1

Temat: Zabiegi na naczynka

Nie sadziłam,że będę do tego kiedykolwiek zmuszona ale naczynka na mojej twarzy stają się coraz bardziej widoczne oraz nie prezentuje sie to zbyt dobrze . Do niedawna jeszcze działały kremy ale teraz coraz bardziej się czerwienię. Dałabym swoje zdjęcie na forum to byście zobaczyły ale musicie mi uwierzyć na słowo. Najgorzej jest teraz zimą bo cera bardzo źle reaguje na temperatury poniżej zera.
Czy są może jakieś skuteczne zabieg na naczynka? Polecicie może kogoś ?

2

Odp: Zabiegi na naczynka

Zabieg transdermalporacji Dermationem powinien Ci pomóc. Jest to rewelacyjna technologia odbudowująca i regenerująca naszą skórę. Myślę, że w Trójmieście nie powinno być problemu ze znalezieniem gabinetu kosmetycznego, który oferuje tego typu kurację.

3

Odp: Zabiegi na naczynka

Ja byłam na laserowym zamykaniu naczynek. Miałam 2 zabiegi
To zamykanie laserem jest naprawdę skuteczne. Ja mam niestety bardzo słabe naczynka i dość delikatną cerę, bardzo wrażliwą na zimno, a na mróz to w ogóle.
Praktycznie żaden krem nie dawał większego efektu, dlatego postanowiłam wybrać laser. Nie było to przyjemne, ale no cóż... dla urody warto czasem pocierpieć.

4

Odp: Zabiegi na naczynka

Tak sie właśnie zastanawiałam czy wybrać sie na taki zabieg do gabinetu kosmetycznego czy do lekarskiego. Czytam sobie obecnie oferty różnych gabinetów oraz praktycznie każdy ma zabieg na naczynka.Nie chciałabym po prostu wydać kasy na coś co nie da efektu lepszego niż wspomniane przeze mnie kremy. Kasia możesz mi napisać na czym polega ten zabieg?

Elena słyszałam o tym,zę laser jest bardzo skuteczny ale trochę boję się bólu. Co czułaś jak wykonywałaś zabieg tym laserem? I ile Cię to kosztowało?

5

Odp: Zabiegi na naczynka

Ale to nie boli. No, przyjemne też nie jest, ale jednak nie boli. Nie ma się co bać.
I generalnie, jeśli chcesz znać moje zdanie, to polecam gabinet lekarski. Ja na tego typu zabieg nie odważyłabym się wybrać do gabinetu kosmetycznego.
Jednak lekarz to lekarz, wydaje mi się to bezpieczniejsze.

Ostatnio edytowany przez elena (2016-01-28 09:51:07)

6

Odp: Zabiegi na naczynka

Sama bałam się trochę ,że po zabiegu cera powróci do swojego pierwotnego stanu ale tak się nie stało. Nadal wygląda bardzo dobrze jak tuż po zabiegu. Może nie jest to taki niewielki wydatek ale z drugiej strony jeśli zrobisz sobie zsumowanie tego co wydałaś na kremy przeciwnaczynkowe to okaże się,że kosztowały Cię o wiele więcej niz sam zabieg.

7

Odp: Zabiegi na naczynka

Najlepsze jest punktowe usuwanie naczynek. Większa precyzja i skuteczność zabiegu.

8

Odp: Zabiegi na naczynka

Trzeba unikać gorącej wody i mocnych peelingów to w ogóle nie powstaną...

9

Odp: Zabiegi na naczynka

Laserowo można to zrobić, tylko wiadomo że kiedyś mogą powstać nowe.

Ostatnio edytowany przez Zafira (2023-02-08 18:39:05)