1

Temat: Kosmetyki które polecam :)

Myślę , ze przyda nam się temat dotyczący najlepszych , przetestowanych przez nas samych kosmetyków smile
Tak więc tutaj wpisujmy nazwę kosmetyku ( mile widziane zdjęcie )  oraz recenzje na jego temat ( dlaczego polecacie )

2

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mój faworyt:

[img]//www.pharmacyathand.co.uk/media/gbu0/prodlg/AQUALIA_Pot-new.jpg[/img]

VICHY Aqualia thermal dla cery suchej.


niestety mam nadwrażliwą cere i często skora jest bardzo wysuszona albo od używaia np zeli, mleczek (jak jeszcze nie trafiłam na ten idelanuy) miałam czerwone, wysuszone plamy. Próbowłam wszytskiego - jakiś kremow aptecznych itd. Skora niby leczyła sie ale bardzo wolno.
Jednakże po zastosowaniu tego kremu max 2, 3 dni i nie ma śladu smile
Ni nie musze używać codziennie ani grubbej wartswy - wystarczy co 2 dzień i pozbyłam się problemu smile

3

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Olay - dla mnie kosmetyki wszechczasów.

4

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=malenka84]Mój faworyt:

[img]//www.pharmacyathand.co.uk/media/gbu0/prodlg/AQUALIA_Pot-new.jpg[/img]

VICHY Aqualia thermal dla cery suchej.


niestety mam nadwrażliwą cere i często skora jest bardzo wysuszona albo od używaia np zeli, mleczek (jak jeszcze nie trafiłam na ten idelanuy) miałam czerwone, wysuszone plamy. Próbowłam wszytskiego - jakiś kremow aptecznych itd. Skora niby leczyła sie ale bardzo wolno.
Jednakże po zastosowaniu tego kremu max 2, 3 dni i nie ma śladu smile
Ni nie musze używać codziennie ani grubbej wartswy - wystarczy co 2 dzień i pozbyłam się problemu smile[/quote]


mam ten krem smile używam go do smarowania szyji i dekoldu bo cere mam mieszaną

5

Odp: Kosmetyki które polecam :)

ja uwielbiam kosmetyki ziaji
ostatnio też kupiłam kilka firmowych rossmana smile jestem zadowolona
vichy miałam kiedyś szampon przeciwłupieżowy - rewelacyjny!

6

Odp: Kosmetyki które polecam :)

z ziaji tez lubię smile
I polecam serię ZiajaPro ( kosmetyki profesjonalne ale całkiem niedrogie - można zakupić na allegro )

7

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Dziewczyny, strasznie duzo robicie bledow ortograficznych tongue
Kosmetyki, ktore ja polecam - profesjonalna seria do wlosow z L'Oreal'a.

8

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja polecam odzywke do wlosow Waxx - rewelka . Kremow raczej nie uzywam choc ostatnio testuje Doliwe smile

9

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=Antalis]A ja polecam odzywke do wlosow Waxx - rewelka . Kremow raczej nie uzywam choc ostatnio testuje Doliwe smile[/quote]


Własnie wszyscy ją zachwalają - będę musiała zakupić

10

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam kosmetyki Avon. W tej kwestii jestem niezawisła smile. To mój faworyt.

11

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja mam uczulenie na Avon.

12

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja polecam Mgiełkę do włosów '' Radical '' jest nie droga , bo cena ok, 12 zł.  i skuteczna od wypadania włosów. la tych wszystkich którzy właśnie mają problem z wysuszonymi i po różnych zabiegach także jest skuteczna ta mgiełka, polecam! Zaznacze że zawiera skrzyp polny który cieszy sie dobrodziejstwem dla naszych włosów!

13

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Zdarza się że ktoś może mieć uczulenie na kosmetyki danej marki, aczkolwiek to są rzadkie przypadki. Jak masz uczulenie na Avon to prawdopodobnie masz uczulenie na inne kosmetyki (bo skład jest w wielu kosmetykach podobnych). Widocznie masz wrazliwą cerę.

14

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=Katarzynavon]Zdarza się że ktoś może mieć uczulenie na kosmetyki danej marki, aczkolwiek to są rzadkie przypadki. Jak masz uczulenie na Avon to prawdopodobnie masz uczulenie na inne kosmetyki (bo skład jest w wielu kosmetykach podobnych). Widocznie masz wrazliwą cerę.[/quote]


tylko po avon tak puchne.
Ogólnie koleżanki nie polecaja avonu (wiem dla Ciebie jest on super, bo jestes konsultantką - i przecież nie napsizesz złego słowa) ale ogólnie macie lekkie dno w kosmetykach tongue.
Kiedys fajne były avonu płyny do kąpieli coś ala wieszadełka, ale już wycofane.

