176

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Gdzie te wszystkie stare wartości, których chyba ostatnimi 'przedstawicielami' byli nasi dziadkowie? Gdzie miłość? Przyjaźń? Honor?

177

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

dokładnie, bardzo dobrze to ujęłaś

178

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Mamy egoistyczne czasy, nastawione na przyjemności, stąd tyle singli szukających przygód, zamiast stałego związku. A ci w związkach im zazdroszczą nieskomplikowanego życia i w końcu też stają się wolni...

179

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

niestety to prawda

180

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Kalinka01]Mamy egoistyczne czasy, nastawione na przyjemności, stąd tyle singli szukających przygód, zamiast stałego związku. A ci w związkach im zazdroszczą nieskomplikowanego życia i w końcu też stają się wolni...[/quote]

Ale czy po jakimś czasie są zadowoleni z tej wolności to bym polemizowała... Wielu rozwodników szuka kogoś na stałe, bo się boją życia w pojedynkę, tego, że nie będzie nikt przy nich, jak coś złego się wydarzy, że nikomu na nich nie będzie zależało...

181

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nuda, rutyna i opowieści kolegów, jak to sobie dobrze radzą z poznawanymi w lokalach i w sieci panienkami, pobudza wyobraźnię i kolejni mężowie idą w tango szukając śladów dawnej młodości w ramionach coraz młodszych kobiet. A podstarzałe żony albo się z nimi w końcu rozwodzą, albo udają że nie wiedzą...

182

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Zauważyłam, że coraz więcej osób szuka wrażeń w ramionach kogoś innego bo albo wkradła się rutyna, albo partner szybko się znudził drugą połówką. Coraz częściej słyszę też o przypadkach, kiedy ktoś interesuje się drugą osobą mimo iż ta pozostaje w związku. Nawet w sieci często napotykam na problemu w stylu [url=http://maxmag.pl/jak-przekonac-do-siebie-dziewczyne-ktora-ma-chlopaka/]kocham dziewczynę, która ma chłopaka[/url] i co zrobić żeby zainteresowała się właśnie mną. Do czego ten świat dąży.

183

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Wystarczy spojrzeć ile jest ogłoszeń w sieci osób takich w wieku 40+, pewnie po rozwodach lub które do tej pory nie znalazły tego, czego szukały. Chyba staliśmy się zbyt wygodni, myślimy, że nawet jak jest ta druga połówka to będzie już zawsze i nie trzeba się starać i pielęgnować związku. No niestety tak nie jest. Sama już nie wiem, czy lepiej tak w tym trwać, czy może faktycznie rację mają osoby, które coś chcą w swoim życiu zmienić. W końcu [url]https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-oferty-matrymonialne[/url] tego typu biura matrymonialne też są dla ludzi i łącza już mnóstwo par.

184

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

No właśnie, szukający przygód lub mający już udane związki, czego w internecie szukacie i jak podejmujecie decyzje? I ewentualnie: gdzie i jak szukacie kogoś na potajemne randki...?

185

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Mam wrażenie że coraz mniej facetów w ogóle rozumie co to jest związek i jak trzeba go budować... Pod tym względem wielu nie wyrasta ponad poziom 16 lat...

186

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

> filomena napisał/a:

> Gdzie te wszystkie stare wartości, których chyba ostatnimi 'przedstawicielami' byli nasi dziadkowie? Gdzie miłość? Przyjaźń? Honor?

Nigdy ich nie było i wyobrażenia o jakis honorowych czasach to majaczenie osób, które ich nawet nie pamietają. Wystarczy poczytac nawet szkolne lektury aby wiedzieć, że zdrady były dawniej na porządku dziennym.

187

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Były, ale nie mówiono o tym głośno, a dziś mam wrażenie że promuje się takie rozwiązłe życie, choćby na portalach plotkarskich. A ludzie zapatrzeni w celebrytów myślą sobie, a dlaczego nie spróbować i żyć tak samo?

188

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Bo to niby taka nowoczesność, tylko że same problemy z tego są;)

189

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Dla mnie sprawa jest prosta - związek to 2 osoby i  nikt więcej....

190

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Ale po co szukać wrażeń poza związkiem jak się naprawdę kogoś kocha. Jeśli szukamy wrażeń poza związkiem to dla mnie już jest sygnał, że jest coś nie tak ze związkiem. I trzeba reagować. Zdrada jest niewybaczalna dla mnie.