1

Temat: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Ja ciągle używałam z constance caroll ale coraz trudniej zdobyć mi odpowiedni kolor i myślę o zmianie..znacie jakiś dobry brązujący ,rozświetlający???

2

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Rozświetlający - Mollon.

3

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

ja z pudrów używam tylko kuleczek i to naprawdę "od wielkiego dzwonu" smile także jedno pudełko starcza mi na baaaaaaaaardzo długo smile

4

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

ja tylko puder w płynie i to miejscowo używam tongue

5

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Hmm są np. perełki brązujące lub rozświetlające perełki do twarzy w Avonie (bardzo ładnie prezentują się na twarzy). Koszt 37,90 zł w katalogu 14/2009.

6

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Tez widziałam te w Avonie ale coś nie mogę się przekonac do kulek

7

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Szczerze na początku też nie mogłam, ale gdy raz dostałam na urodziny od znajomych, użyłam tego pudru. I w sumie okazało się że daja lepszy efekt niż ten w kamieniu.

8

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

[quote=emilia_s292]Tez widziałam te w Avonie ale coś nie mogę się przekonac do kulek[/quote]


duzo fim ma w klukach i lepszych tongue niz avon. bodajże w rosmanie można przetestować kuleczki smile pojdz dotknij, wymacaji oceń tongue.

Ja nie moge sie przekonac do pudru w kamieniu tongue

9

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

A ja lubię pudry mineralne.

10

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

[quote=malenka84][quote=emilia_s292]Tez widziałam te w Avonie ale coś nie mogę się przekonac do kulek[/quote]


duzo fim ma w klukach i lepszych tongue niz avon. bodajże w rosmanie można przetestować kuleczki smile pojdz dotknij, wymacaji oceń tongue.

Ja nie moge sie przekonac do pudru w kamieniu tongue[/quote]

Niestety w pobliżu nie mam rossmana....

11

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

[quote=Katarzynavon]Szczerze na początku też nie mogłam, ale gdy raz dostałam na urodziny od znajomych, użyłam tego pudru. I w sumie okazało się że daja lepszy efekt niż ten w kamieniu.[/quote]


może i spróbuje....A te kulki to są w różnych odcieniach wymieszane?

12

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

kulek jest wiele rodzajów. Można kupić w jednym jak też w kilku odcieniach. Najlepiej żebyś przetestowała kilka rodzajów (np. pożycz od koleżanki, lub w sklepie gdzie jest  możliwość wypróbowania) bo każdy ma inny odcień skóry i inny odcień mu pasuje. smile

13

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Zgadzam się z poprzedniczką. Ale naprawdę tych perełek nie wymieniłabym na inny puder smile

14

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

[quote=avianna]kulek jest wiele rodzajów. Można kupić w jednym jak też w kilku odcieniach. Najlepiej żebyś przetestowała kilka rodzajów (np. pożycz od koleżanki, lub w sklepie gdzie jest  możliwość wypróbowania) bo każdy ma inny odcień skóry i inny odcień mu pasuje. smile[/quote]

Dzieki. Porozglądam się i wypróbuje.

15

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Ja używam tylko podkładów w płynie

16

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

teraz kupiłam ale to jest puder mineralny maxfactora natural minerals - naprawdę swietny kosztował majątek (bynajmniej dla mnie) ale naprawdę wydać bo nie ma się efektu maski gdyż on wtapia się w skórę i ślicznie wygląda na twarzy

17

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

[quote=asiula83]teraz kupiłam ale to jest puder mineralny maxfactora natural minerals - naprawdę swietny kosztował majątek (bynajmniej dla mnie) ale naprawdę wydać bo nie ma się efektu maski gdyż on wtapia się w skórę i ślicznie wygląda na twarzy[/quote]

popieram - to też mój faworyt. ładnie wygląda na twarzy, dobrze matuje i nie robi efektu weneckiej maski

18

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

ja miałam loreal mineralny w pudełeczku z pędzlem ,może być , mnie odpowiadał ale ciekawa jestem czy są do tego wkłady czy trzeba znowu całe kupowac

19

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

używam do modelowania twarzy kuleczek Oriflame i są cudne . Sa niezwykle wydajnie i ładnie wyglądają.
A na cała twarz nakładam pędzlem  niewielką ilość pudru w kamieniu Caroll w kolorze natural Beige.

Polecam do nakładania pudru używać pędzla , a nie tej gąbeczki dołączonej do pudru. Pędzlem można nałożyć cieńszą warstwę kosmetyku, i twarz wygląda bardzo  naturalnie.

20

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

ja mam w kuleczkach niestety za ciemny dla mojej karnacji to używam go jako róż do policzków

21

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

nie lubię kuleczek - używam pudru w kamieniu lub sypkiego z drobinkami, zależy jaka jest okazja smile

22

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

a ja lubię kuleczki a puder w kamieniu mam Golde Rose smile smile smile
ale jakoś nie mogę się przekonać, sporadycznie używam na nos, brodę i czoło, ale mam wrażenie, że to już daje efekt tapety...

23

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

ja pudru w kamieniu nie używam, za to kuleczki tak - mam połączenie brązująco-rozświetlabjące, nawet nie wiem z jakiej firmy, jakiejś mało znanej, na jakimś stoisku w pasażu kupiłam i jestem bardzo zadowolona smile

24

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Ja używam pudru matowego, naturalnego w kremie, firmy "Hean".

25

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Może Dermacol....