201

Odp: ach, te kociaki...

też fajie smile a potem weź i się nią zajmij , hihi

202

Odp: ach, te kociaki...

ja notorycznie dostaję prezenty, jak się da to ratuję jeszcze, ale zazwyczaj omijam łukiem, a później sprzątam, jak kot łazi bez ograniczeń to i znosi niestety, ale taka jego natura, nawet się nie należy gniewać

203

Odp: ach, te kociaki...

Mojego dzis dała czadu ;D.
weszła na szafkę i skakała na psy tongue

204

Odp: ach, te kociaki...

fajna impreza  u twojej kici

205

Odp: ach, te kociaki...

a mojego nie widziałam 2tygodnie i tak się za nim stęskniłam tongue jak głupia tongue

206

Odp: ach, te kociaki...

Uwaga!
Nowy konkurs literacki
„Planeta kotów - jak wyglądałby świat gdyby rządziły koty (a może kocice)?”.


Drodzy Czytelnicy. Zachęcamy Was do popuszczenia wodzy fantazji.
Co by było, gdyby koty zachowywały się wobec nas tak jak my w stosunku do nich?
Czy świat byłby lepszy? Bardziej przyjazny? Inny? Jakie miejsce zajmowaliby w nim ludzie i zwierzęta. Temat nie jest łatwy, zmusza bowiem do refleksji także nad wartościami i światem, w którym żyjemy. Mamy nadzieję, że konkurs Was zainteresuje.
Czekamy na Wasze teksty do 10 stycznia 2010 r. Możecie je przysyłać na adres redakcji lub e-mailem : [email protected] z dopiskiem „Planeta kotów”. Najciekawsze zamieścimy w KOCICH SPRAWACH, a ich autorów nagrodzimy wspaniałymi książkami o kotach.

207

Odp: ach, te kociaki...

mój tarza się dzisiaj w śniegu jak szalony, nie wiem co ja mam za dziwnego kocura smile

208

Odp: ach, te kociaki...

a moja kotka to na łapkach chodzi jakby w obcasach a jak nie musi się załatwić to wcale nie wychodzi na dwór

209

Odp: ach, te kociaki...

zmarżluch z niej jakby nie kot big_smile

210

Odp: ach, te kociaki...

mój biega i skacze w tym śniegu i frajdę ma niesamowitą, wczoraj to na niego patrzyłam i doszłam do wniosku, że bawi się jak dziecko smile

211

Odp: ach, te kociaki...

[url]http://animalpedia.pl/aktualnosci/aktualnosci-tresc-artykulu/artykulu/niezle-ciacho-nowy-konkurs//37/[/url]

212

Odp: ach, te kociaki...

Ciekawe i przydatne dla innych zadajesz pytania.
Ja nie ma kota i nie wiem, ale popytaj się weterynarza lub znajdź te informacje w Internecie.

213

Odp: ach, te kociaki...

Dzisiaj był Międzynarodowy Dzień Kota, więc wszystkim kociakom i ich właścicielom - wszystkiego dobrego!!! tongue

214

Odp: ach, te kociaki...

Marcowe koty już zaczynają sie wydzierać na cały głos pod blokiem , straszą mi psa!

215

Odp: ach, te kociaki...

O kotach można bez końca, to najbardziej inteligentne stworzenia, jakie do tej pory udało mi się spotkać. Wciąż mnie zaskakują - potrafią bardzo przywiązać się do ludzi, wyczuwają też, kto jest do nich nieprzyjaźnie nastawiony. Polecam wszystkim wspaniały sposób na odstresowanie się - wystarczy ok. 10 min. poświęcić na głaskanie kota i zabawę z nim!

216

Odp: ach, te kociaki...

Mojemu też w głowie figle, strasznie też się leni, a wiosny nie widać sad

217

Odp: ach, te kociaki...

a mój figle robi jak zbliża się wieczór

218

Odp: ach, te kociaki...

Wreszcie w święta zobaczę moje pieszczochy... Bardzo się za nimi stęskniłam i wiem, że one za mną też... Niestety, nie mogę i nie chcę mieć kotka na co dzień, bo mieszkanie w blokach i perspektywa zostawiania go na prawie cały dzień w samotności byłaby dla mnie przykra. Tak więc widuję się z nimi tylko przy okazji wizyt u rodziców, na wsi. Tam mają raj, chodzą gdzie chcą, zawsze mają towarzystwo, uwielbiają psy, bawią się z nimi, nawet śpią w jednym koszyku...

219

Odp: ach, te kociaki...

Zależy jeszcze jaki kot - są rasy, które nie wychodzą z domu i właśnie nadają się do bloków

220

Odp: ach, te kociaki...

mój to pieszczoch popołudniu śpi a pózniej podjada

221

Odp: ach, te kociaki...

a ja mam psa nie mam kota ale zachowuje sie draniuszek jakbym miala stado słoni w domu wszedzie go pełno!

222

Odp: ach, te kociaki...

moja to śpioch, szaleje tylko pojedynczymi "zrywami"

223

Odp: ach, te kociaki...

moje kocisko tylko wstaje przed świtem, ale go wypuszczam i mam spokój tongue

224

Odp: ach, te kociaki...

nie wiem co się dzieje, ale moja kotka w tym roku jeszcze porządnie nie liniała... czy to dlatego, że ta wiosna to tak jakoś z opóźnieniem? zawsze na wiosnę całe kłęby futra z niej wychodziły,a teraz póki co nic...

225

Odp: ach, te kociaki...

Słuchajcie dziewczyny mam w domu od wczoraj malutkiego kociaczka! Namówiła nas Weronika. Jest przecudny. Martwię się tylko czy go nauczę załatwiać się do kuwety żeby mi nie robił na dywany. Ale się cieszę!