15

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Nie wszystko z Avonu jest dobre. Ale obecnie jakość kosmetyków bardzo się poprawiła. To że jestem konsultantką nie znaczy, że wciskam każdemu byle co. Jeśli ktoś się mnie pyta o konkretny kosmetyk odpowiadam mu. A większość z nich przetestowałam na sobie. I tak jak mówię tu jest kwestia cery - jeśli masz wrażliwą to wystąpią u Ciebie podrażnienia, bo widzocznie dany składnik Ci nie odpowiada. A powiedz tzn. napisz co używałaś z Avonu??

16

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Próbowałam tuszy - dno dnem - nie dość, ze oczy mi łzawily masakrycznie - to jeszcze beznadziejne rzęsy sa po avonie (z ta opinia zebrzydkie rzesy, grudki, ect sie juz iwele razy spotkałam)
cienie - w pedzelku - napucły mi tak oczy ze ledwo otwierałam je neutral plus masa łez (opinia znajomych: te w płynie to po czasie znikają plus zostają w zagieciach i to brzydko wygląda -duożo osób uczulonych na Avonowskie cienie neutral)
jakieś kremy do ciała, rąk neutral ogólnie oceniam tą firmę słabo... bo jest wiele lepszych, tańszych.
Moja mama kiedys kupowała mase Avonu - i do tej pory to stoi - bo konsultantka która przetestowala na sobie i zazekała sie ze super jest powciskała jej to:P. Potem gadała jak Ty ze jest andwrażliwa, ale ja popróbowłam to ja tez nadwrażliwa, i pare kolezanek tongue. Sami nadwrażliwcy notabene tongue


Piszesz, ze nie wszystko jest dobre ale polecasz ich kosmetyki - czyli polecasz te złe?


Jednak widać, zes konsultatnka i super tongue - gdyz prawie wszedzie podajesz kosmetyk avon cene i od razu katalog. A odjeżdzajac od tematu: moj ma swój sklep internetowy: czy zauwazyłaś ze gdzies go polecałam smile? DLatego troche nie wierze konsultantkom - bo byleby sprzedać..

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-09 15:23:26)

17

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Nie widziałam żebyś go polecała. Ja tylko wyrażam swoją opinię. Cienie do oczu Avonu - faktycznie nie są dobre. Co do kremów i balsamów - z tym się nie zgodzę. A tusze do rzęs - ja jestem zadowolona. Nie skleja mi rzęs to raz dwa nie mam grudek na rzęsach trzy nie łzawią mi oczy.
Owszem ogólnie polecam Avon, bo ja jestem z niego zadowolona. I tu nie dlatego, że jestem konsultantką tylko dlatego że  używam tej marki kosmetyków.
Możesz nie wierzyć konsultantką w zasadzie to Ty masz wolny wybór i kupujesz i tak to co chcesz. I możesz mi wierzyć lub nie, ale gdy wiem że jakiś produkt uczula to z pewnością go nie polecam. Znowu bez przesady. Nie każda konsultantka jest taka jaką Ty malujesz. Są ludzie którzy działają uczciwie.

18

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Co do avonu też nie jestem jego zwolenniczką. Wolę kosmetyki innych firm. Jedyne co w avonie mi się podoba to perfumy, ale jak chodzi o kosmetyki to niepolecam.

19

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Chciałabym, abyście wyrazili swoje opinie na temat Avonu smile Chętnie poczytam i te pozytywne i negatywne. Muszę w takim razie uwzględnić przy swoich klientach czy naprawdę dany kosmetyk jest warty polecenia.

20

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=malenka84]A ja mam uczulenie na Avon.[/quote]

Ja podobnie, zresztą mam podobny problem także z innymi. Stąd od lat jestem wierna wybranym markom.
Jeśli chodzi o Avon, do twarzy nie odważyłabym się nic zastosować, ale np. peeling myjący, czy mgiełka może być. Ale nie przepadam, bo zapach jest nietrwały.

21

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Jeśli o Avon chodzi to uwielbiałam zapach, którego niestety już nie ma sad - Pink Suede - perfumy były wspaniałe i jakbym tylko mogła to nakupowałabym ich teraz na zapas! Poza tym lubię kosmetyki pielęgnacyjne - owocowe balsamy , mgiełki do ciała. Natomiast nie bardzo odpowiadały mi tusze do rzęs.

22

Odp: Kosmetyki które polecam :)

ja ostatnio używałam avonu jakieś 10 lat temu wink
jakość jakością, ale jak dla mnie większość jest po prostu droga! smile

23

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=justyna]ja ostatnio używałam avonu jakieś 10 lat temu wink
jakość jakością, ale jak dla mnie większość jest po prostu droga! smile[/quote]


i można znaleść tańsze i lepsze kosmetyki które działają tak samo.

24

Odp: Kosmetyki które polecam :)

polecam Wam dwufazowy płyn do demakijażu oczy Ziaja, ok. 7zł w każdej drogerii:)

25

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A dla osób które chcą trzymać formę (oczywiście prócz ćwiczeń i diet) polecam krem PERFECTA SLIM. Moja mam używa już dość długo, a efekty widoczne były już po tygodniu.