176

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

święta prawda !

177

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

a mnie tam nic nie przeszkadza tongue

178

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

PROMOCJE-KONKURSY na 2010 r.:

1. Klient miesiąca - dla trzech osób z największą liczbą zamówień w danym miesiącu będą dodawane nagrody:
   - 1 miejsce - darmowy produkt z promocji sklepu
   - 2-3 miejsce - darmowa wysyłka

W styczniu nagrodą główną jest:
męski zapach Armani Acqua Di Gio 100ml lub damski Armani Code 75ml.

2. MEGA-KONKURS - do końca miesiąca trwa pierwszy konkurs z tego cyklu.
Szczegóły na stronie głównej:


3. MEGA-KONKURS 2 - start już w marcu, planowo do wygrania produkty firm Hugo Boss i Gucci. Szczegóły jednak zostaną podane końcem lutego.

4. Promocja Walentynkowa 3+1 - ruszamy już teraz, a kończymy przed Walentynkami. Kupując u nas trzy dowolne produkty czwarty dostajesz GRATIS. Będą to towary z promocji (m.in. Elizabeth Arden 5th Avenue, Hugo Boss Dark Blue stick, Lacoste Essential stick i wiele innych), a szczegóły zostaną omówione z każdym klientem korzystającym z promocji.

5. Darmowa wysyłka - dla zamówień powyżej 600 zł lub ustalana indywidualne dla zamówień powyżej 300 zł i przy płatności przelewem.

6. Łap swój zapach, zbieraj punkty - punkty za zakup dowolnego produktu, które będzie można wymieniać w kolejnych zamówieniach na rabaty. Jeśli chcesz kupić produkt, którego nie ma u nas na stronie skontaktuj się z nami, a postaramy się go sprowadzić.

Dla przypomnienie punkty można dostać za:
- rejestrację w sklepie
- recenzję danego zapachu (nie jest wymagany zakup, tylko komentarz na temat wybranego produktu)
- za zakupy
- za polecenie sklepu

7. Polecony-nagrodzony - od każdego zaproszonego klienta, który zrealizuje u nas zakupy - 10 zł. Przykładowo zapraszasz 20 znajomych z czego połowa realizuje zamówienie, a na Twoje konto w sklepie wpływa kupon o wartości 10 x 10 zł = 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy. Szczegóły:


8. Osobiste doręczenie - zależy Ci na szybkiej dostawie, w godzinach "niestandardowych" ? Jesteśmy do dyspozycji od 7-22, dostawa możliwa nawet tego samego dnia. Szczegóły ustalamy telefonicznie lub mailowo (rejon indywidualnych doręczeń ograniczony).

9. Twoje propozycje - chciałbyś wprowadzić coś dodatkowo do naszych usług, dostosować perfumerię do swoich potrzeb ? Napisz do nas, a zobaczymy co da się zrobić. Najciekawsze propozycje będą nagradzane darmowymi próbkami do zamówień.

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2010-01-22 20:10:16)

179

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Kto mi doradzi co kupić facetowi, który lubi ostrzejsze  i zdecydowane zapachy?

180

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Chanel Allure Sport (255 zl/100 ml), Carolina Herrera 212 (150 zl/100 ml) lub legendarny Dior Fahrenheir (215 zl/100 ml)

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2010-02-03 10:08:22)

181

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[img=PunBB bbcode test]http://www.perfumeria-euforia.pl/images/valentine.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2010-02-03 10:14:08)

182

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

wow!!!! Euforia znowu szaleje, ale to miło...

183

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

No tak  nich Walentyni myślą! o prezentach, ja mam sppokój, o kurcze! nawet jąkać sie zaczęłam , chyba z wrażenia!

184

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

a ja nie myślę wcale, brak funduszy raz dwa rozwiewa wszelkie ciągoty...

185

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

To tak jak i ja, mam z głowy Walentynki! Jedunie z czego nie mogłam zrezygnować to wysłałam smska, na bukiet od ukochanego, nie wiem czy wygram , bo sama sobie chciałam zrobić prezent, uwielbiam kwiaty!

