1

Temat: Sieć C&A

Co sądzicie? Kupujecie online? Odwiedzacie stacjonarne salony?

Z zakupami przez Internet nie mam dobrych wspomnień, czekam akurat na zwrot pieniędzy. Robiłam tam 2x zakupy, a połowa pierwszego zamówienia została odesłana, bo tabele wymiarowe wprowadzają w błąd rzędu 12 cm!!! Minimalna wartość zamówienia to jakaś porażka...

Musze jednak przyznać, że poza tym jestem zadowolona smile

2

Odp: Sieć C&A

Ubrania kupuję głównie stacjonarnie, też nie mam zaufania do tych rozmiarówek, które czasem L wpisują na ubrania ewidentnie o rozmiarze S ...

3

Odp: Sieć C&A

Tak się nacięłam w innych sklepach kilka razy. Wiedząc, że ciuch będzie mniejszy niż sugeruje metka, zamawiałam większy, a i tak przychodziły np. legginsy XL mniejsze niż M, które mam w szafie. Porażka...

W C&A niby zwracają kasę do 10 dni od otrzymania towaru. Zamówienie zwróciłam 27 stycznia, a skoro dotarło do mnie w 1 dzień, to pewnie w drugą stronę też długo nie szło. Pieniądze dotarły 15 lutego. Muszę jednak zauważyć, że poza tym nie było najmniejszego problemu, więc plus dla nich. Procedura zwrotu jasna, łatwa, szybka.
Koszula była za duża o 12 cm, a spodnie zwyczajnie leciały z tyłka i nawet się moich szerokich bioder nie trzymały. Rzeczywiste ich wymiary sugerowały, że są o trzy-cztery rozmiary większe, niż wskazywała metka. Kiedy następnym razem składałam zamówienie, bo w stacjonarnym wykupiono już wszystkie rozmiary koszul w wybranym przeze mnie kolorze, przymierzyłam w innym, żeby mieć pewność, że tym razem trafię.

4

Odp: Sieć C&A

Ja za to zaglądam do C&A coraz częściej, ale na zakupy przez internet już się u nich nie odważę raczej. Przekonałam się natomiast do ich salonu w tutejszym centrum handlowym.
W stacjonarnym obłowiłam się już kilka razy w tym roku. Kupiłam m.in. cztery bluzy, spodnie, sweter, spódniczkę, dwie sukienki, dwa kominy, dwie pary rękawiczek, komplet najlepszych skarpetek na świecie big_smile
Uwielbiam ich promocje, czasem tylko boli serce jak obniżą cenę czegoś, co kupiłam za więcej, ale staram się być teraz rozsądniejsza big_smile

Podtrzymuję jednak swoje stanowcze NIE dla zakupów w C&A przez Internet.

5

Odp: Sieć C&A

Szczerze to bardziej lubię zakupy online niż bieganie po sklepach smile Jedynie nie zamawiam butów, bo te muszą być wygodne i lepiej je wcześniej przymierzyć. A wpadki... hmm, rzadko. Jeśli rozmiary są odpowiednio podane, a ja się dokładnie zmierzę to nie ma mowy o wpadce. Staram się zamawiać z pewnych źródeł, tzn unikam chińskich sklepów z podejrzanie niskimi cenami, bo materiały z których wykonane są ubrania pozostawiają wiele do życzenia.

6

Odp: Sieć C&A

lubię u nich robić zakupy stacjonarne, można znaleźć bardzo ładne rzeczy w dobrej cenie, online nigdy nie zamawiałam

7

Odp: Sieć C&A

Kiedy będzie jakaś większa wyprzedaż w C&A? Potrzebuję jakichś ubrań z długim rękawem big_smile Nie wchodzę teraz, bo jak potem zobaczę to samo za pół ceny to zwariuję, a już tak było. Bardzo mnie wtedy boli, że mogłabym mieć dwa razy tyle za tą samą kasę big_smile

8

Odp: Sieć C&A

Bardzo przydatne informacje wink Dzięki wielkie wink Z całą pewnością mi się przydadzą smile

9

Odp: Sieć C&A

Kiedyś bardzo często robiłam tam zakupy, ale niestety ostatnio ich ceny przekraczają wszelkie możliwości... Damskie spodnie za 199 zł, to jest jakiś żart. hmm

10

Odp: Sieć C&A

Tak, to faktycznie przesada. Ja czekam aż będzie wyprzedaż. A najlepiej wyprzedaż wyprzedaży big_smile

11

Odp: Sieć C&A

Dawno tam nie byłam, bo poza cena to ich styl mi nie przypadł do gustu...

12

Odp: Sieć C&A

Ja tam czasem zaglądam i kupuję na promocjach.

13

Odp: Sieć C&A

Takie sieci jak H&M czy C&A i podobne omijam z daleka. Nie wiem jak było kiedyś ale teraz jakość ich wyrobów jest bardzo niska. Może ceny nie są wygórowane ale wolę kupić coś droższego co posłuży więcej niż jeden sezon.

14

Odp: Sieć C&A

Zależy które - T-shirty na pewno tak, ale sukienki są ok

15

Odp: Sieć C&A

Masakrycznie podniosły się ceny w C&A. Ciekawa jestem czy na wyprzedaży zimowej będą jakieś normalne.