1

Temat: Bazarki:)

Kupujecie tam ciuszki?  ja zauważyłam, że teraz tam można znaleźć naprawdę eleganckie rzeczy i to sporo taniej niż w butikach, warto zaglądać!

2

Odp: Bazarki:)

Rzadko, może ze dwie rzeczy mam stamtąd, kupione po przecenie. Jakoś nie przekonuje mnie bazarowa jakość...

3

Odp: Bazarki:)

U mnie na bazarze są różni sprzedawcy i towar także. Na przykład skórzane kurtki prosto od producenta za 300-400 zł jakościowo w żaden sposób nie odbiegają od sklepowych, bo pochodzą z tego samego źródła. Podobnie z wieloma innymi towarami, bo przecież wszyscy zaopatrują się u hurtowników i producentów.
Oczywiście na bazarach są też towary made in China z Wólki Kosowskiej. smile I tych jest więcej. Cena adekwatna do jakości.

Nieraz kupowałam coś na cotygodniowym bazarze i wszystko naprawdę zależy od samego towaru, a nie miejsca jego sprzedaży.
Kupiłam za 55 zł torbę, która służy mi od lat i jest w świetnym stanie. Jestem z niej zadowolona, uwielbiam ją i wszystkim się podoba. Wygląda na droższą, a do jakości nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń.

4

Odp: Bazarki:)

Wygląd to jedno, a trwałość to drugie... W renomowanym Deichmannie kupiłam torbę za 99 zł, która posłużyła mi 3 miesiące, bo chyba wcześniej leżała długo w magazynie i noszenie jej sprawiło, że skaj się szybko "posiekał", a kupiona na ryneczku za 30 zł daje radę już drugi rok...

5

Odp: Bazarki:)

Na bazarkach raczej kupuję owoce i warzywa prosto od rolników...  Po ciuszki idę do galerii, żeby użyć przyjemności chodzenia po butikach:)

6

Odp: Bazarki:)

U mnie na bazarze ciężko dostać warzywa prosto od rolnika. Sprzedawcy głównie zaopatrują się na giełdzie owocowo-warzywnej i w hurtowniach.

7

Odp: Bazarki:)

Ale z tego co wiem to na giełdę jeżdżą właśnie rolnicy, żeby sprzedać swoje warzywa czy owoce, więc burak kupiony od pośrednika nadal ma podobne walory smakowe, tylko nie jest zebrany wczoraj, ale przedwczoraj:)

8

Odp: Bazarki:)

Zgadza się. Te z giełdy są ok, ale te z hurtowni to już to samo co w markecie. Rodzice czasami kupują na giełdzie większe ilości owoców na przetwory.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-11-05 19:18:53)

9

Odp: Bazarki:)

Na bazarkach można już kupić wszystko, co kiedyś kojarzyło się wyłącznie ze sklepami, właściwie niektóre stoiska to mi bardziej przypominają butiki niż targowisko...

10

Odp: Bazarki:)

Zgadza się i to sporo taniej, ostatnio kupiłam świetny szalik, podobne są w sklepach za 25-30 zł

11

Odp: Bazarki:)

Na bazarku każdy znajdzie coś dla siebie, jednak mniej jest rzeczy młodzieżowych, a więcej dla pań po 50-tce, rozmiary też raczej z tych większych, bo wiadomo, młodzież woli jechać do galerii i pochodzić po butikach

12

Odp: Bazarki:)

[quote=sabbrina]Na bazarkach można już kupić wszystko, co kiedyś kojarzyło się wyłącznie ze sklepami, właściwie niektóre stoiska to mi bardziej przypominają butiki niż targowisko...[/quote]
Dokładnie. Jeśli ktoś przyjrzy się lepiej, znajdzie te same rzeczy, ale w różnych cenach, na bazarku i w niektórych butikach.

13

Odp: Bazarki:)

Super kurtkę kupiłam tam za 60% ceny... Zaopatrują się tam gdzie butiki, tylko mają mniejszy koszt działalności niż butik w renomowanym miejscu, stąd różnice w cenach.

14

Odp: Bazarki:)

Widzę, że na bazarkach już tak tanio nie jest, bo poza żywnością to raczej nic tam taniej się nie kupi niż w marketach... Oczywiście jakość rzeczy pewnie jest wyższa - ale wiadomo, że przeciętny klient szuka niższych cen i nie myśli, ile mu coś posłuży.

15

Odp: Bazarki:)

Teraz widać różnicę w cenach, jednak jak nie ma pośredników w sprzedaży to ceny mogą być teraz niższe na bazarach

16

Odp: Bazarki:)

Bardzo dawno nie byłam na bazarku. Można liczyć w latach. Z tego co pamiętam, to ciuchy nie były tam wcale gorszej jakości niż te z Sinsay czy H&M.

17

Odp: Bazarki:)

Ja tam zawsze kupuję dresy☺

18

Odp: Bazarki:)

Warzywa i owoce są najlepszej jakości