1

Temat: Oczyszczanie organizmu

Mam kochani pytanie, czy ktoś z Was może oczyszczał organizm za pomocą jakiegoś suplementu? Najbardziej zależy mi na oczyszczeniu jelit, ale nie chciałabym się przy tym zrujnować finansowo..

2

Odp: Oczyszczanie organizmu

moja mama zaleca otreby - zdrowe, bo naturalne i maja witaminy, a przy okazji tanie jak barszcz. Mala lyzka do wszystkiego (zupa mleczna, zupa na obiad i kazde inne danie) - mozna troche rozgotowac.

3

Odp: Oczyszczanie organizmu

Przede wszystkim pytanie: dlaczego chcesz oczyścić jelita? Pamiętajmy, że kuracja oczyszczająca ma na celu oczyszczenie organizmu (np. po diecie "śmieciowej" jako wstęp do diety zdrowej i zbilansowanej) a nie odchudzanie!
Najlepiej zmienić styl odżywiania, wprowadzając produkty bogate w błonnik (warzywa, produkty pełnoziarniste) i pijąc odpowiednią ilość wody mineralnej (1,5 - 2 l./24h) Twoje jelita oczyszczą się same. Odradzam eksperymenty z suplementami czy głodówkami.

4

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja stosowałam owsiankę.Przez jeden dzień w tygodniu jesz tylko owsiankę.

5

Odp: Oczyszczanie organizmu

Do oczyszczania organizmu stosowałam suplement: Detox.
Ogólnie to oczyszczam organizm raz w roku w wakacje. (pozbycie sie toksyn z organizmu by cellulit sie nie pojawił, cera poprawiła)
Wtedy przerzucam sie na warzywa, owoce - gotowane mięsko no i wode mineralną niegazowaną i żadnych kolorowych napoi i słodyczy.

Na jelita dobre są bakterie które są np w maślance, mleku acydofilnym czy tam activii

6

Odp: Oczyszczanie organizmu

jeśli nie chcesz wydać za dużo kaski najlepszym sposobem na oczyszczanie organizmu jest picie dużej ilości wody niegazowanej smile Tak z 3 litry dziennie - nie dość ze oczyścisz organizm z toksyn to jeszcze poprawi Ci się trawienie , cera polepszy i schudniesz co nie co smile

7

Odp: Oczyszczanie organizmu

Osobiście polecam głodówkę wspomaganą piciem wody j/w. Sama stosuję i nie narzekam na problemy. Po jogurtach i kefirach zawsze mam wzdęcia.

8

Odp: Oczyszczanie organizmu

dużo owoców , warzyw i wooooody - zamiast głodówki - to zbyt dyrastyczne hmm

9

Odp: Oczyszczanie organizmu

Głodówka jest zbyt drastyczna - zreszta co jednemu pomaga to drugiemu może zaszkodzić (i to nie od razu, bo czesto odbiają sie na nas te wszystkie wybryki po czasie) - i głodówka to ttylko pod obserwacja lekarza..

10

Odp: Oczyszczanie organizmu

własnie jak ktoś chce się głodzić to tylko pod okiem lekarza - na własną rękę napewno nie jest to dobry pomysł

11

Odp: Oczyszczanie organizmu

byłam ostatnio w aptece, mają sporo takich środków na oczyszczanie, ja kupiłam za 15 zł, jutro ci napiszę co to dokladnie jest, w każdym razie produkt 100 % naturalny. Piję i żyję:0

12

Odp: Oczyszczanie organizmu

Picie wody - to prawda, owoce też, zgadzam się (szczególnie jabłka), ale ja chciałabym jeść, bo lubię jeść a przy tym dobrze się wypróżniać i mieć czyściutkie jelita. Ale dziękuję za rady, szczególnie maleńkiej, wszyscy jesteście KOCHANI!!!

