26

Odp: Grzywka

ja mam na tyle dobrze, że sama mogę podcinać smile włosy mam tak niesforne, że nigdy nie widać, nawet jak coś popsuję smile

27

Odp: Grzywka

zrobiłam sobie grzywkę niedawno prostą
pasują dla ludzi przy wysokim czole różne, wycieniowane , proste

28

Odp: Grzywka

Grzywki zmniejszają owal twarzy, jeśli ktoś ma okrągłą buzię jak ja w grzywce wygląda tragicznie.

29

Odp: Grzywka

Ja przy długich włosach grzywki miałam w podstawówce, do klasy 6, a potem już cały czas bez grzywki, przy długich włosach, aż do ubiegłego roku, gdy ścięłam włosy na krótko.

30

Odp: Grzywka

Ja mam teraz asymetryczną grzywkę od krótkiej po dłuższą!

31

Odp: Grzywka

ja tez mam okrągłą buzię i grzywkę mam bardzo długą, tak żeby zachodziła na pufki:)

32

Odp: Grzywka

byłam ostatnio u fryzjera i cała moje fryzurka jest asymetryczna razem z grzywka

33

Odp: Grzywka

ja mam prostą grzywkę

34

Odp: Grzywka

[quote=madzia]ja mam prostą grzywkę[/quote]
Już o tym pisałaś...

35

Odp: Grzywka

ja mam zawsze grzywkę, długą

36

Odp: Grzywka

A ja miałam w podstawówce i wyglądałam koszmarnie! Jak tylko zaczęłam się interesować tym jak wyglądam, od razu zapuściłam włosy i żadnej grzywki!

37

Odp: Grzywka

Ja też nigdy więcej grzywki!

38

Odp: Grzywka

Jak mi włosy odrosną, to teraz chcę zrobić fryzurę z grzywką.

39

Odp: Grzywka

A masz długie włosy?

40

Odp: Grzywka

[quote=summerlove]A ja miałam w podstawówce i wyglądałam koszmarnie! Jak tylko zaczęłam się interesować tym jak wyglądam, od razu zapuściłam włosy i żadnej grzywki![/quote]
u mnie było identycznie!
dodam tylko, że tą grzywkę obcięła mi mama, także efekt był powalający big_smile

41

Odp: Grzywka

Moja mała właśnie obcięła sobie grzywkę..... wygląda oryginalnie....

42

Odp: Grzywka

Emilio i co poprawiałaś jej na pewno ta grzywkę na prosto ?

43

Odp: Grzywka

Dobrze że ona ma kręcone włoski i nie widać nierówności

44

Odp: Grzywka

A widzisz, to już jest jakiś sposób na to, że nie trzeba poprawiać, bo pod wpływem kręcenia się zgubi ta nierówność.

45

Odp: Grzywka

Dokładnie... Nie widać żadnych uchybień we fryzurze... kiedyś wyciąć musiałam jej gumę do żucia z włosów i też wycięłam, skręciło się i nic nie było widać...

46

Odp: Grzywka

o to śmieszna sprawa była z tą gumą do żucia, ale to był jedyny przecież ratunek.

47

Odp: Grzywka

No tak, a szczególnie że przykleiła się blisko skóry.....

48

Odp: Grzywka

A u małych dzieci, to takie przypadki się zdarzają.

49

Odp: Grzywka

Oby ten nasz przypadek był pierwszy i ostatni smile

50

Odp: Grzywka

Ja mam taką na skos. Uwielbiam ją smile