1

Temat: Facet, który dostrzega swoje błędy

Wszystkie dobrze wiemy, że to właśnie my szybciej dostrzegamy problemy w związku, że to my mamy większą tendencję do analizowania ich, że faceci czasami nie widzą tego, co widzimy my i bagatelizują nasze skargi.
Mimo wszystko jednak są mężczyźni na tyle inteligentni i zaangażowani w związek, że dostrzegają swoje błędy i naprawiają je nie czekając aż zaczniemy im lamentować.

Czy da się skłonić mężczyznę do tego, aby bardziej myślał, dostrzegał więcej?
Czy to naprawdę takie trudne spojrzeć na problem oczami partnerki i zrozumieć, że coś, co jemu wydawało się błahostką, dla niej ma większe znaczenie i jej przeszkadza? Że nawet jeśli on nie chciał źle, to nie wyszło zbyt dobrze?
Że intencje intencjami, ale może rzeczywiście nie wystarczą i trzeba skonsultować efekt z drugą stroną i wyjaśnić, że chciało się dobrze, zapytać lub chociaż wysłuchać co można zrobić, żeby było lepiej...

Mój facet kiedyś sam dostrzegał swoje błędy, ewentualnie pozwalał sobie zwrócić na nie uwagę, analizował sytuacje i co najważniejsze - szybko to naprawiał i nigdy nie kończyło się na gadaniu czy obietnicy zmian. Szalenie mi to zaimponowało. Między innymi dlatego właśnie uznałam go za partnera odpowiedniego na lata. Coś się jednak zmieniło... nie wiem dlaczego. Teraz potrafi się jedynie bezmyślnie wypierać i nawet przez chwilę nie zastanowi się, czy w mojej skardze nie ma przypadkiem racji. Boli mnie to.

2

Odp: Facet, który dostrzega swoje błędy

No niestety,, nas początku oni są przesłodcy i w ogóle grają ideały.. A potem życie przyziemne ich wciąga i po ideałach nie zostaje ślad...

3

Odp: Facet, który dostrzega swoje błędy

Zazwyczaj nie ma takich możliwości żeby tak było

4

Odp: Facet, który dostrzega swoje błędy

Ale czasem ktoś latami może udawać kogoś, kim nie jest i dopiero po czasie wszystko wychodzi...

5

Odp: Facet, który dostrzega swoje błędy

Mój chlopak nie ma żadnego problemu z dostrzeżeniem swojego blędu, przeproszeniem czy ogolnie refleksja nad swoim zachowaniem nawet bez wygarniania mu tego.

6

Odp: Facet, który dostrzega swoje błędy

Jesteś szczęściarą:)

7

Odp: Facet, który dostrzega swoje błędy

Ważniejsze, żeby nie powtarzał tych samych błędów smile Bo jak da sobie przyzwolenie na nie to zacznie uważać, że przeprosiny załatwią kolejne wpadki smile

8

Odp: Facet, który dostrzega swoje błędy

Istnieje w ogóle taki facet...?

9

Odp: Facet, który dostrzega swoje błędy

Tak, ale zwykle za późno wyciąga wnioski z tych swoich błędów....