186

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

o tak bukiet w środku tej paskudnej zimy i mnie postawiłby na nogi; marzy mi się taaaaaaaki wielgaśny smile

187

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Tak! ale cudnieby wyglądał w mieszkaniu , za oknem śnieg, a tu pachnące cudo!

188

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Zaproście ukochanych na forum, powinni później odbić z prezentami smile

189

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Elegancki artykuł i jak dużo wiedzy.

190

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[img=PunBB bbcode test]http://www.perfumeria-euforia.pl/images/DzienKobiet.jpg[/img]

191

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

I po promocji, ale za 200 zł. trzeba było kupić.

192

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Może dadzą jakąś promocję z okazji 1 września....

193

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Albo 1 października...
Często tak mam, że coś kupuję, a za tydzień lub dwa spotykam tę samą rzecz w obniżonej cenie. Bardzo mnie to wkurza! Macie tak samo?

194

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja się wściekłam kiedy kupiłam śliczne klapeczki, które okazały się tandetą, a tydzień później, najwidoczniej w sklepie zorientowali się co sprzedają i zrobili mega promocję!!! Wyrzuciłabym 25% mniej kasy w błoto - to jest okazja.

Z kosmetykami też tak się nacięłam, nie żeby nie były warte swojej ceny, ale kupując w promocji, którą miała drogeria Natura od następnego piątku sporo bym zaoszczędziła i mogła kupić sobie coś jeszcze.

195

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Markowe zapachy mogą kosztować dużo mniej niż 200 zł. Nawet za tyle co wspomniała Euforia w pierwszym poście w  przedziale 20-80 zł można kupić markowy zapach i nie wstydzić się go kiedy znajomi będą oglądać łazienkę. I nie są to bynajmniej zapachy sprowadzane z Chin, Turcji czy innego kraju  srzedawane za superokazyjną cenę w "oryginalnej butelce" i "oryginalnym opakowaniu" z nazwiskiem ulubionego projektanta. I można za to dostać dużo więcej niż kupując nisko zaperfumowaną wodę toaletową.

196

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

CHLOE - moj nowy obiekt westchnien, niesamowity lekki kobiecy zapach, taki "mydelkowaty" mysle, ze kazdemu taki zapach sie spodoba,

197

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[img=PunBB bbcode test]http://www.perfumeria-euforia.pl/images/walentin.png[/img]

Teraz też była promocja na Valentine Day, niestety jak zwykle spóźniona z reklamą na forum :-(
Może na Dzień Kobiet będzie lepiej.

Dziś jesteśmy po nowej dostawie zapachu, który robi ostatnio furorę na rynku.
Mowa o Euphorii [b]Forbidden[/b] Calvina Kleina.

[b]Cena promocyjna za produkt 100 ml teraz tylko 215 zł !![/b]

[img=PunBB bbcode test]http://www.euforia.vot.pl/damskie/forbid3.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2012-02-13 21:46:52)

198

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Witam Was gorąco i zapraszam na mojego  bloga

[url]http://cherrylassie.blogspot.com/[/url]

Znajdziecie nie tylko recenzję kosmetyczne, ale także wiele ciekawych porad, stylizacji, ciekawostek. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

199

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Idzie idzie idzie wiosna i promocje :-)

Poznaj nowy zapach Euphoria Forbidden od Calvin Kleina, dołącz do nas na Facebooku i łap okazje

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2012-02-24 20:14:51)

200

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja uwielbiam Dolce&Gabbana light blue,ale najlepiej kupować w w znanych perfumeriach bo na serwisach internetowych czesto sa sprzedawane podróbki,bo nawet kiedys kupilam dla próby przez allegro i zapłaciłam 230zl za 100ml normalnie masakryczna podroba to nawet perfum nei byl sam spirytus zero zapachu duszacy wyrzucilam bo ze sprzedajacym nie udalo mi sie wygrac z reklamacja a alegro to tez olalo.i mam nauczke.