1

Temat: Białe zęby

Mam problem,nie mogę trafić na dobrą pastę do zębów.Jakie pasty do zębów są najlepsze,po których widać efekty?

2

Odp: Białe zęby

Nie ma takich, chyba tylko wybielanie u dentysty!

3

Odp: Białe zęby

Ja stosuję pasty wybielajace ale muszę przyznac ,że nie widzę wielkiej różnicy .Na spektakularne efekty mozna liczyc tylko podczas specjalistycznego wybielania u dentysty.

4

Odp: Białe zęby

dentysta pozostaje, na mnie tez pasty nie działają

5

Odp: Białe zęby

jedna z lepszych jakie miałam, marka od wielu, wielu lat na rynku, to DENIVIT - tylko drogawa jest

6

Odp: Białe zęby

DENIVIT to pierwsza z past jskie dawno zaczęłam stosowac .Niestety na spektakularny efekt sie nie doczekałam .

7

Odp: Białe zęby

Past wybielejących nie można cały czas stosować, gdyż scierają szkliwo.
Także na wybielanie najlepiej wybrać się do stomatologa.

8

Odp: Białe zęby

Kompromisem między białymi zębami a zdrowym szkliwem jest według mnie seria past adent, które zawierają aminofluorki.

9

Odp: Białe zęby

Ja używam Vademecum. Od wczoraj mam Blend-a-med 3D White with Pearl, zobaczymy. Racja, że nie można ciągle ich używać. Ja kupuję jedną, jak się skończy kupuję pastę wzmacniającą szkliwo Vademecum albo jakąś inną.

10

Odp: Białe zęby

[quote=agf]jedna z lepszych jakie miałam, marka od wielu, wielu lat na rynku, to DENIVIT - tylko drogawa jest[/quote]
chyba się skuszę, bo dentystka powiedziała, że nie podejmie się wybielenia mojej jedynki, bo jest za słaba sad (jedynka, nie dentystka) wink

11

Odp: Białe zęby

Wiesz, ja się już spotkałam z za słabą dentystką i skończyłam na rentgenie i u chirurga stomatologa.

12

Odp: Białe zęby

ja mam sprawdzonego dentystę

kupiłam sobie wybielającą pastę LACALUT
czekam na spektakularny efekt wink

13

Odp: Białe zęby

Teraz to i ja mam - tego, który mnie wtedy wyratował, ale zwiedziłam kilka gabinetów. A poza tym mój mnie ostatnio bardzo zawiódł. nie wiem za co on dostał nagrodę za najlepszego w całym województwie.

14

Odp: Białe zęby

Ja mam problem z dentystą dla córki. Chciałam z nia iść dopóki jeszcze ma zdrowe ząbki. Pierwszy dentysta podszedł do niej jak do dorosłego z bolącym zębem, więc jak zaczęła płakać to wyszłam. Drugi to miał straszne wąśy i na sam widok była przerażona....

15

Odp: Białe zęby

hehe - pamiętam, że też sie bałam ludzi z wąsami

a najlepsza byłam jak mój tata wrócił nie ogolony, po 3 tygodniach nieobecności, miałam trzy lata i wybuchnęłam płaczem na jego widok, byłam przerażona, nie podeszłam do niego dopóki się nie ogolił big_smile

dzieci to maja fantazję

16

Odp: Białe zęby

na szczęście wąsy są passe wśród mężczyzn przed 40....

17

Odp: Białe zęby

jeżeli chodzi o pasty wybielające, to niestety żadna nie zapewni śnieżno białego uśmiechu, najskuteczniejsza jest oczywiście wizyta u dentysty i profesjonalne wybielanie, ale to oczywiście swoje kosztuje

18

Odp: Białe zęby

no tak i podobno osłabia szkliwo przy częstych zabiegach sad

19

Odp: Białe zęby

Denivit + szczoteczka elektryczna i efekt jest może nie super hiper ale jest.

20

Odp: Białe zęby

a ja teraz używam Sensodyne za 12 zł wybielającą, na razie efektów nie widać za bardzo, myje kilka dni dopiero

21

Odp: Białe zęby

Zauważyłam u koleżanki, która miała strasznie żółte zęby, że bardzo jej się wybieliły, mimo palenia. Twierdzi że to od pasty blend-a-med, tylko nie wie konkretnie której. Wierzę jej, bo to zamotnana dziewucha wink a na pewno nie wybielała u dentysty, bo pochwaliłaby się, a zresztą rodzice nie zasponsorowaliby jej takiego zabiegu, więc wierzę tym bardziej. Ja sama testowałam bled-a-med with pearl i powiem, że faktycznie skuteczna. Jest kilka rodzajów tych nowych blend-a-med, któregoś z nich podobno używa. Pasty są dużo droższe niż tradycyjne tej marki, więc można już czegoś po nich oczekiwać, choćby ze względu na cenę. Ja zużyłam tylko jedno opakowanie, więc efekty na pewno nie były takie jak przy regularnym stosowaniu, ale byłam i tajk zadowolona.

22

Odp: Białe zęby

Ja uzywam zwykłej pasty fluorodent za 4 zł. Mój dentysta preferuje pasty z fluorem:)

23

Odp: Białe zęby

A co sądzicie o paskach wybielających Whitestrips Blendamed?

24

Odp: Białe zęby

Nie próbowałam. Teraz testuję dzięki drogeriom Rossmann pastę Sensodyne Pro-szkliwo Delikatne Wybielanie. Nowość na rynku, ale myślę, że zostanie dobrze przyjęta, bo jest rewelacyjna.

25

Odp: Białe zęby

I rzeczywiście wybiela?