126

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

witam, czy w ofercie sklepu są męskie perfumy Tamara Łempicka ( nie wiem czy dobrze imię podaję)

127

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=malenka84]ale ile jest w takim kontenerze perfum?
Jest czas na przejrzenie każdego?[/quote]

a ile się pobije ..... ale z tego co wiem moj mąż jeździ na kontenerach - nie ma mozliwości wyciągnięcia z kontenera chociazby 1 szt. bo drzwi są zaplombowane i ... plomby mają nr, które każdy spr. a po drugie nawet jak jedzie do jakiejś firmy i się czasami zapyta czy delicje można taniej kupić, albo jakieś wazony, ubrania itp - to zawsze ta sama odp. NIE TE CZASY.... nawet my pracownicy nie mamy taniej, no chyba, ze na święta

128

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=kopetku75]witam, czy w ofercie sklepu są męskie perfumy Tamara Łempicka ( nie wiem czy dobrze imię podaję)[/quote]

[img=PunBB bbcode test]http://www.beautysteals.com/images/products/02243370106-lolita-lempicka-for-women-lolita-lempicka-eau-de-parfum-spray.jpg[/img]

jeśli chodzi o Lolite Lempicką, to jest ... i to jeden z lepszych zapachów na rynku

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-11 17:55:36)

129

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ciężko z tymi próbkami, podanymi wcześniej i w ogóle ;(

czy z tej listy jesteście w stanie coś wybrać:

CONRTRADICTION MEN.......
  BURBERRY FOR WOMEN.....
A SCENT BY ISSEY MIYAKE.spray.....
AGENT PROVOCATEUR........
ARMAN BASI IN RED EDP.spray....
ARMAND BASI IN BLUE......
ARMAND BASI IN RED EDT.....
ARMANI CODE GIORGIO ARMANI HOMME.spray.
BOUDOIR SIN GARDEN.spray....
BURBERRY LONDON MEN.....
BURBERRY TOUCH MEN.spray…
BURBERRY WEEKEND MEN........
BURBERRY WEEKEND WOMEN…
CHOPARD HAPPY SPIRIT.spray..
CHOPARD WISH........
D&G LIGHT BLUE MEN spray.......
D&G LIGHT BLUE........
D&G L'THE ONE.spray......
D&G MASCULINE.........
D&G RED..........
D&G THE ONE MEN.spray.......
D&G THE ONE.spray......
DECLARATION CARTIER spray......
DECLARATION ESSENCE.spray......
DELICE DE CARTIER EDP.spray…
DELICE DE CARTIER spray.....
DELICE FRUITTE.spray.........
FENDI PALAZZO.spray....
G FEMININE........
GUCCI EDP.spray......
GUCCI EDT.spray..........
HUGO BOSS BOTLED(SZARY)....
HUGO BOSS HUGO MEN......
HUGO BOSS IN MOTION.....
HUGO BOSS PURE..........
HUGO BOSS SELECTION.......
JEAN PAUL GAULTIER CLASSIQE.spray…
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE.spray.....
KENZO POUR HOMME ........
KITON MEN spray.............
LACOSTE ESSENTIAL.......
LACOSTE FEMME...........
LACOSTE HOMME(SZARA).....
LAMB L GWEN STEFANI.spray.....
LOLITA LEMPICKA MASCULINE spray..
Ma Dame Jean Paul Gaultier.spray..
MUSK BY ALYSSA ASHLEY.........
ROADSTER CARTIER.spray......
ROMA UOMO........
SCULPTURE BAZAR FEEL.spray.
SCULPTURE MORNING....
SERPENTINE..........
TOMMY HILFIGER .............
VALENTINO POUR HOMME......
VALENTINO ROCK ROSE.....
BOSS ELEMENTS.....
BOSS FEMME.......
BOSS XY........
D&G MEN.....
GUCCI ENVY ME.......
GUCCI POUR HOMME......
JeanPaulGaultier 2 spray…
JeanPaulGaultier FLEUR DU MALE spray..
KENZO POWER HOMME spray.....
LAURA BIAGIOTTI DONNA.......
LAURA BIAGIOTTI ROMA FEME.....
L'EAU D'ISSEY POUR HOMME spray..
VICTOR ANTIDOTE spray.....

