176

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Gdzie te wszystkie stare wartości, których chyba ostatnimi 'przedstawicielami' byli nasi dziadkowie? Gdzie miłość? Przyjaźń? Honor?

177

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

dokładnie, bardzo dobrze to ujęłaś

178

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Mamy egoistyczne czasy, nastawione na przyjemności, stąd tyle singli szukających przygód, zamiast stałego związku. A ci w związkach im zazdroszczą nieskomplikowanego życia i w końcu też stają się wolni...

179

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

niestety to prawda

180

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Kalinka01]Mamy egoistyczne czasy, nastawione na przyjemności, stąd tyle singli szukających przygód, zamiast stałego związku. A ci w związkach im zazdroszczą nieskomplikowanego życia i w końcu też stają się wolni...[/quote]

Ale czy po jakimś czasie są zadowoleni z tej wolności to bym polemizowała... Wielu rozwodników szuka kogoś na stałe, bo się boją życia w pojedynkę, tego, że nie będzie nikt przy nich, jak coś złego się wydarzy, że nikomu na nich nie będzie zależało...

181

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nuda, rutyna i opowieści kolegów, jak to sobie dobrze radzą z poznawanymi w lokalach i w sieci panienkami, pobudza wyobraźnię i kolejni mężowie idą w tango szukając śladów dawnej młodości w ramionach coraz młodszych kobiet. A podstarzałe żony albo się z nimi w końcu rozwodzą, albo udają że nie wiedzą...

182

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Zauważyłam, że coraz więcej osób szuka wrażeń w ramionach kogoś innego bo albo wkradła się rutyna, albo partner szybko się znudził drugą połówką. Coraz częściej słyszę też o przypadkach, kiedy ktoś interesuje się drugą osobą mimo iż ta pozostaje w związku. Nawet w sieci często napotykam na problemu w stylu [url=http://maxmag.pl/jak-przekonac-do-siebie-dziewczyne-ktora-ma-chlopaka/]kocham dziewczynę, która ma chłopaka[/url] i co zrobić żeby zainteresowała się właśnie mną. Do czego ten świat dąży.

183

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Wystarczy spojrzeć ile jest ogłoszeń w sieci osób takich w wieku 40+, pewnie po rozwodach lub które do tej pory nie znalazły tego, czego szukały. Chyba staliśmy się zbyt wygodni, myślimy, że nawet jak jest ta druga połówka to będzie już zawsze i nie trzeba się starać i pielęgnować związku. No niestety tak nie jest. Sama już nie wiem, czy lepiej tak w tym trwać, czy może faktycznie rację mają osoby, które coś chcą w swoim życiu zmienić. W końcu [url]https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-oferty-matrymonialne[/url] tego typu biura matrymonialne też są dla ludzi i łącza już mnóstwo par.

184

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

No właśnie, szukający przygód lub mający już udane związki, czego w internecie szukacie i jak podejmujecie decyzje? I ewentualnie: gdzie i jak szukacie kogoś na potajemne randki...?

185

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Mam wrażenie że coraz mniej facetów w ogóle rozumie co to jest związek i jak trzeba go budować... Pod tym względem wielu nie wyrasta ponad poziom 16 lat...

186

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

> filomena napisał/a:

> Gdzie te wszystkie stare wartości, których chyba ostatnimi 'przedstawicielami' byli nasi dziadkowie? Gdzie miłość? Przyjaźń? Honor?

Nigdy ich nie było i wyobrażenia o jakis honorowych czasach to majaczenie osób, które ich nawet nie pamietają. Wystarczy poczytac nawet szkolne lektury aby wiedzieć, że zdrady były dawniej na porządku dziennym.

187

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Były, ale nie mówiono o tym głośno, a dziś mam wrażenie że promuje się takie rozwiązłe życie, choćby na portalach plotkarskich. A ludzie zapatrzeni w celebrytów myślą sobie, a dlaczego nie spróbować i żyć tak samo?

188

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Bo to niby taka nowoczesność, tylko że same problemy z tego są;)

189

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Dla mnie sprawa jest prosta - związek to 2 osoby i  nikt więcej....