1

Temat: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

wystarczy czasem doszyć pasek czy zmienić guziki - nawet nie trzeba mieć maszyny do szycia. Ja w ten sposób odświeżam ubrania, nie kupując nowych

2

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

Ja też potrafię zmienić swój ciuszek, w liceum często przerabiałam stare na nowe:)

3

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

ja raczej też sama sobie jakoś radzę tongue

4

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

ja potrafię różnymi dodatkami lub naszywkami  i innymi cudeńkami, czasem bawie sie takimi rzeczami, kupując drobiazgi za grosze ciuchlandzie, pozdrawiam1

5

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

Pani Anetko, ja mam taki problem: mam spódniczkę ze skóry, którą kupiła 4 lata temu, zapłaciłam za nią prawie 400 zł ale się troszkę zniszczyła, myślałam, żeby ją może obciąć jakoś fantazyjnie, postaram się wysłać jej fotki.

6

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

czekam na fotke spódnicy i  bedziemy w kontakcie smile
[email protected]

7

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

Ja tam nie wysyłam nic pod ten podany adres e-mail.

8

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

Podziwiam osoby, które potrafią same coś uszyć albo przerobić.
Moja mama dawno dawno temu tworzyła cuda na maszynie. Widzę też czasami jakieś przeróbki na blogach. Rewelacja. Bierzesz coś, co prawdopodobnie mają już inni i tworzysz z tego coś, co będzie podkreślać Twój własny styl. Niesamowite.
A tworzenie odzieży od podstaw, łącznie z samym pomysłem, to jest dla mnie mistrzostwo.
Ja siadając do maszyny potrafię tylko igłę złamać, ale chciałabym się nauczyć.

9

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

No dobrze ,ale jak można na odległość zmienić ?ja nie mam maszyny do szycia i nie mam zdolności manualnych .

10

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

W zależności od gustu i portfela smile , jeśli lubisz styl sportowy to polecam sklep KAJA-SPORT

11

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

A ja ostatnio wzięłam się za farbowanie ubrań, naprawdę można ładnie odświeżyć spraną koszulkę czy zmienić kolor sukienki. Polecam!

12

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

Ja często ratuję się różnymi dodatkami, a to czapka z pomponem  właśnie ostatnio zrobiła furorę wśród znajomych, a zarazem odmieniła nieco mój strój smile z nudnych szarych czarnych spodni, bluzy i kurtki. Taki mały akcent a już coś fajnego zrobił. Czasem to jest apaszka, innym razem rękawiczki lub biżuteria

13

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

Fajne są aplikacje, można je naszywać w różnych miejscach.

14

Odp: Jak zmienić swoje ubrania nie do poznania

Ja sobie skracam sukienki albo doszywam kolorowe kieszenie do spodni