51

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

[quote=asiula83]poza tym ja mam podgrzewacz do kubków na usb i wiecie co ... wcale on tak mocno nie podgrzewa i jest to jedna wielka sciema, wiec jak to jest na USB też - to ... szkoda kasy na 100%[/quote]
potwierdzam
to tylko bajer...

ja mam kubek termiczny, choć też nie jestem nim zachwycona ...

52

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

pyszna sałatka big_smile

A co do podgrzewania.
No ja w pracy mam tak, że po prostu czlowiek marźnie bo jest zimno, O
i herbata szybko stydnie. A najlepszy na to sposób to pogrzewacz najzwyklejszy na swieczki i n ato kubek stawiam i herbata gorąca smile

53

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

[quote=justyna][quote=asiula83]poza tym ja mam podgrzewacz do kubków na usb i wiecie co ... wcale on tak mocno nie podgrzewa i jest to jedna wielka sciema, wiec jak to jest na USB też - to ... szkoda kasy na 100%[/quote]
potwierdzam
to tylko bajer...

ja mam kubek termiczny, choć też nie jestem nim zachwycona ...[/quote]

Mąż też mi tak powiedział, jak chciałam, żeby mógł sobie popijać ciepłą kawkę...

54

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

moje ulubione śniadanko to cieplutki  tost  z odrobina miodu .. mmm pycha

55

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

ale mamy różne upodobania, nie zjadłabym tostu z miodem nigdy...

56

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

dokładnie tak smile kawę też lubimy inną

57

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

ja jem na śniadanie wiecej nabiału.

58

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Moja mała lubi tosty z miodem na śniadanie albo chlebek namaczany w jajku i usmażony...

59

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

[quote=emilia_s292]Moja mała lubi tosty z miodem na śniadanie albo chlebek namaczany w jajku i usmażony...[/quote]

taki chlebek też przepyszny

60

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

grzanki w jajku też uwielbiam - i dużo ketchupu do tego smile albo sos węgierski

61

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

jogurt,owoc ,musli z mlekiem

62

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

ser biały,tosty z dżemem

63

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Na śniadanie u mnie, ja chcę coś na szybkiego, to : kanapki lub jajecznica i kawa z mlekiem i cukrem.

64

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

U mnie w domu najbardziej lubimy na śniadanie płatki albo musli na ciepłym mleku, ja jeszcze czasami jem musli z jogurtem naturalnym, teraz mamy fazę na musli vitalis tropikalne i bakaliowe smile

65

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

u mnie też rano najchętniej jadamy płatki z mlekiem i grzanki z dżemem

66

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

ja zaczynam oczywiście kawą z mlekiem, potem szklanka wody z błonnikiem a potem to już zależy jak mam czas to jem a jak nie to dopiero koło południa

67

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

jogurt herbata musli lub płatki

68

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

[quote=pinkmause]A co lepsze: masłoo czy margaryna? Co używacie na codzień? Do knapek i do innych potraw (np. ziemniaki, pierogi itp.)?[/quote]
masło

69

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

kanapki zalezy co jest w lodówce pomidor, ogórki ser

70

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja zaraz będę jeść śniadanko! kanapeczki i kawa z mlekiem! taka wiecie inka!

71

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Ja już dawano po śniadanku, już bliżej do obiadu. Ale miałam tak pyszne kanapki, że muszę się pochwalić:) Rice Cakes Musli z twarożkiem czosnkowym, pomidorkiem, szczypiorkiem do tego zielona herbata z opuncją:)

72

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

MOja mała teraz to tylko różne płatki z mlekiem na śniadanie je...i jogurty truskawkowe

73

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Dla mnie śniadanie mistrzów to płatki owsiane z mlekiem i odrobiną jogurtu. Daje mega kopa energetycznego na połowę dnia. Nie smakuje rewelacyjnie, ale polecam każdemu kto ćwiczy i żyje aktywnie takie śniadanie smile

74

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

dlaczego nie smakuje rewelacyjnie? ja tam lubię to zestawienie, dla smaku czasem dodaję kilka rodzynek lub pokrojoną moelę suszoną, ew. banan, kiwi lub inny świeży owoc i łyżeczka miodu - jeszcze bardziej odżywczy zestaw smile

75

Odp: śniadanie podstawą udanego dnia :)

Zależy co kto lubi, ja mogę jogurt jeść na okrągło:)