130

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

BURBERRY FOR WOMEN
LACOSTE FEMME
LAURA BIAGIOTTI DONNA

ja bym chętnie te wypróbowała

a mąż takie:
BURBERRY WEEKEND MEN
D&G LIGHT BLUE MEN
KENZO POUR HOMME

131

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Takie mnie interesują:
BURBERRY FOR WOMEN
ARMAN BASI IN RED EDP
BURBERRY TOUCH MEN
BURBERRY WEEKEND WOMEN
D&G RED
HUGO BOSS BOTLED
KENZO POUR HOMME
LACOSTE ESSENTIAL
VALENTINO POUR HOMME
VALENTINO ROCK ROSE
GUCCI ENVY ME
GUCCI POUR HOMME

132

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ARMAND BASI IN BLUE
BURBERRY WEEKEND WOMEN
D&G LIGHT BLUE
D&G MASCULINE
HUGO BOSS SELECTION
LACOSTE FEMME
TOMMY HILFIGER
VALENTINO ROCK ROSE
LAURA BIAGIOTTI DONNA.
BURBERRY TOUCH MEN
SERPENTINE

A ja jestem ciekawa tych zapachów..

133

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

a dla mnie te wszytskie to hmm.. nic ciekawego, szału ogólnie nie ma...

w normalnych perfumeriach mona je dostać. Myślałam, ze skoro sprowadzane i to po takich ilościach np Euphorie (specjalizować sie w niej) - i próbek nie ma? dziwne...

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-14 11:47:36)

134

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

GUCCI ENVY ME
HUGO BOSS BOTLED
LAURA BIAGIOTTI ROMA FEME
LAURA BIAGIOTTI DONNA
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE.spray
VALENTINO ROCK ROSE
MUSK BY ALYSSA ASHLEY
D&G LIGHT BLUE

a ja takich ....

135

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

nie ma wszystkich zapachów, bo dystrybutorzy nie dostają od producentów takich próbek jakie chcą, tylko takie jakie mają w danej chwili. euphoria 1ml wychodzi 5 zł brutto, czyli jakbym chciał kupić próbki, a mam minimum od każdej pozycji 50-100 szt, to za 50 probek wyjdzie mi 250 zł, to już lepiej rozlać z testeru 100ml na 100 próbek smile te próbki co zostały wypisane, to postaramy się ściągnąć, a później zostanie podana informacja, że już wszystko jest i można działać

136

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Jednak strona mi ciągle Warszawką podjeżdza i nie tylko mi - każdego ktorego pytałam i  ma cos do czynienia (zna się na tym) z perfumami (pracuje w tym, itd) to potwierdzał neutral

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-14 14:04:36)

137

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Jeśli sie zamawia dużo to probki są za free - taka kolej rzeczy.
a za 5 zł probeczka? cena czysta z allegro.


To tak dla Dziewczyn informacji (mam nadzieje, że chociaż troche to pomoże przy zakupach):
Gdy kupujemy z neta (nie ma przecież możliwości porównania buteleczki i przyjrzenia sie jej oraz mało kto sie na tym zna - a wierzyć na słowo sprzedawcy, no wiadomo)
Gdy jest to sklep internetowy:
1. patrzymy na strone - niedorobiona...
2. patrzymy czy to testery czy perfumy, ect - i trzeba pamiętać ze 2/3 testerów na rynku to podróby....
3. patrzymy na pojemności - jeśli większość to 50 ml, 100 ml to duża szansa, ze to podróby, made by tajwan , ect (tzw. Warszawki) bo im sie nie "opłaca" robic podróbek np 20 ml, czy 30...

Jako że granice są teraz otwarte...
każdy kombinuje jak może... no i na "perfumach" można elegancko zarobić.. kupuej sie za np 5 dolcow sprzedaje jako oryginał za 200 zł

dlatego ja bardzo sceptycznie do tego podchodze, a to co słyszałam powoduje, że zwiększył sie moj sceptyzm.

