26

Odp: styl ubierania się

Sztuczne rzęsy i sztuczne kosmyki może któraś zakłada na imprezy????

27

Odp: styl ubierania się

Ja nie.....

28

Odp: styl ubierania się

ja też nie smile

29

Odp: styl ubierania się

i ja nie...

30

Odp: styl ubierania się

kosmyki kiedyś przeplatałam w kucyka, rzęsy raz też miałam i tipsiaki zwyczajowo; jeszcze tylko sztuczne piersi i kobietka po remoncie lol

31

Odp: styl ubierania się

mi się nie podoba nic  tych sztucznych rzeczy...

32

Odp: styl ubierania się

a ja mam ochotę na jakąś imprezkę takie sobie wielki oko zrobić, z dłuuuugaśnymi, wywiniętymi rzęsami ...

33

Odp: styl ubierania się

u mnie też jest szał na sztuczne rzęsy ... ja w pracy jako jedyna nie mam - z tych młodszych oczywiście

34

Odp: styl ubierania się

a ja jeszcze nikogo nie spotkałam z sztucznymi rzęsami... chyba tongue

35

Odp: styl ubierania się

ponoć ładnie zrobione i delikatne jak ktoś kofgoś nie zna  - to nie widac, że sztuczne. Moja mama kiedyś została zaproszona przez jej kosmetyczkę do bycia "modelem" jak się dziewczyny u niej uczyły to robić. I fajnie to wyglądało, w miarę dyskretnie, nie rzucało się jakloś w oczy strasznie, a ładnie. Jakby ktoś jej nie znał i nie wiedział to by się nie zorientował

36

Odp: styl ubierania się

ja nie! ale znam takie osoby to pracochłonne zajęcie!

37

Odp: styl ubierania się

u mnie w pracy to różnie z tym mistrzostwem wykonania, ale niektórym ładnie smile

38

Odp: styl ubierania się

Też jeszcze nie widziałam w znajomych sztucznych rzęs....

39

Odp: styl ubierania się

Nie wyobrażam sobie założenia sztucznych rzęs- na pewno bardzo by mi przeszkadzały

40

Odp: styl ubierania się

[quote=hallina]Nie wyobrażam sobie założenia sztucznych rzęs- na pewno bardzo by mi przeszkadzały[/quote]

można się przyzwyczaić smile ale fajne to nie jest

41

Odp: styl ubierania się

U mnie dominuje strój na ludzie-zima : dżinsy, swetry, a latem : jakaś prosta bluzka, letnie spodnie z materiału i sandały.

42

Odp: styl ubierania się

Ja mam bardziej sportowy na co dzień, ale na wyjątkowe okazje lubię klasyczną elegancję...

43

Odp: styl ubierania się

Ja zazwyczaj na skromnie się staram ubierać. czyli jakaś bluzka, kardigan, jeansy rurki i jakieś buty pół elegancko pół sportowe smile

44

Odp: styl ubierania się

Ja teraz stawiam na luźne przewiewne ubrania w jasnych kolorach, bo w końcu ma być gorąco:)

45

Odp: styl ubierania się

Ja z kolei bardzo często odwiedzam internetowy sklep: https://infinityfashion.pl/. Jeśli szukacie ciekawych inspiracji modowych, cenicie sobie zarówno styl, jak i wygodę, to myślę, że właśnie ta marka odzieżowa spełni Wasze oczekiwania.

46

Odp: styl ubierania się

Ja zawsze wybieram coś luźnego - nienawidzę dusić się w rzeczach obcisłych. Moje ukochane torby zastępuje ostatnio plecakami, dla zdrowszego kręgosłupa smile ogólnie lato kocham, bo mogę nosić sukienki!

47

Odp: styl ubierania się

U mnie bardzo na luzie smile wolę casual od elegancji smile

48

Odp: styl ubierania się

czasem kobiecy, czasem rockowo/sportowy

49

Odp: styl ubierania się

Szczerze nie mam konkretnego, ale lubię wychodzić w jeansach, ładnej bluzce na dwór.
Za to w domu w noszę przeważnie, spodnie dresowe i dresową bluzę.
Bardzo lubię nosić jeansy Judy, a z bluzy do spodni dresowych .

50

Odp: styl ubierania się

Rzadko noszę jeansy i dresy, wolę bardziej elegancką klasykę albo kobiece sukienki.