126

Odp: ulubiona kuchnia

uu, ja golonki nie cierpię, choć komu tego nie powiem, ten się dziwi ?...?

127

Odp: ulubiona kuchnia

też tak kiedyś mówiłam, a teraz podgryzam ciut ciut smile

128

Odp: ulubiona kuchnia

mój mąż na szczęście też nie lubi, ufff - a facet to już zupełny dziwak, nie?

129

Odp: ulubiona kuchnia

mój nawet nie grymasi, najwyżej nad surówkami, bo nie bardzo lubi sad ale jakie zestawienia robi to nieraz padam ze śmiechu

130

Odp: ulubiona kuchnia

mój grymasi jak są na obiad wyroby mączne - makaron, jakieś kluchy, pampuchy - masakra, bo ja je uwielbiam i mogłabym jeść co dzień! A on najlepiej frytki... eh...

131

Odp: ulubiona kuchnia

my oboje lubimy kluchy! a golonka - ja gotowaną lub pieczoną bez skóry lubię, a on... nigdy nie jadł i się krzywi że tłuste i ble big_smile

132

Odp: ulubiona kuchnia

no, śmiesznie, ale nigdy nie wiadomo co komu

133

Odp: ulubiona kuchnia

[quote=justyna]my oboje lubimy kluchy! a golonka - ja gotowaną lub pieczoną bez skóry lubię, a on... nigdy nie jadł i się krzywi że tłuste i ble big_smile[/quote]


ble, nie cierpię golonki...

134

Odp: ulubiona kuchnia

u mnie dzisiaj obiadek tradycyjny schabowe, a dla mnie marchewka z groszkiem - uwielbiam smile

135

Odp: ulubiona kuchnia

u mnie przedwczoraj był tradycyjny - też schabik,. ziemniaczki i też marchewka, ale w surówce z porem i kukurydzą smile

136

Odp: ulubiona kuchnia

a ja mam gulasz z kaszą gryczaną smile

137

Odp: ulubiona kuchnia

kasze też lubię, mój oczywiście nie bardzo...

138

Odp: ulubiona kuchnia

kaszę gryczaną wszyscy uwielbiamy, mój mąż szczególnie w pierogach, nie lubi za to kasz jasnych, ale od czasu do czasu nie ma wyjścia...

139

Odp: ulubiona kuchnia

[quote=pinkmause]kaszę gryczaną wszyscy uwielbiamy, mój mąż szczególnie w pierogach, nie lubi za to kasz jasnych, ale od czasu do czasu nie ma wyjścia...[/quote]
to tak jak mój, jasna ble,a le gryczaną zje smile
a pierogi albo gołąbki z kaszą gryczaną uwielbiam!!

140

Odp: ulubiona kuchnia

ja też, pierogi robię z białym serem, kaszą i cebulką smażoną, a Ty?

141

Odp: ulubiona kuchnia

ja gotuje potrawy z kuchni polskiej i regionalnej.

142

Odp: ulubiona kuchnia

Dziś na obiad chyba zrobię kluski leniwe, na słodko ze śmietaną po prostu uwielbiam!

143

Odp: ulubiona kuchnia

a u mnie brak sprecyzowanych planów i pewnie będą udka z rożna - gotowe i cieplutkie big_smile

144

Odp: ulubiona kuchnia

Ja też czasem lubię zjeść  takie!

145

Odp: ulubiona kuchnia

dla mnie to takie menu rezerwowe, jak mnie złapie niechęć do garów, a to częste zjawisko big_smile

146

Odp: ulubiona kuchnia

No mnie też sie zdarza ale wiesz głodomory wpadają do domu i trzeba mieć coś do schrupania, czasem z koleżanką która ma do domu daleko , a ja jak to dobra nowoczesna mama  pozwalam u nas poczekać i pooglądać MTV, to są nastolatki!

147

Odp: ulubiona kuchnia

ja coś z zamrażalnika pewni wyciągnę , jakieś pierogi czy coś... czeesto niestety się tak w tygodniu ratuję

148

Odp: ulubiona kuchnia

u mnie już pusto w zamrażalniku, a chęci do nadrobienia brak, dobrze że można teraz kupić już gotowe i wcale nie drogo tongue inaczej chyba miałabym napady złego humoru znacznie częściej.

149

Odp: ulubiona kuchnia

ja raczej takich gotowych nie kupuję, jeśli już to rzadko. Po prostu czasem jak mnie w weekend na gotowanie bierze to od razu myślę o większych ilościach i mrożę smile A na ten weekend jadę najprawdopodobniej do koleżanki rodziców, bo z jej mamą wspaniałą mam taki układ, że ona mi tam u nich, na wsi dużo mięska kupuje świeżego najróżniejszego i powtem mam mięska zapas na 2 miesiące:) I jest bez porównania lepsze od tego ze sklepów:)

150

Odp: ulubiona kuchnia

co ja bym dała za takie zapasy, nigdy mnie aż taka ochota na gotowanie nie weźmie, co najwyżej na 2 dni, ehhhh i moją udręką są gary