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-14 14:15:41)

138

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

1. jaka ma być strona, jak jest w budowie (chyba ze to ogólnikowo napisałaś smile)

2. 100% testerów to oryginały tylko trzeba wiedzieć jak wyglądają te z sephory itp, a nie te co sprzedają na allegro
(dodam, że łatwiej poznać podróbkę testeru niż podróbkę produktu)

3. jak już są podróbki to prawie każdej pojemności i nie poznaje się to przez napis made in taiwan, bo podróbki, to mają praktycznie wszystko to samo co oryginał, poza jakością wykonania i zgodnymi numerami serii, ktoś dobrze zna dany zapach, to z wyglądu poznaje

4. co ma cena euphori próbki do mojej ceny w zakupie ? próbki będę miał jako gratisy, a nie sprzedawał, to że muszę kupić kilka tysięcy sztuk różnych zapachów, to już inna historia

5. co to za znajomi co nie wiedzą, że próbki się kupuje ? chyba, że dostają po kilka sztuk gratis, a nie kilkaset sztuk i nie wiedzą jak działają dystrybutorzy za granicą. niech wytłumaczą np Twoi znajomi czemu jest  tak mało chanela na rynku poza sieciami stacjonarnymi ? jak Ci powiedzą, to napisz i po tym będę wiedział, czy mają do czynienia z zagranicą czy tylko obracają się w kręgach PL i dają Ci jakieś dziwne informacje na różne tematy smile

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-14 16:18:11)

139

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=malenka84]Jednak strona mi ciągle Warszawką podjeżdza i nie tylko mi - każdego ktorego pytałam i  ma cos do czynienia (zna się na tym) z perfumami (pracuje w tym, itd) to potwierdzał neutral[/quote]
co to znaczy??? smile
pytam z ciekawości, bom z Wwy smile

140

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Dziwne...

Ad2.
jesli 100% testerów to oryginały to co za różnica miedzy tymi z sephory a z allegro? jak o i to oryginał?


Ad3
a patrzac na stronie to od razu poznasz? ze nr seryjny? nio przepraszam bardzo co za problem wstawic zdjecie butelki oryginalnej a wysłać podróbe, przecież nie wiesz za co płacisz....
Z tego co słyszłam, to mało kiedy jeszcze są - no chyba że Ty wiesz ze są i np masz u siebie w sklepie...

Ad4.
bo jesli jestes przede wszystkim "sprowadzaczem" tych perfum jako głownych to próbki są za free... no chyba że nie sprowadzasz tych zapachow od źródła tylko przez przysłowiowego Kowalskiego...


Ad5.
słowo 10 różnych, nie znających sie osob i oczywiście przeciwko Twemu i to Oni sie mylą?


reasumując:
Albo coś kręcisz albo sie na serio nie znasz na tym co robisz, taka zasada.



Dla mnie to ostro podejrzane...

i to wszystko.... a co zrobią inni to już tylko i wyłącznie ich sprawa...


więcej sie nie wypowiadam, to jak z tymi suplami...



justyna z wawki - tzn że teraz są granice otwarte i sprowadza sie z tajwanu itd (przez warszawe:P) a potem oni puszczaja te "oryginały" dalej....




Dlatego woel kupić "nie firmowe" niż kupić podróbki płacąc jak za oryginały.
Zreszta [b]wystarczy zapytać się każdego sprzedawcy[/b] np na allegro - [b]każdy Ci napisze, ze to oryginały i nie podroby a jak jest... sami wiemy. [/b]
Jest to śliski rynek i trzeba miec mocnych pewniakow.... by nie przepłacać za podróbe - bo osoba jest gotowa sprzedać duszę diabłu by udowodnić że jest pewniakiem...