13

Odp: Oczyszczanie organizmu

Zima nie ma sprawy - polecam sie na przyszłość smile - a troszke wiem, bo mój ma sklep i sie tym zajmuje tongue wiec chcąc nie chcąc  wink

Co do lepszego wypróżniania się (bo nie szaleje za maślanką ani mlekiem acydofilnym) kupiłam sobie w aptece: ForBactil - i mi oraz mojemu pomaga smile

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-06 22:37:01)

14

Odp: Oczyszczanie organizmu

J apolecam produkty bogate  w blonnik ktory dziala jak miotelka smile i duzo wody smile

15

Odp: Oczyszczanie organizmu

na oczyszczenie organizmu dobra jest przegotowana woda z sokiem z połówki cytryny. należy pić na czczo przez 3tygodnie.

16

Odp: Oczyszczanie organizmu

A może ktoś słyszał o soku NONI?? Dużo o tym się ostatnio mówi, ale wolałabym wiedzieć coś od Was.

17

Odp: Oczyszczanie organizmu

ja slyszlam i mojego mama pije i np jej sie jakby wygladzila (odmlodniala) skora i taka ładna sie stala.
i codziennie kupke robi a kiedys miala z tym problemy tongue

18

Odp: Oczyszczanie organizmu

też słyszałam o NONI ale nie piłam i nie znam nikogo kto by pił smile

jest też VITA BIOSA - to podobno to samo co NONI

19

Odp: Oczyszczanie organizmu

Można próbować błonnik w supklementach np. Xenea. Ale najbardziej skuteczny bedzie zapodany naturalnie np. jako siemię lniane.

20

Odp: Oczyszczanie organizmu

Mam psa, który ma glisty, co prawda wróciłam od lekarza, i go odrobaczyłam, ale boję się, że mogłam się zarazić glistami, które przemieszczają się po organizmie człowieka i mogą dotrzeć do oka i mózgu, fuj. Może ktoś zna dobry sposób na pozbycie się glistek? Słyszałam dużo o czosnku, że potrafi je "wygryźć" z organizmu...

21

Odp: Oczyszczanie organizmu

Głodówkę mogą stosować wyłącznie osoby zupełnie zdrowe i najlepiej (przynajmniej za pierwszym razem) pod okiem lekarza. Anemia, choroby układu krążenia, gorączka, osłabienie czy ciąża lub okres karmienia wykluczają głodówki.
Z organizmu w ten sposób są usuwane resztki niestrawionego pokarmu. Z kuracji najlepiej korzystać w weekend, tak by ewentualne osłabienie nie wpłynęło negatywnie na naszą aktywność. Trzeba pamiętać, że kuracja ta ma na celu oczyszczenie organizmu a nie odchudzanie! Jest to ważne, gdyż wiele osób stosuje taką terapię w celu zrzucenia masy ciała.
Głodówka nie powinna trwać dłużej niż 24 godziny.

22

Odp: Oczyszczanie organizmu

Jeśli chodzi o oczyszczanie najczęściej wybieram naturalne metody i jest to zazwyczaj spożywanie większej ilości otrębów pszennych, czyli zwiększona ilość błonnika plus woda. Tylko słyszałam też, że z otrębami nie należy przesadzać, gdyż zmniejszają przyswajanie magnezu przez organizm.

23

Odp: Oczyszczanie organizmu

[quote=zima300]Mam kochani pytanie, czy ktoś z Was może oczyszczał organizm za pomocą jakiegoś suplementu?[/quote]


Tak, jak najbardziej tak i co najważniejsze jest skuteczny. Zażywałam białkowy suplement diety, który zapewnia bezpieczną, naturalną i skuteczną metodę wspierającą produkcję Glutationu.
Suplement jest w 100% naturalny, wyprodukowany z serwatki mleka krowiego wiec nie musisz sie bać że stosując go na jedno pomagasz a na inne szkodzisz.
Wiec jak najbardziej polecam! smile

Ostatnio edytowany przez Mariolka (2009-11-26 11:09:10)

24

Odp: Oczyszczanie organizmu

Hej,
Mariolka miałabym prośbę, mogłabyś cos więcej napisać o tym suplemencie i o jego zażywaniu.
Sama stosowałam różnych preparatów, ale większość z nich nie spełniła moich oczekiwań.
Pora wypróbować coś nowego! smile

25

Odp: Oczyszczanie organizmu

a mogę spytać DLACZEGO się oczyszczacie za po mocą tabletek??? jaki widzicie w tym sens?
tak z ciekawości pytam, bo nie rozumiem takiego postępowania....