26

Odp: Nasze słodkie psiaki

Ja uwielbiam wszystkie psy, najbardziej jednak kocham kundelki. Mam 2 letnią suczkę Dżunę, nie umiem tutaj wstawić zdjęcia, ale wstawię do galerii:)
Mój pies dostaje tylko gotowane jedzenie, karma stoi i nie chce jej jeść, za to wołowinę i kurczaka uwielbia.
Chrupie też codziennie po marchewce, którą uwielbia.
Oczywiście ciasteczko kruche też dostaje pod stołem:)

Ostatnio edytowany przez Anullka (2010-02-22 18:34:43)

27

Odp: Nasze słodkie psiaki

mój też ciasteczko lubi ale nawet potrafi na stół sam wleźć jak nie dają ale jak nikt nie widzi!

28

Odp: Nasze słodkie psiaki

Dziś Dzień Psa smile
Nie zapomnijcie o swoich czworonogach, dziś ich dzień! Składam psiakom najlepsze życzenia i przesyłam wirtualne kości smile

29

Odp: Nasze słodkie psiaki

Oj i nawet dzień psa wymyślili.

30

Odp: Nasze słodkie psiaki

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kundelka życzę mojej Suni!

31

Odp: Nasze słodkie psiaki

A kość dostała? Bo życzeniami to wiesz... możesz mu maskotkę wypchać smile

32

Odp: Nasze słodkie psiaki

Jak Wam się podoba konkurs: Wybory Miss Psiej Piękności i opisy - marzenia naszych pupili? Kto by wiedział, że mają takie wspaniałe plany na przyszłość i tak mocno walczą o dobro dla piesków na świecie:

[url]http://urodaizdrowie.pl/wybory-miss-psiej-pieknosci[/url]

Naprawdę łezka się w oku kręci...

33

Odp: Nasze słodkie psiaki

Wzruszyłam się smile

34

Odp: Nasze słodkie psiaki

Mój przygarnięty przyjaciel Święto Psa ma codziennie:)

35

Odp: Nasze słodkie psiaki

Rozpieszczasz go zatem smile

36

Odp: Nasze słodkie psiaki

[quote=niechcemisie]Rozpieszczasz go zatem smile[/quote]

Wszyscy go traktują jak członka rodziny a najbardziej rozpieścił go mój mąż:) z tm,że nikogo to nie dziwi On rozpieszcza wszystkich hahaha
A piesek podrzutek tak wykorzystuje tą dobroć....... a przy tym sam  okazuje takie przywiazanie aż dziw bierze i co ciekawe dał się ułożyć na bardzo dobrego,grzecznego psa.

37

Odp: Nasze słodkie psiaki

Właśnie zapytałam swojego psa: "Czyj ty jesteś? Mój czy nie mój?" Popatrzył na mnie jak na idiotkę. Za chwilę zerkam na niego, a on nadal patrzy jak na wariatkę. Do trzech razy sztuka, myślę i co? I jego wyraz pyszczka się nie zmienił, a w spojrzeniu dało się wyczytać:"Jesteś rąbnięta."

38

Odp: Nasze słodkie psiaki

Raczej: To Ty jesteś moja wink

39

Odp: Nasze słodkie psiaki

Oj, bywało bywało. Mam bliznę.
Faktem jest jednak, że sobie na nią zasłużyłam, gdy w stanie nietrzeźwym na czworakach usiłowałam ugryźć psa w brzuch, a on w tym czasie jadł szynkę z kanapek, które zrobiłam koleżance i ona go karmiła. No. Czyli moj wina. Złapał mnie ząbkami za ucho. Nawet nie poczułam szczerze powiedziawszy, hm... następnego dnia też nie czułam, bo poszłyśmy na piwo. Dziś prawie nie widać.

40

Odp: Nasze słodkie psiaki

Oczywiście żartujesz?
Ale jeśli to prawda to od dziś przez miesiąc nie trzeźwiej - aż się zagoi...

41

Odp: Nasze słodkie psiaki

Nie żartuję, ale to było hm... siedem lat temu? Czy jakoś tak.

42

Odp: Nasze słodkie psiaki

a ja mam 3 piękne suczki, 2 yorki i shi tzu smile

43

Odp: Nasze słodkie psiaki

Sporo tych pupili masz smile Ja bym z trójką zwariowała.

44

Odp: Nasze słodkie psiaki

oj bez przesady Yorki mam nad wyraz grzeczne, nie ma z nimi żadnego problemu, z Shi Tzu jest trochę gorzej, bo ma bardzo ognisty temperament ale jak się ją ujarzmi to nie jest tak źle smile

45

Odp: Nasze słodkie psiaki

ja ma 2 kundelki, jeden jest naprawdę duży, ktoś go pożucił w wielka zimę, był bardzo mały i zmarznięty, co ci ludzie sobie myślą, to było okropne sad

46

Odp: Nasze słodkie psiaki

Oj sad
Straszne... jeszcze w zimie?!?!?!?! To gnoje!
Nie rozumiem jak można być tak nieczułym. Jak wygląda życie takiego człowieka - jaki on jest dla męża/żony, dla swoich dzieci, jeśli potrafi tak krzywdzić, być tak bezlitosnym? Takim ludziom powinno się ograniczać prawa rodzicielskie ze względu na brak odpowiedzialności i pastwienie się nad żywymi istotami.

47

Odp: Nasze słodkie psiaki

ja mam pekińczyka i ,,zwie,, się  Franek;)
Ogólnie to on nadaję tempo mojemu życiu;p śpi na łóżku ,je z miski , wskakuję do szafy i jest go wszędzie pełno;D a jak się obrazi jak na niego nakrzyczę to się złości i sika mi w buty i się nie odzywa;) ale ogólnie Franek to u mnie  w domu członek rodziny...no i straaaaaasznie chrapię jak go chcecie obejrzeć to często jest w notkach w moim blogu;)

48

Odp: Nasze słodkie psiaki

Ha ha, fajne imię dla psa. Podoba mi się big_smile
Pekińczyki są zabawne. takie to milusie z wyglądu, a jak się wyciąga rękę ukazują się kiełki.

49

Odp: Nasze słodkie psiaki

A ja mam Yorka:)

50

Odp: Nasze słodkie psiaki

Ja mam Amstafa wygląda groźnie ale to tylko pozory bo tak naprawdę jest bardzo łagodny i przyjacielski do wszystkich. Także najwięcej zależy od wychowania takiego psa.