1

Temat: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Tutaj mozna się pochwailc jaki kosmetyk zakupiłysmy w ostatnim czasie .
Proszę koniecznie o podawanie równiez z jakiej firmy jest dany kosmetyk.

2

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Błyszczyk H&M cena fajna ok. 7,99 zapach melonowy, już kupiłam sobie po raz kolejny!

3

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

na szczęście ostatnio nic nie musiałam kupować, bo jakoś to co było mi potrzebne to udało mi się wygrać (tutaj balsam, bo już mi się kończył), a gdzie indziej szampon i odżywkę smile

4

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

o to fajnie masz mi raczej szczęście mało dopisuje i nic nie wygrywam  ))

ja kupiłam sobie krem rozświetlajacy z Soraya i błyszczyk do ust Rimmel .

5

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=agf]na szczęście ostatnio nic nie musiałam kupować, bo jakoś to co było mi potrzebne to udało mi się wygrać (tutaj balsam, bo już mi się kończył), a gdzie indziej szampon i odżywkę smile[/quote]
hehe to tak jak ja smile
a odżywkę i szampon gdzie wygrałaś?

mnie czeka jedynie zakup podkłądu ale to za kilka dni..

6

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

szamponik i odżywkę na ibeauty wink cieszą mnie takie nagrody praktyczne, bo pozwalają mi zawsze jakiś grosik zaoszczędzić smile

7

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

no pewnie, zawsze troszkę zostanie na koncie, ja czasem daję też je jako prezent smile

ostatnio wygrałam książkę i dałam ją koleżance na urodziny wink
przecież nigdzie nie jest napisane, że ją dostałam za darmo, to chyba luzik smile

8

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

mascara mi się kończy...
muszę chyba zainwestować w nową!

9

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Balsam ujędrniający  Soraya - cudownie pachnie, świetnie się rozprowadza i wchłania - polecam! Sprawdziłam też kojący balsam do ust Tisane, naprawdę świetny na jeszcze zimowe dni.

10

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

a ja krem do rąk naszej rodzimej Ziaja - coś wspaniałego, pachnie naprawdę mocno kokosowo, a ja kocham kokosowe wszystko

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images48.fotosik.pl/273/0ebe642bd93589fc.jpg[/img][/url]

11

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Podkład VICHY - drogi, ale super!

12

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

krem ziaja oliwkowy, szampon ,błyszczyk

13

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Kolorowapani]a ja krem do rąk naszej rodzimej Ziaja - coś wspaniałego, pachnie naprawdę mocno kokosowo, a ja kocham kokosowe wszystko

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images48.fotosik.pl/273/0ebe642bd93589fc.jpg[/img][/url][/quote]



ten kremik to normalnie HIT! uwielbiam go !

14

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

zainwestowałam w swoje dłonie, które mam bardzo zniszczone i zakupiłam zestaw Mary Kay, który kosztuje 139 zł, ale na allegro można kupić za 99, zapach jest bardzo fajny, seria napewno starczy na długo, ogólnie jestem zadowolona i już widzę pierwsze efekty

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images43.fotosik.pl/273/d369717886a06ee5.jpg[/img][/url]

Ostatnio edytowany przez Kolorowapani (2010-03-18 10:57:28)

15

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

pozazdrościć smile  moje kosmetyki z innej półki pochodzą albo z paczuszek tongue

16

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

no, nie wszystkim tak dobrze wink

17

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=pinkmause]pozazdrościć smile  moje kosmetyki z innej półki pochodzą albo z paczuszek tongue[/quote]
U mnie też raczej za konkursy bo ostatnio nie mogę sobie pozwolić na zakupy kosmetyków droższych

18

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja kupuję kremy ziaji do rąk, no a teraz mam dwa droższe z konkursów: OPI i jakiś z minerałami z morza martwego - rewelacyjny i BARDZO wydajny!

19

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Wczoraj kupiłam sobie maskarę Max Factor 2000 Calorie cena około 30 zł.
Juz od jakiegoś czasu mnosiłam sie z zamiarem kupna .
Jest rewelacyjna jak dla mnie .

20

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

podkład kryjący zainwestowałam bo mój stary jest kiepski

21

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

maseczke kojacą do twarzy Pollena Eva bardzo  fajna taka mała w saszetkach  i taniutka

22

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

a ja dla córki kupiłam maseczke z cynkiem i gruszką , chyba jej służy od trądziku!

23

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

mam bardzo tłusta cere i probowałam wiele kosmetykow...jednak znalazłam creme puff puder max factor ktory idealnie matuje moja skore i moja twarz wyglada jakbym nie miała problemow z cera!:D a znalazłam go w solarium plumeria w poznaniu nie pamietam ulicy a maja tam taniej niz w rossmanie !!!!!zapłaciłam chyba za niego 27 zł a w rossmanie kosztował 40 ale nie wiem jak teraz tam jest!:D polecam

24

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja to jestem chyba kosmetykoholiczką smile Jeszcze jednego opakowania nie skoncze a kupuję nastepny bo cos nowego mi sie spodoba...

Ostatnio kupiłam:
1. Piankę do mycia cery mieszanej z miętą Logona
2. Szampon z wyciągiem z rumianku Logona
3. Truskawkowy żel pod prysznic AnneMarie Borlind
4. Krem balansujący do cery mieszanej Lavera

25

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja dawno nic... chusteczki higieniczne jedynie big_smile
jeszcze trochę mam z wygranych, ale powoli się kończą wink