1

Temat: Piersi

Po ciąży i po karmieniu moje piersi zrobiły się nierówne i to dość widocznie...zastanawiam się czy można by je jakoś wyrównać..nie chcę powiększyć bo są duże ale wyrównać..

2

Odp: Piersi

A nie myślałaś może o jakis cwiczeniach, masażach?
Myslisz, ze od razu najlepiej to operacja?

3

Odp: Piersi

U większości kobiet piersi różnią się wielkością, czasem jednak dysproporcja ta jest tak znaczna, że wymaga korekcji chirurgicznej. Implanty produkowane są w różnych rozmiarach, możliwe jest więc wyrównanie dysproporcji piersi oraz dobór rozmiaru do danej sylwetki.

4

Odp: Piersi

Ale przecież tez odpowiedni stanik i piersi lepiej wyglądaja - ja nadal twierdze, że operacja to ostateczność .

5

Odp: Piersi

Wszystko zależy od tego czy zależynam na wizerunku "dla innych", czy dla siebie. Uważm, że najważniejsza jest samoocena i jeżeli bardzo nam źle z "naturalnymi" piersiami, to zabieg jest najlepszym rozwiązaniem.

6

Odp: Piersi

Dla mnei ejdnak operacja to ucieczka.
Przeciez ćwiczenia, masaże jakies kosmetyki, cyckowe wygody tongue też dużo dają.. tylko tzreba troche czasu poświecić i chcieć.

7

Odp: Piersi

Tak operacja to ostatecznośc ale jak mam ćwiczyć żeby jedną pierś powiększyć albo drugą zmniejszyć??? Tak stanik wyrównuje to ...ale jak zdejmę stanik to wygląda śmiesznie...nie jestem tym powodem załamana albo coś,,,tylko się zastanawiam czy coś można z tym zrobić.

8

Odp: Piersi

a pójsć z tym do lekarza, tylko teraz kwestia jakiego...
bo ogólny to raczje odpada - na takich rzeczach sie nie zna...

9

Odp: Piersi

Ogolnie piersi nigdy nie sa symatryczne, ale nie zmienialabym tego operacja zwlaszcza ze jakos bardzo Ci to nie przeszkadza. Biustonosz maskuje to doskonale a naga widzi Cie tylko partner - jemu to przeszkadza ?

10

Odp: Piersi

[quote=Antalis]Ogolnie piersi nigdy nie sa symatryczne, ale nie zmienialabym tego operacja zwlaszcza ze jakos bardzo Ci to nie przeszkadza. Biustonosz maskuje to doskonale a naga widzi Cie tylko partner - jemu to przeszkadza ?[/quote]

Nie przeszkadza ale mi samej przeszkadza..miałam niesymetryczne a po ciąży i karmieniu stało się to bardziej widoczne! Są dość duże a "zamaskuje" je jedynie mocno usztywniany sTanik a wówczas to mam rozmiar F!

11

Odp: Piersi

Najważniejsze to jak ty się z tym czujesz. Jeśli bardzo ci to przeszkadza, to idź po poradę do lekarza. Jednak mimo wszystko nie jestem za operacją. Być może istnieją jakieś kremy, delikatne zabiegi itp. Przecież ludzie nie widzą twoich piersi, które są przecież pod biustonoszem, bluzką. smile Ale decyzja należy do ciebie.

12

Odp: Piersi

Ćwiczenia ... i ewentualne kremy na poprawę kształtu. To jest istotne.

13

Odp: Piersi

Nie tyle kremy co masaż. Ale nie znam takiego, który działa cuda.

14

Odp: Piersi

a właśnie, jest tu na forum masażysta - może poprosimy o kilka słów nt. masażu piersi? smile ja chętnie się dowiem

15

Odp: Piersi

Ja też.

Ogólnie masaż piersi powoduje, ze One staja się bardziej ukrwione, przez to lepiej "pokarm" z krwią do nich dopływa i rosną big_smile

16

Odp: Piersi

[quote=malenka84]Ja też.

Ogólnie masaż piersi powoduje, ze One staja się bardziej ukrwione, przez to lepiej "pokarm" z krwią do nich dopływa i rosną big_smile[/quote]
no z tym rośnięciem to mnie nie strasz big_smile

wiem, że działa cuda i staram się z niego korzystać jak często się da, ale... mam nadzieję że nie rosną od tego yikes

17

Odp: Piersi

Mi lekko urosły big_smile:D:D

18

Odp: Piersi

Tyle lat masażu i jakoś nie chcą rosnąć. sad

19

Odp: Piersi

Może nie tak jak trzeba masuje albo masz takie duże że wieksze nie urosna smile?

20

Odp: Piersi

poszukaj jakiś ćwiczeń na biust w internecie. zainwestuj też w jakiś dobry krem do biustu. jeśli nadal nie będziesz zadowolona z efektu to dopiero zdecyduj się na operację.

21

Odp: Piersi

[quote=malenka84]Może nie tak jak trzeba masuje albo masz takie duże że wieksze nie urosna smile?[/quote]

Maleńkie, zbyt małe. smile

22

Odp: Piersi

Mi piersi urosły dodatkowo od tabletek antykoncepcyjnych. Ale nie polecam tego.

23

Odp: Piersi

[quote=pinkmause][quote=malenka84]Może nie tak jak trzeba masuje albo masz takie duże że wieksze nie urosna smile?[/quote]

Maleńkie, zbyt małe. smile[/quote]


to musi zmienic taktyki tongue

24

Odp: Piersi

Dobrze, że nie żonę...  big_smile

25

Odp: Piersi

To nie wina żony tylko nieumiętnego masowania lub zbyt krotkiego tongue