1

Temat: ''Jestem dumna z .........''

Każda z nas ma jakieś powody do radości, może to dzieci? mąż? lub po prostu wiosna w sercu! Z czego jesteśmy dumni?

Ja,  po pierwsze na pewno z moich córek, bo to moje skarby, ''puchnę'' z dumy, kiedy przynoszą mi piękne oceny i wspaniale się uczą! Po drugie, jestem dumna , że już podniosłam się trochę na nogi odkąd zostałam sama z dziećmi. A po trzecie jesteśmy jak na razie zdrowe i cieszę się z tego! Aby tak dalej!

2

Odp: ''Jestem dumna z .........''

ech... ciężko tak się chwalić, zawsze byłam w tym kiepska
na pewno jestem dumna ze swoich osiągnięć naukowych - zwłaszcza, że zawsze byłam tą "gorszą" z córek, nigdy nie miałam czerwonego paska czy "wzorowego ucznia" w przeciwieństwie do mojej siostry, a tu proszę - zaszłam całkiem daleko (kończę już doktorat) i jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa smile

jestem też dumna ze swoich podróży, wszystkie zorganizowałam i opłaciłam całkiem sama! a podróżuję po świecie od 16 roku życia! big_smile

dzieci nie mam, ale pewnie bym je wymieniła, gdyby były na stanie wink

3

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem pełna podziwu , bo dokonałaś bardzo dużo wspaniałych rzeczy! A kiedy to właśnie zrobiłaś sama to masz ogromną satysfakcję! pozdrawiam!

4

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Ja jestem dumna z pracy, jaką wykonuję, bo uważam, że już więcej ze swojej strony dać nie mogę. Mimo, że jest ciężko i pochwał jakoś nie słyszę (takie życie) to mam chociaż tą wewnętrzną sytuację.
Dumna jestem też z mojego zaparcia w kwestii oszczędzania na dom i działkę - praktycznie zawsze udaje mi się oprzeć pokusie kupienia sobie czegoś, co tak naprawdę jest zbędne (np. nowa torebka - niestety...) I mam nadzieję, że kiedyś przyniesie mi to korzyści smile

5

Odp: ''Jestem dumna z .........''

o, co do oszczędzania to ja jestem też w tym dobra i to od małego smile
Ola, a co robisz zawodowo?

6

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Powiedzmy, że jestem sekretarką, asystentką, teoretycznie zajmuję się trochę reklamą, marketingiem, ale tak w praktyce to jestem agencją reklamową, księgową, prawnikiem, ech.... wiecie jak to jest...

7

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Pani od wszystkiego wink
ech... skąd ja to znam....

8

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem jaka jestem i z tego jestem dumna.Nie umiem udawać kogoś kim nie jestem.

9

Odp: ''Jestem dumna z .........''

[quote=justyna]Pani od wszystkiego wink
ech... skąd ja to znam....[/quote]


fajnie, nie? wink

10

Odp: ''Jestem dumna z .........''

[quote=agf][quote=justyna]Pani od wszystkiego wink
ech... skąd ja to znam....[/quote]
fajnie, nie? wink[/quote]
taaa
big_smile

11

Odp: ''Jestem dumna z .........''

[quote=kasiakasia]Jestem jaka jestem i z tego jestem dumna.Nie umiem udawać kogoś kim nie jestem.[/quote]
No i tak ma być smile

12

Odp: ''Jestem dumna z .........''

ja jakoś nie jestem ostatnimi czasy dumna z siebie, bo wszystko idzie jak po grudzie.

13

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Ja jestem dumna z tego że urodziłam taką śliczną dziewczynkę...

14

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Podobno jak w dzieciństwie śliczna to później brzydnie... smile

15

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Ja jestem dumna bo schudłam. Zaczęło się od tego, że się nudziłam, potem stwierdziłam, że jest lato, a ja jem za mało warzyw, następnie, że jem za dużo pieczywa i czuję wyraźnie że nadmiar węglowodanów wywołuje u mnie senność. No i zaczęłam. Jak dotrwam to wtedy przyznam się ile, bo nie chcę zapeszać, przechwalać się itd.
Aha i jeszcze jedno. Wraz z rozpoczęciem odchudzania postanowiłam ograniczyć palenie, żeby z czasem rzucić i z tego jestem równie dumna - do 4 papierosów dziennie smile

16

Odp: ''Jestem dumna z .........''

[quote=summerlove]Podobno jak w dzieciństwie śliczna to później brzydnie... smile[/quote]
Ja byłam śliczna jako dziecko i ciągle jest przepiękna... a więc to nieprawda smile

17

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Znam parę takich przypadków więc zastanawiam się jak częsta to jest prawidłowość...
Brawo, Emilio, nie ma to jak znać swoją wartość smile

18

Odp: ''Jestem dumna z .........''

hahahahahaha smile Nie ma to jak skromność....

19

Odp: ''Jestem dumna z .........''

[quote=emilia_s292]
Ja byłam śliczna jako dziecko i ciągle jest przepiękna... a więc to nieprawda smile[/quote]
to zupełnie jak ja big_smile
zresztą nawet pod jednym zdjęciem na fb kolega mi wystawił taki komentarz smile

20

Odp: ''Jestem dumna z .........''

To dowód na to, że to nieprawda ....

21

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jejuuuu.... patrzę wyżej i widzę, że byłam dumna z ograniczenia papierosów do 4 sztuk. No to teraz mogę być dumna bardziej, bo nie palę wcale od trzech lat smile

22

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna, że inni są ze mnie dumni:)

Ostatnio edytowany przez katasia (2015-12-26 13:26:12)

23

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Bardzo fajny powód do dumy Katasia smile

Jestem dumna z tego, że nauczyłam się radzić sobie z tęsknotą. Zwykle łatwo i szybko przywiązywałam się do ludzi, co często bywało dla mnie kłopotliwe. Wreszcie mam do tego należyty dystans i kiedy kogoś, za kim mogłabym tęsknić, już nie ma, to po prostu miło go wspominam i nawet nie odczuwam jakoś bardziej tego, że chciałabym tą osobę znów w swoim życiu mieć smile Jeśli będzie, to będzie, jeśli nie to nie. Obie opcje równie dobre (i nie mam na myśli partnerów, a tylko znajomych i przyjaciół).

24

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jak człowiek czuje się dobrze sam ze sobą, to i mniej tęskni za towarzystwem innych ludzi:)

25

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna z siebie ,że w wieku 40+.ukończyłam LO ogólnokształcące