26

Odp: supermarkety i inne sklepy

tak mam lidla i biedronkę - koniec

27

Odp: supermarkety i inne sklepy

no właśnie lidla u mnie go nie ma a z tego co pisałyście wcześniej to dobre okazje tam są

28

Odp: supermarkety i inne sklepy

no ja nie chodzę bo za daleko sad

29

Odp: supermarkety i inne sklepy

ja czasami to wolę nawet nie wchodzić do takich duzych sklepów bo tam to widać ten szał zakupowy, no i idziesz po dwie rzeczy a nie wyjdziesz ze sklepu wcześniej niż godzina póżniej

30

Odp: supermarkety i inne sklepy

właśnie dlatego nie lubię tesco

31

Odp: supermarkety i inne sklepy

A ja lubię takie sklepy gdzie sama mogę wybrać....postać przy produkcie, poczytać co ma....albo wybrać albo nie....w tych małych to muszę konkretnie po coś iść.....a ja się przyzwyczaiłam do cen w Tesco albo Intermarche

32

Odp: supermarkety i inne sklepy

[quote=pinkmause]tak mam lidla i biedronkę - koniec[/quote]
z biedronki kupowałam na wakacjach PIERNICZKI, bo mieliśmy kwaterę na przeciwko sklepu wink
wielkie opakowanie, cena bodajże 4zł a smak.... rewelka smile

33

Odp: supermarkety i inne sklepy

ja tam lubię kupować orzechy w kolorowej polewie - dla mnie rozkosz w gębie smile

34

Odp: supermarkety i inne sklepy

ja jakoś w biedronce nie kupuję - może się mylę, ale zdaje mi się, że tam produkty są raczej nie najlepszej jakości (choć pewnie nie wszystkie). W Lidlu plus taki, że te artykuły nie są polskiej taniej produkcji, więc jest szansa, że są lepsze

35

Odp: supermarkety i inne sklepy

Polskie to nie musi znaczyć, że gorsze....

36

Odp: supermarkety i inne sklepy

no nie musi, ale często tak jest ...

37

Odp: supermarkety i inne sklepy

ja tam wole nawet polskie produkty mniej sztuczne!

38

Odp: supermarkety i inne sklepy

ale często jakość mają gorszą, takie moje zdanie, zresztą tak samo jak i chemia
nie tyczy się to wyrobów wędliniarskich, które u nas są zdecydowanie lepsze

39

Odp: supermarkety i inne sklepy

ja lubię nabiał polski, te inne mi nie podchodzą

40

Odp: supermarkety i inne sklepy

[quote=emilia_s292]Polskie to nie musi znaczyć, że gorsze....[/quote]


DOBRE, BO POLSKIE big_smile

41

Odp: supermarkety i inne sklepy

a niektórzy jednak inaczej myślą

42

Odp: supermarkety i inne sklepy

[quote=Beata]a niektórzy jednak inaczej myślą[/quote]
na pewno nie ja... smile smile smile
[img]//www.asgard.krakow.pl/NTi/images/stories/grafika/made-in-polska.gif[/img]

43

Odp: supermarkety i inne sklepy

[quote=Beata]a niektórzy jednak inaczej myślą[/quote]

A niech sobie myślą... i kupują pieknie zapakowane zagraniczne badziewie. Dużo zdrowia im życzę... smile

44

Odp: supermarkety i inne sklepy

robie zakupy w tesco,biedronce czatuje  na promocje
nie lubie lidla bo drogo

45

Odp: supermarkety i inne sklepy

U nas w mieście jest Biedronka, Polo market, Lewiatan, Netto, Eko.
Najczęściej chodzę do Biedronki, bo mają najniższe ceny i tam robię zakupy.
Nie kupuję w osiedlowych sklepach, bo ceny są 2 razy wyższe od tych, w supermarketach, czy marketach.

46

Odp: supermarkety i inne sklepy

Ja lubię Biedronkę. Moim zdaniem bezpodstawnie mówi się o tej sieci wstrętne rzeczy. Wyzysk pracowników jest w każdym markecie, dyskoncie i hipermarkecie. Produkty z tego sklepu uważam za dobre jakościowo i przystępne cenowo. Wolę kupić mięsko w Biedronce niż w mięsnym, bo wiem co się w mięsnych dzieje od dziewczyn, które tam pracowały i maiły praktyki. Tak więc wolę kiedy mięso, wędliny, kiełbasy i parówki są jednak zapakowane. W Biedronce jest kilka produktów, które są moimi ulubionymi artykułami spożywczymi.
I najlepsze tampony na świecie! Od kiedy ich spróbowałam, przestałam kupować tampony innych marek. opakowanie za niecałe 7 zł czy niecale 6, nawet niwe pamiętam, wystarcza mi na 1,5 miesiąca.

47

Odp: supermarkety i inne sklepy

a jakie mięso z biedronki kupujesz - jakaś marka? napisz coś więcej smile no i czy  piszesz o mięsie takim mielonym czy np. o wędlinach? no i napisz co się dzieje w miesnych ????? smile
domyślam się wielu rzeczy, ale pisz - może dowiemy się czegoś nowego smile

ja też lubię lidla czy biedronkę, choć co do mięsa najczęściej wybieram makro, a tamponu kupuje w rossmanie (te ich) - też za grosze smile
z takich marketowych marek lubię też ARO (firma Makro) - np. waciki 2x120szt. 4zł albo wkładki higieniczne 3x20szt. 4zł big_smile
albo mleko za 1,60zł za litr smile

48

Odp: supermarkety i inne sklepy

Naj naj naj lubię parówki wędzone z kurcząt. Producenci są różni, ale mam na myśli tych, którzy mają kontrakty z Biedronką i to dla niej produkują. Parówki są w atkim dużym opakowaniu. Chłopak lubi też steki - takie okrągłe hamburgery właściwie. Mielone też niczego sobie.
Oprócz mięska:
Soki Hortexu na przykład produkowane dla Biedronki (nie ma widocznego logo producenta, jest tylko podany na opakowaniu). Chipsy z Biedronki, kisiel i bydyń, szaleję za orzeszkami ziemnymi z Biedronki i pełnoziarnistymi batonikami, są cudowne! Aha i Gorący Kubek z Biedronki za 49 gr, zwłaszcza serowy, mniam.

[img]//s.bravo.pl/download/multimedia/pictures/1008/325510082320081163003739.jpg[/img]

49

Odp: supermarkety i inne sklepy

My to ostatnio jedliśmy Lasagne z Biedronki i naprawdę bardzo smaczna i niedroga.

50

Odp: supermarkety i inne sklepy

Zdarzyło się Wam, że kasjerka źle wydała resztę? A może jakieś inne komplikacje wynikły?
Przy mojej znajomej zaczęła piszczeć bramka - miała torebkę, którą dostała od koleżanki i jak sie okazało była kupiona w tym sklepie i gdzieś pod szwem był ten metalowy pasek zabezpieczający przed kradzieżą. Wstydu się najadła, zabrali ją na zaplecze.