1

Temat: W co jesteście teraz ubrane?

Ja wróciłam z miasta więc mam na sobie jeansy i brązowy sweterek.

2

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Drogie czytelniczki, chcemy stworzyć rubrykę może w miejscu gdzie jest obecnie  Pielęgnacja ciała i twarzy rubrykę -  Jak jestem ubrana, Moja propozycja na dzisiaj, Modna ja itp. W tej rubryce będziecie mogły prezentować swoje fotki w ubraniach, które Waszym zdaniem podkreślają urodę i sylwetkę. Można również prezentować tutaj swoje dodatki, torby itp.

3

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

[quote=admin]Drogie czytelniczki, chcemy stworzyć rubrykę może w miejscu gdzie jest obecnie  Pielęgnacja ciała i twarzy rubrykę -  Jak jestem ubrana, Moja propozycja na dzisiaj, Modna ja itp. W tej rubryce będziecie mogły prezentować swoje fotki w ubraniach, które Waszym zdaniem podkreślają urodę i sylwetkę. Można również prezentować tutaj swoje dodatki, torby itp.[/quote]
Fajny pomysł!

4

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Ja jak to ''kwoka domowa'' w koszulce i spodniach dżinsowych na luzie, bo tak w domciu wygodnie! A na głowie '' artystyczny nieład''!

5

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

ja na razie się fajnie nie  ubieram, bo jak pada tyle śniegu to marzę, żeby założyć ciepłe bardachy i kozaki po pachy hihi

6

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

PS właśnie, dokończę więc, mam na sobie koszulę w paski, na to długi sweter w paski, dżinsy, kozaki, żadnych szaleństw, żadnej biżuterii. A jak wyjdę na dwór założę beret i futerko.

7

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

sztruksy i sweterek stawiam na wygodę wink do tego kapciuchy

8

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

już w domku więc w starych spodniach, koszulce i wyciągniętym sweterku , ogólnie - nieciekawie

9

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

w domciu preferuję dresy, podkoszulek i swetry - długie, ciepłe i z golfem i koniecznie grubaśne skarpety tongue

10

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Ja natomiast w domu ubrania z krótkim  rękawem , bo mam bardzo ciepło i stałą temperaturę!

11

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

sztruksy (dobrze że są ciemnogranatowe) czarny polar i od męża zakosiłam bezrękawnik - bo jakoś zimnawo sie zrobiło jak siedzę i nic nie robię

12

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Dżinsy, jak zwykle, do tego połyskująca (ale bez przesady) złota bluzeczka i sweterek srebrny...

13

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Czarna koszulka i niebieskie spodnie dresowe...

14

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

spodnie czarne sweterek zielony półgolf

15

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

jak zwykle dresowe portki i polar

16

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

a ja mam dzisiaj czarne spodnie, czarne kozaczki, czerwony sweterek i różowy szal, biały zegarek, czerwoną bransolete z koralików, włosy upięte.

17

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Mam fioletowy golf i jeansy bo byłam na zakupach...

18

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

ja to, co wczoraj smile  W domu nosicie normalne ubrania czy takie raczej znoszone, co to już na żadne wyjście się nie nadają?

19

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

ja w domu raczej znoszone, spodnie dresowe i jakąś starą koszulkę, choć te wyciągnięte i zaplamione staram się zużyć jako szmatę i wyrzucić smile

20

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

Ja tez noszę w domu takie znoszone, byle jakie ciuchy i czekam kiedy się "rozpadną" żeby je wyrzucić!

21

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

W piżamkę  w tygryski! wrrrrrrrrr! kiedyś moja córka nie chciała w takiej spać ja zabrałam i nie narzekam! rozmiar m!

22

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

a ja mam różową w chmurki z polara, jest boska, a ja leczę grypsko czy tam inny wirus tongue i wypada

23

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

mała czarna, biała koszula i pantofelki big_smile
a co!

24

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

[quote=pinkmause]a ja mam różową w chmurki z polara, jest boska, a ja leczę grypsko czy tam inny wirus tongue i wypada[/quote]
Uwielbiam być ubrana na luzie

25

Odp: W co jesteście teraz ubrane?

dzisiaj przy sobocie w dresach