1

Temat: owoce morza

Czy ktoś jadł ośmiornice lub inne owoce morza jak to smakuje?

2

Odp: owoce morza

Chyba jeszcze nie było takiego tematu ?

3

Odp: owoce morza

jedyne owoce morza jakie jadłam to krewetki w pizzy wink ale było ich tak mało, że nie poczułam smaku tongue

4

Odp: owoce morza

Ja nie lubie owoców morza.....a osmiornicę kiedyś próbowałam..bez smaku i gumowata...fujjjjjjjjjjjjjjjjjjj

5

Odp: owoce morza

ohydztwo!

6

Odp: owoce morza

Bleeeeeeeeee, tak te małże chlipać...

7

Odp: owoce morza

Małże..bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

8

Odp: owoce morza

a żaby ktoś próbował?

9

Odp: owoce morza

no proszę jestem jedyna?? smile
Emilia, musiałaś trafić na kiepskiego kucharza wink ośmiornica ma niezwykle delikatne mięsko... mmmm
jedyne za czym niespecjalnie przepadam to krewetki, chociaż i te w sosie czosnkowym mrrr są pycha smile

małże, ostrygi, kalmary, ośmiornice... mniam smile

10

Odp: owoce morza

Słyszałam że są pyszne sałatki z dodatkiem pałeczek krewetkowych  mrożonych czy ktoś ma przepis ? Jak to sie podaje?

11

Odp: owoce morza

ja tam te pałeczki krewetkowe jadłam ale tak spróbowac by spróbować, bo moj wszystko wrzuca do jajecznicy tongue  i nie jest źle

12

Odp: owoce morza

pałeczki krabowe chyba smile
kroisz w kostkę i dodajesz do warzyw - sałata, pomidor, papryka ... co bądź smile do tego sos i przyprawy!
są smaczne, choć w niczym nie przypominają krabów big_smile

13

Odp: owoce morza

Ja to tylko ryby uznaję. A już kawiory, trany czy chrząstkę rekina to pozostawiam innym.
I te obślizgłe robale... Aż mnie wzdryga.

14

Odp: owoce morza

[quote=justyna]no proszę jestem jedyna?? smile
Emilia, musiałaś trafić na kiepskiego kucharza wink ośmiornica ma niezwykle delikatne mięsko... mmmm
jedyne za czym niespecjalnie przepadam to krewetki, chociaż i te w sosie czosnkowym mrrr są pycha smile

małże, ostrygi, kalmary, ośmiornice... mniam smile[/quote]

Ta ośmiornica była ze słoika w jakiejś zalewie...koleżanka przywiozła z Hiszpanii

15

Odp: owoce morza

a widzisz... ja miałam przygotowaną świeżą... mniam smile

a robala kiedyś mi ciocia z Meksyku przywiozła...
torebkę takich suszonych, coś a la nasze prażynki lol
nie tknęłam...

16

Odp: owoce morza

ja raz coś tam jadłam ale tylko z grzeczności - dużo tego nie zjadłam i nie wiedziałam czy te krewetki lepiej gryść czy połykać - koszmarna i najdroższa moja kolacja ... co lepsze byłam po niej głodna

17

Odp: owoce morza

z owoców morza lubię  sałatkę z glonów, krewetki tez sa zjadliwe uwierzcie mi!

18

Odp: owoce morza

sałatka z glonów?! ble! tongue

19

Odp: owoce morza

ja wolę normalnie jedzenie ... np. ZIEMNIAKI

20

Odp: owoce morza

Popieram popieram. A nie przezroczysto-różowe, zgalareciowiałe robale.

21

Odp: owoce morza

owoce morza jak owoce morza- ale jakies robaki smazone .... larwy itp. - to juz naprawdę ohyda

22

Odp: owoce morza

też wolę ziemniaczki niż krewetki czy ośmiornice tongue

23

Odp: owoce morza

nie lubię, bardzo nie lubię - wystarczy mi sam zapach - już mnie odrzuca, nieważne jak są przyrządzone. W tym roku pierwszy raz spróbowałam kalmarów w cieście - ponoć one są "najłagodniejsze" - ale i tak mi morzem śmierdzą , ble

24

Odp: owoce morza

nie dla mnie

25

Odp: owoce morza

Nigdy nie jadłam owoców morza i bym tego nie zjadła.