26

Odp: wypadające włosy

mnie też wypadają włosy , łykam Bellise ale jakoś dużej różnicy nie widzę sad

27

Odp: wypadające włosy

może trzeba zrobić badania czasem czegoś brakuje ? a może tarczyca chora? anemia?

28

Odp: wypadające włosy

często złe odżywianie szkodzi, stres,odchudzanie, częste suszenie włosów,prostowanie bardzo niszczy
jedz owoce warzywa ,soki pij marchwiowe ,słonecznik

29

Odp: wypadające włosy

Miałam ten problem wypadania włosów.
Musiałm jeść tabletki i wcierać rozne specyfiki.
Rok czasu udręki, ale potem już jest po sprawie.

30

Odp: wypadające włosy

mi całkiem włosy odżyły po Femsilice w zimę a teraz kupiłam w instytucie kerastase (za namową stylistki wrrr) suplement na włosy..ogolnie do Kerastase mam zaufanie więc liczę, że będzie dobrze.

31

Odp: wypadające włosy

Niestety mnie również zaraz po ciąży włosy zaczęły wypoadac .
Oczywiście zaraz kupiłam preparaty wzmacniajace i stosowałam taki wosk który poleciła mi farmaceutka w aptece .Po kilku miesiacach wszystko sie unormowało .
Ciężko było ale wazne że sie udało

32

Odp: wypadające włosy

tak, mi wypadały garściami, a po 2 miesiącach skądś się wzięły z powrotem i znów zachwycały wyglądem

33

Odp: wypadające włosy

Na wypadające włosy seria Radical jest skuteczna. MI na szczęście nie wypadały i nie wypadają.

34

Odp: wypadające włosy

Emilia, znam tą serię RADICAL, brałam ją i jest dobra i pomocna.

35

Odp: wypadające włosy

MOjej bratowej strasznie wypadają aż z krwią.... to chyba jakaś choroba... dałam jej ten radical w kapsułkach i mówi że, jest lepiej....

36

Odp: wypadające włosy

o  kurcze... niech idzie czym prędzej do lekarza... nie słyszałam nigdy o tym żeby wypadały aż z krwią........ brrr sad

37

Odp: wypadające włosy

Była i już stosowała różne preparaty i nic.....normalnie ma już miejscami łyse miejsca.....

38

Odp: wypadające włosy

biedna... może niech zrobi sobie analizę pierwiastkową włosów??

39

Odp: wypadające włosy

Muszę jej o tym powiedzieć. Szkoda mi jej bo boryka się z tym problemem od kiedy urodziła drugie dziecko....

40

Odp: wypadające włosy

Bolku, to nawet mogą wypadać włosy z krwią, aż się przeraziłam nie na żarty tak jak i Wy.

41

Odp: wypadające włosy

Ważne jest, aby pobudzić cebulki włosowe do pracy, dlatego polecam delikatny masaż skóry głowy, który poprawia krążenie krwi w skórze i dotlenia komórki. Taki masaż można połączyć z olejowaniem włosów (olejki są świetne jeśli chodzi o szybszy wzrost włosów), można go też wykonać podczas mycia głowy szamponem. Odkąd robię olejowanie z masażem skóry głowy widzę liczne baby hair smile

42

Odp: wypadające włosy

Moje włosy też bardzo wypadały szczególnie po umyciu ich miałam całą szczotkę włosów .Postanowiłam z tym walczyć  rozczesując włosy delikatną szczotka (z miękkiego włosia)  i używać odżywki z  by moje włosy łatwiej sie rozczesywały to pomagało ale nie wiem .Wpadłam potem na pomysł  by kupić sobie skrzyp z pokrzywą .Są to tabletki z firmy "BioGarden wyciąg ze skrzypu i pokrzywy " To zaczęło dawać  rezultaty  moje włosy są bardziej puszyste i jest ich więcej  .;P

43

Odp: wypadające włosy

Ja zaczęłam używać mgiełki z Radicala wink

44

Odp: wypadające włosy

rozpoczynam od dzisiaj stosowanie ampułek wzmacniających z Joanny.
Zajrzyj też tutaj:
dobra jest też odżywka z Joanny na wypadające włosy ze skrzypem polnym. Możecie poczytać o niej tutaj

Ostatnio edytowany przez long_dark_hair (2012-05-09 19:38:25)

45

Odp: wypadające włosy

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz .

46

Odp: wypadające włosy

[quote=Gosia_Drozd]Ważne jest, aby pobudzić cebulki włosowe do pracy, dlatego polecam delikatny masaż skóry głowy, który poprawia krążenie krwi w skórze i dotlenia komórki. Taki masaż można połączyć z olejowaniem włosów (olejki są świetne jeśli chodzi o szybszy wzrost włosów), można go też wykonać podczas mycia głowy szamponem. Odkąd robię olejowanie z masażem skóry głowy widzę liczne baby hair smile[/quote]


Jakie konkretnie olejki? kiedyś czytałam, że chyba rycynowe jest świetny dla włosów,

47

Odp: wypadające włosy

Dokładnie tak, ja stosuję olej rycynowy i jestem bardzo zadowolona, nakładam niewielką ilość na końcówki na godzinę przed myciem włosów. Czasami do oleju rycynowego dodaję również sok z cytryny oraz żółtko jaj.

48

Odp: wypadające włosy

Ja stosuję na 10min przed myciem włosów naftę kosmetyczną co prawda nie ma fajnego zapachu, ale chociaż efekt jest. Włosy są wzmocnione i twardsze i ładnie się błyszczą.

49

Odp: wypadające włosy

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz .

50

Odp: wypadające włosy

Zamiast korzystać z nowinek, które nie mają żadnych potwierdzeń w badaniach klinicznych lepiej chyba zawierzyć lekarzowi. Najlepiej udać się do dermatologa, który oprócz preparatów zaordynuje coś do wzmocnienia od wewnątrz ale prawdopodobnie zrobi najpierw badania. To może być choroba, stres, hormony. Moja dermatolog kompleksowo się mną zajęła i efektu są ale wiadomo jak z włosami - wymagają cierpliwości. To jedyne wyjście sensowne, przeszczep u nas - kobiet - niestety nie wchodzi w grę.