1

Temat: Zaczerwieniona twarz

Jakie są najpewniejsze kosmetyki na zaczerwienienia na twarzy? Takie które na pewno sobie z tym poradzą? Buble mam już za sobą tongue

2

Odp: Zaczerwieniona twarz

Ja bardzo lubię kosmetyki z linii Mixa przeciw zaczerwienieniom. Zwłaszcza polecam delikatnie koloryzujący krem do twarzy. Do tego baza pod podkład zielonkawa z Delii która niweluje zaczerwienienia

3

Odp: Zaczerwieniona twarz

na pewno muszą to być dermokosmetyki. co powiesz na la roche-posay? Jeden z ich kremów  moim zdaniem da sobie radę ale to już musisz sama sprawdzić.

Ostatnio edytowany przez Hahal (2016-10-05 19:09:13)

4

Odp: Zaczerwieniona twarz

jesli macie taki problem z podrażnioną skórą to polecam kosmetyki z elixir by nature - sama stosuję do cery tłustej i powiem wam że o niebo lepiej. Nic nie piecze, nic nie podrażnia. W składzie z tego co widze nie ma nawet grama parabenów smile Same naturalne i roślinne składniki. Według mnie to najlepszy produkt jaki miałam do mojej cery.

5

Odp: Zaczerwieniona twarz

U mnie pomagają maseczki do cery wrażliwej, zmniejszające zaczerwienienie twarzy. Np z glinka biała AA albo Carbo detox  z bielendy. Obie dobrze oczyszczają cerę, zmniejszają zaczerwienienie i nawilżają

6

Odp: Zaczerwieniona twarz

Spróbuj koniecznie tego kremu rewelacja na zaczerwienienia i podrażnienia. Koi skórę, sprawdzi się także przy też wrażliwej cerze.

7

Odp: Zaczerwieniona twarz

Podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenie skóry łagodzą kosmetyki LV Polska. Zostały opracowane specjalnie dla osób, które mają taką wrażliwą skórę, podatną na alergie.

8

Odp: Zaczerwieniona twarz

Warto wybrać odpowiedni podkład jak  który zatuszuje wszelkie zaczerwienienia. Dzięki temu będziemy czuć się pewniej. Nie będziemy musiały zastanawiać nad swoim wyglądem i skupić się na tym, co ważne.

9

Odp: Zaczerwieniona twarz

Ja lubie tą maske  fajnie łagodzi podrażnienia smile

10

Odp: Zaczerwieniona twarz

a może zabiegi u kosmetyczki? nie wiem czy jakieś kremy poradzą sobie z zaczerwieniami

11

Odp: Zaczerwieniona twarz

Kremy trochę łagodzą, ja też używam teraz maseczki na naczynka, gęsta i ciężko ją potem zmyć, ale faktycznie ściąga skórę i może da lepszy efekt niż krem...

12

Odp: Zaczerwieniona twarz

glinka czerwona big_smile jest dobra na naczynkową skórę.

13

Odp: Zaczerwieniona twarz

Nie wolno myć twarzy zbyt gorącą wodą, inaczej żaden kosmetyk już nie pomoże!

14

Odp: Zaczerwieniona twarz

Peelingi mechaniczne też lepiej odstawić...