26

Odp: wzmocnienie paznokci

nie da rady, chcesz być piękna naciągaj  dobę jak rajstopy lol

27

Odp: wzmocnienie paznokci

[quote=Katarzynavon]Po pierwsze zacznij stosować leki, które wzmocnią Twój organizm w tym paznokcie również. Spytaj w aptece o tabletki poprawiające twardość paznokci. Po drugie polecam Bezbarwny lakier do paznokci łamliwych i rozdwajających się oraz wzmacniającą odżywkę do paznokci z Avonu (w obecnym 14/2009 katalogu cena ich wynosi 9,90 zł, a są naprawdę skuteczne). Moja mama miała problemy z paznokciami (cały czas miała styczność z chemią przez co zaczęły jej się rozdwajać paznokcie i bardzo zmiekły - jako prezent kupiłam jej te lakiery i poprawiła się jakość paznokcia, juz nie wygląda tak jak kiedyś)[/quote]

U mnie sprawdza się Femsilica (to z aptecznych) kompleks witamin urodowych (wlosy,paznokcie, skora,) do tego raz w tygodniu odżywka olejek rycynowy+skórka z cytryny+sok z cytryny (broń boże nie podgrzewać w mikrofali - sprawdziłam i byly zle skutki), wcieranie na wieczór w paznokcie maści z witaminą A (na wieczór najlepiej bo bardzo tłusta), na dzień zwykły glicerynowy krem. Oczywiście wszystko regularnie - dłonie wyglądają bardzo ładnie, skóra gładka i paznokcie zrobiły się mocniejsze. Kiedyś zapuszczanie paznokci przychodziło mi z trudem ( obgryzanie, skubanie, łamliwe) Teraz jest dużo lepiej, ale muszę unikać lakierów bo wtedy od razu zaczynają się kruszyć - jak maluję od świeta - jest ok. Ale i tak zazdroszczę mojej znajomej, która nigdy nie miała problemów z paznokciami, zawsze miała mocne, długie i grube, moje paznokcie umarły przez obgryzanie, ale teraz są pod specjalną ochroną smile A do tego wszystkiego i tak najważniejsza jest dieta!

28

Odp: wzmocnienie paznokci

o jacie, to trzeba mieć samozaparcie smile

29

Odp: wzmocnienie paznokci

No bo niektórzy maja niektóre rzeczy dane, a niektórzy muszą się natrudzić nad sobą...

30

Odp: wzmocnienie paznokci

i gdzie tu sprawiedliwość???

31

Odp: wzmocnienie paznokci

a gdzie w tym świecie wogóle go szukać?

32

Odp: wzmocnienie paznokci

no tak, jak igły w stogu siana sad

33

Odp: wzmocnienie paznokci

ja nie mam takiego samozaparcia :-)

34

Odp: wzmocnienie paznokci

[quote=justyna]ja nie mam takiego samozaparcia :-)[/quote]

Ja też nie miałam, ale jak zobaczyłam w jakim stanie są moje dłonie to zaczęłam mieć smile Poza tym mój facet też zaczął mnie gonić z tym obgryzaniem - nie miałam wyjścia. Mi pewnie zapał też minie (ale tfu tfu) narazie jest dobrze, na pewno łatwiej połknąć tabletkę z witaminami, niż co sobota robić miksturę. Ale obie metody w połączeniu dają dobry efekt.

35

Odp: wzmocnienie paznokci

jeszcze witaminy to łykam, ale mikstury - z tym gorzej:(

36

Odp: wzmocnienie paznokci

dokładnie.. ja też łykam witaminy, ale wsmarowywanie lezy poza granicami mojej cierpliwości wink

37

Odp: wzmocnienie paznokci

ja witaminy! a co dotyczy wcierania to już potrzebna systematycznosć której mi brakuje

38

Odp: wzmocnienie paznokci

no niestety większośc domowych sposobów jest czasochłonna

39

Odp: wzmocnienie paznokci

a mało z nas ma czasu w nadmiarze - niestety i ciągły problem pozostaje...

40

Odp: wzmocnienie paznokci

ja proponuje wtedy metody na kalendarzyk wszystko sobie rozplanować na godziny i tego sie trzymać to się wtedy znajdzie czas na inne mniej ważne rzecz

41

Odp: wzmocnienie paznokci

nigdy nie miałam kalendarzyka - nie sprawdza się u mnie metoda notowania sad

42

Odp: wzmocnienie paznokci

skrzyp do kupienia w aptece,utwardzacz do paznokci,oliwka do wcierania bambino

43

Odp: wzmocnienie paznokci

moim zdaniem sam skrzyp jako suplement to za mało

44

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja tam nic nie robię z paznokciami, bo mam je obcięte bardzo krótko, tuż przy skórze.

45

Odp: wzmocnienie paznokci

na pewno zdrowy tryb odżywiania, i codzienne nawilżanie kremem rąk i paznokci, krem anti-ageing od evy.

46

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja od prawie trzech miesięcy łykam Radical na paznokcie i nie widzę poprawy! Nadal są łamliwe i słabe.

47

Odp: wzmocnienie paznokci

po tabletkach nie widać poprawy, to prawda,kiedyś też jakieś łykałam i żadnego efektu nie bylo - grunt że nie zaszkodziły smile  na mnie super działa odżywka do włosów Radical

48

Odp: wzmocnienie paznokci

Dla mnie jest najlepsze serum i ta mgiełka Radical

49

Odp: wzmocnienie paznokci

[quote=emilia_s292]Ja od prawie trzech miesięcy łykam Radical na paznokcie i nie widzę poprawy! Nadal są łamliwe i słabe.[/quote]
Spróbuj moczyć je w ciepłej oliwie z oliwek przynajmniej 2 razy w tyg. po 10 min. To powinno przynieść rezultaty

50

Odp: wzmocnienie paznokci

Wypróbuje na pewno.