26

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Trzeba jednak uważac- bo czasami w starszym wieku ,nawet z najlepszą figurą może byc śmieszne

27

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

mimo wszystko to ja myślę że w starszym wieku to sie powinno ubierać zgodnie z tym wiekiem gustownie i elegancko ale skromnie

28

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

no, trochę fantazji, kreatywności i oryginalności nie zaszkodzi - umarłabym bez tego!

29

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Wszystko dla ludzi... w granicach rozsądku oczywiście.

30

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

hi hi hi - zależy jaki kto rozsądny jest lol

31

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

No to kwestia względna jest. smile

32

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

tak teoria względności znajduje zastosowanie do wszystkiego smile (i jaka ta fizyka łatwa!)

33

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

No nie dla mnie... big_smile

34

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

bardzo wg mnie kreatywne to wydłubanie brwi i narysowanie sobie ich w polowie czoła....

35

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Porażka...

36

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

lux i można za kaluna robić smile

37

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

albo puder pomarańczowy na cała twarz - jakby marchewka sie wysmarowała tongue

38

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

jeszcze lepszy samoopalacz - to dopiero widok lol a szyja jak u diwy z opery

39

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

jakże nudno byłoby gdyby wszyscy byli jednakowi, gdyby nawet w starszym wieku trudno byłoby odróżnić od siebie dwie staruszki... Ja jestem za szaleństwem - w każdym wieku, jeśli tylko ktoś ma ochotę!

40

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

pewnie, ja popieram i nie dam się zamknąć w szablony smile

41

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Powinno ubierać się zgodnie z wiekiem. Niektórym już nie wypada chodzić w tym, w czym np. 30-latki.

42

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Troszkę mam z tym problem big_smile Mając 30+ wciąż ubieram się jak 20+, ale jestem na etapie, nazwijmy to... przeobrażenia. Chcę ograniczyć ilość posiadanej odzieży i kupować w bardziej przemyślany sposób. Odkryć, w czym wyglądam najlepiej, dopasować kolory itd. Nie chcę jednak radykalnej, natychmiastowej zmiany.

Kupując nową szafę i pozostałe meble, załamałam się ilością ubrań upchniętych w poprzednim lokum. Postanowiłam je najpierw trochę znosić i zmiany wprowadzać stopniowo. W końcu... lubię swoje koszulki z Croppa big_smile

43

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Ubieram się tak jak czuję i w tym co czuję się dobrze. Oczywiście staram się to nieco dobrać do wieku - 38 latek smile
Najlepiej lubię ubierać jeansy, jakiś fajny sweter lub wygodną bluzę.

44

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Ja właśnie noszę jeansy Cross i niestety nie podołały wyzwaniu, jakimi są wysokie kozaki - bo ocierając się o ich brzeg prawie już mają dziurę w wewnętrznej okolicy kolana... Czyli coś z wytrzymałością materiału jest nie tak...

45

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

> Zafira napisał/a:

> Ja właśnie noszę jeansy i niestety nie podołały wyzwaniu, jakimi są wysokie kozaki - bo ocierając się o ich brzeg prawie już mają dziurę w wewnętrznej okolicy kolana... Czyli coś z wytrzymałością materiału jest nie tak...

Dziwne ja tyle lat noszę jeansy, bluzy jeansowe i żadnej dziwnej wpadki.
Myślę, że po prostu miałaś pecha lub źle dobrałaś jeansy do kozaków.

46

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Ja ostatnio ubieram się w stylu nastolatek, a mam 30+ smile

47

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Zależy od gustu danej osoby, ostatnio częściej widzę panie 50+ w młodzieżowych ciuszkach:)

48

Odp: Ubieranie się zgodnie z wiekiem?

Zależy od gustu danej osoby, ale większość ubiera się stosownie do wieku