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-14 23:58:40)

141

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=malenka84]
justyna z wawki - tzn że teraz są granice otwarte i sprowadza sie z tajwanu itd (przez warszawe:P) a potem oni puszczaja te "oryginały" dalej....
[/quote]
MATKO pierwsze słyszę... warszawka kojarzy mi się z czym innym... co nie pasuje do tematu, więc spytałam zdziwiona... smile

142

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja zaciekawiłam sie w temacie i podpytałam - bo też pierwszy raz to usłyszłam tongue
a tu sie okazało, że teraz handlować perfumami jest bardzo opłacalne ;P

143

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

wychodzi na to, że 10 znajomych co mają zbyt małą wiedzę żeby się wypowiadać w tym temacie, więc lepiej daj sobie powiedzieć coś z mojej strony, a na tym skorzystasz

powtórzę jeszcze dla innych Pań, bo im się niepotrzebnie robi mętlik:

- Warszawa nie jest jakimś specjalnym miastem gdzie przylatują i gromadzą się podróbki, trafiają one wszędzie za granicy z każdej strony, nawet Niemiec i nie są to jakiejś Taiwan Japanise China tylko Turcja Bułgaria i te rejony - na opakowaniach wcale nie pisze Made in Turkey i wyżej wymienione, tylko dokładnie tak jak na oryginałach UK, USA, Italy itd

- testery oryginalne, to testery oryginalne jest dużo 'wskazówek' jak takie poznać, a podróbki swoją drogą - zazwyczaj z jakimiś pseudo nalepkami tester, również słabe wykonanie, zbyt niska cena itd
dla powtórki - tester podrabiany dużo łatwiej poznać niż podróbkę produktu

- jak ktoś ma jakieś pytania, to zawsze może do mnie pisać i będzie dużo łatwiej wybrać perfum oryginalny niż nabrać się na "bubel" oferty,
jak wprowadzimy wszystkie towary na stronę i zrobi się w końcu dokładne zdjęcia, to będzie łatwiej wyłożyć taki temat porównań  oryginałów z jakimiś sikami z Turcji, a jak czas pozwoli, to powstanie wreszcie poradnik w wersji elektronicznej, który będzie małym kompendium wiedzy w tym temacie smile

144

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

To przepraszam bardzo - jesteś wszech wiedzący,
a tamci - pracujący z perfumami po kilka, kilkanaście lat to gupki... przecież oni sie nie znają... bo co oni mogą wiedziec? nie są przecież Tobą...


no tak. to jak z twa wiedza o suplach.... echm, nawet ja noob mam większa....

dalsza debata - sądze, ze nie ma sensu, bo i tak wszyscy sie mylą którzy maja inne zdanie niż Ty...

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-15 00:52:08)

145

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ja się tym też zajmuję kilkanaście lat i nie z doskoku tylko cały czas i co napisałem to napisałem, a supli nie musisz przypominać, bo to nie ten temat i już też pisałem, że forum sfd, cyber sport, tigy nie są mi obce i wiedza od znajomych modów, administratorów co się tym zajmują całe życie nie jest zmyślona

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-15 00:40:44)

146

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ja osobiście nie patrze czy oryginalne czy nie ... ważne żeby mi się zapach podobał i żeby mnie było na niego stać

147

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja jestem ciekawa próbki D&G L'THE ONE i może jak jest Rose The One ?

Co do tych Waszych sporów o podróbkach i nie tylko to nie rozumiem wypowiedzi malenka84. Twoi znajomi z branży przekazują Ci jakieś informację co nie do końca rozumiem, a pracowałam w Sephorze cztery lata. Posty EUFORIA są dla mnie jasne, ale jeśli chcecie pisać o podróbkach to zapraszam do mojego tematu

148

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Osobiście wolę testery

149

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Zapraszam do konkursu
[url]http://urodaizdrowie.pl/konkurs-z-perfumami-elizabeth-arden-5th-avenue-125ml[/url]

Odnośnie próbek, to wszystko jest zamówione i w zależności jak pojawią się dostawy, to odezwę się tutaj z potwierdzeniem dostępności.

150

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Mają Państwo już jakieś próbki ? Chcę złożyć większe zamówionko i liczę na gratisy.