26

Odp: Ferie

Jednodniowe wypady wczasei pandemii to fajna sprawa, można pozwiedzać ciekawe miasta i wrócić wieczorem do domu. Nie trzeba siedzieć tylko i się nudzić.

27

Odp: Ferie

Jeśli dostępne są w tych miastach atrakcje, które można zwiedzać podczas lockdownu smile

28

Odp: Ferie

Pewnie jak zwykle góry będą oblegane, ja już nie wiem, czy chcę w ogóle na ferie gdzieś jeździć i przeciskać się w tym tłumie bez maseczek.

29

Odp: Ferie

Ferie to tylko w Szczyrku!

30

Odp: Ferie

No to zareklamuj Grażynko, co tam w tym Szczyrku warto robić na feriach. Narty, snowboard, to na pewno, a co jeszcze, że tak zachęcająco nawołujesz? smile Coś dla lenia się znajdzie?

31

Odp: Ferie

Jest tam wiele atrakcji, np. drewniany kościół św. Jakuba, jeden z piękniejszych zabytków architektury drewnianej, galeria sztuki Bator Art Gallery, a dla aktywnych - skocznia narciarska, wyciągi i trasy narciarskie, szlaki turystyczne dla miłośników przyrody i górskich widoków np. na Klimczok czy Malinowską Skałę, kolejka na Skrzyczne,  latem deptak Nad Żylicą – świetna ścieżka pieszo-rowerowa. No i świetne restauracje z lokalnym menu!