1

Temat: .Fryzura Ślubna

Witam.

Aż dziw, że nikt nie poruszał tego tematu na forum smile
Jak dobieracie fryzurę ślubną? Ja przeglądałam chyba wszystkie możliwe stylizacje w internecie, ale przeglądanie to jedno, a potem trzeba coś dobrać do siebie. Najlepsza opcja to udać się do stylisty fryzjera, żeby coś zaproponował, ale to też nie zawsze będzie zgodne z oczekiwaniami. Ja, zwracając uwagę na trendy z 2015, wybrałam sobie fryzurę ślubną z galerii. Fryzura blond, wydawała mi się bardzo modna, a jako, że mam bardziej długie niż krótkie włosy, więc padł na nią wybór smile Fryzjer zaproponował parę drobnych zmian i w sumie wyszło bardzo nowocześnie i trendy.

Jak to wygląda u Was? Może jakieś inne ciekawe trendy? Czym się kierujecie przy doborze fryzury śłubnej?

2

Odp: .Fryzura Ślubna

Fryzura ślubna dla mnie to koniecznie loczki chyba ze komuś nie pasują...

3

Odp: .Fryzura Ślubna

Loczki nie wyglądają dobrze i są niemodne. Mnie fryzurę na wesele robili w salonie, a makijaż robiła mi kuzynka. Miałam naprawdę śliczną sukienkę, więc wszystko razem ładnie się komponowało wink

4

Odp: .Fryzura Ślubna

A dlaczego mówisz, że loki są niemodne? Moim zdaniem każda z nas powinna mieć taką fryzurę jaka do niej pasuje i się jej podoba smile Nie ma reguły. Ja np chcę mieć włosy upięte w koczek i ozdobione kwiatkami. Znalazłam już nawet profesjonalny salon fryzjerski w krakowie do którego chciałabym się zgłosić w sprawie czesania na wesele. A jakie paznokcie będziecie robić?

5

Odp: .Fryzura Ślubna

Loki, koki, wysokie fryzury, dużo różnych pierdół, tony lakieru, brokaty... No mi się to kojarzy z latami 90-00. Teraz się inaczej czesze. Bardziej naturalnie.

6

Odp: .Fryzura Ślubna

Racja, stylista najlepiej doradzi bo się na tym zna, wie co do jakiego kształtu twarzy dobrać. To tak samo jak z suknia, co innego się podoba w internecie a co innego potem tobie pasuje.

7

Odp: .Fryzura Ślubna

Warto jest zastanowic się jednak nad fryzurą z rozpuszczonych włosów. Jeśli loki dobrze się Wam trzymają to ok. Jeśli jednak włosy szybko Wam się prostują to jednak proponowałabym zrezygnować z rozpuszczonych włosów na rzecz koka czy warkocza, które są obecnie bardzo modne.

Możecie się w nim rozejrzeć co obecnie jest na topie. Piękne są na przykłąd warkocze

8

Odp: .Fryzura Ślubna

Też właśnie szukam inspiracji, bo ślub w sierpniu a ja jeszcze tak na dobrą sprawę nie wiem jaką chcę fryzurę big_smile Przeglądałam ostatnio takie w stylu boho i baaardzo mi się spodobały smile

9

Odp: .Fryzura Ślubna

Polecam stylistę, przy okazji skorzystałam z koloryzacji no bo świadkowa z odrostami to się nie godzi ale przyjaciółkę (pannę młodą) odpicowali jak się patrzy, ślicznie wyglądała smile

10

Odp: .Fryzura Ślubna

Dla mnie fryzura ślubna to tylko loki i fantazyjne upięcia. Oczywiście nie zawsze się da bo czasem włosy są za krótkie - ale wtedy można wpiąć białe ozdoby i też będzie elegancko...

11

Odp: .Fryzura Ślubna

Tylko loki:)

12

Odp: .Fryzura Ślubna

Albo jakieś asymetryczne cięcie,  no. grzywka na jedną stronę.