosuje, zwykły szampon i odżywkę i to najtańszą.

36

Odp: Kosmetyki do włosów

jedwab stosuje , szampony to z tych tanich

37

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja właśnie dostałam jedwab w sprayu z Drogerii Natura, ale jakoś nie widzę wielkiej różnicy... Ile razy to trzeba psiknąć na włosy? Może ja za mało na siebie psikam?

38

Odp: Kosmetyki do włosów

a tam nie jest napisane? Bo ja mam jedwab w maleńkiej buteleczce od fryzjerki i na włosy wystarcza kilka kropelek! Pieknie lśnią

39

Odp: Kosmetyki do włosów

[quote=justyna][quote=biedroneczka4]jedwab jest dobry ale nie dla wszystkich włosów[/quote]
ja używam sporadycznie - na "wyjścia" fryzjerka mi powiedziała, że nie nalezy używać jedwabiu codziennie

mam taki (używam od lutego, a zużyłam 1/4 opakowania):
[img]//www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/165/9442.jpg[/img][/quote]


mnie mdłił zapach tej odżywki koszmar jak dla mnie,  efekty też były znikome sad

40

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja polecam szampony i odżywki do włosów producentów certyfikowanych kosmetyków naturalnych Logona i Lavera. Lavera ma świetny szampon pomaranczowy do włosów cieńkich i delikatnych, włosy są puszyste i lśniące.

Unikam  szamponów  ze zwykłych drogerii, czytam skład opakowań i pieć razy się zastanawiam zanim kupię smile
Używałam też profesjonalnych szamponów i odżywek do włosów.

Ostatnio edytowany przez Natasza (2010-04-16 11:09:22)

41

Odp: Kosmetyki do włosów

jeśli chodzi o podniesienie fryzurki ja ostatnio odkryłam spray firmy Wella, do kupienia tylko w profesjonalnych sklepach, faktycznie działa

42

Odp: Kosmetyki do włosów

Polecam bardzo dobrą rewitalizująca odżywkę do włosów Foltene. Włosy po jej użyciu są sprężyste, dobrze się układają, nie są jak siano. Ładnie lśnią. smile

Ostatnio edytowany przez Natalia22 (2011-06-08 15:16:26)

43

Odp: Kosmetyki do włosów

ja ostatnio poszukiwałam jakiejs nowej odzywki do włosów bo te w sklepach juz wypróbowałam prawie wszystkie i żadna mi nie odpowiadała tak do końca i znalazłam taka Re-energize Conditioner  firmy tigi w sklepie internetowym kalamis i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim mam bardzo miłe włosy po tym i wreszcie odzyskały blask

44

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja najbardziej jestem zadowolona z tej na zdjęciu, ale działa od razu po zetknięciu sie z włosami i muszę szybko i bardzo dokładnie ją zmywać. Mam przetłuszczające się włosy, więc muszę ostrożnie. Pachnie cudnie! Jestem jeszcze zadowolona z szałwiowej Joanny.

45

Odp: Kosmetyki do włosów

Moje włosy są dosyc sztywne i po umyciu stoją jak u jeża.Używam odżywki ziaja plantica włos w płynie olej rycynowy
.Włosy są mięciutkie,nie wypadają

46

Odp: Kosmetyki do włosów

A stosowałyście może odżywki do włosów z matrixa?

47

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja mam taką pomarańczową maskę z MATRIX'a (tzn. opakowanie jest pomarańczowe). Wspaniała jest!

48

Odp: Kosmetyki do włosów

Nowy żel do włosów z Joanny. SUPER!!! Bardzo mocno utrwala, a włosy się nie wysuszają...

49

Odp: Kosmetyki do włosów

A ja nie używam nic do stylizacji włosów big_smile ha ha big_smile w ogóle do włosów to tylko szampon neutral tongue Nie lubię się zajmować włosami hmm

50

Odp: Kosmetyki do włosów

A ja ostatnio kupiłam piankę i nową suszarkę z dyfuzorem, więc się bawię czasami, żeby nabrac wprawy. nigdy wcześniej nie używałam dyfuzora. Efektem nie jestem zachwycona, przynajmniej póki co.