151

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Podwójna fuzja big_smile hahah
Koniec końców koleżanka szczęśliwa?

152

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Jak przy okazji zamążpójścia zrobiła biznes, to dlaczego nie tongue

153

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Porażka, to już lepiej rzucić partnera i cały czas mieć przygody. Trzeba się decydować. Albo prawdziwe kochać, albo wykorzystywać chwilę.

154

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Hahah big_smile Ale po jakimś czasie takiego dzikiego życia człowiek chce posmakować czegoś bardziej stabilnego. Może nie każdy i nie na zawsze, ale jest ktoś kto ma siłę, żeby wieść taki styl życia non stop?

155

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Przygoda... hmmm... nie lubię tego i może mieć smutny koniec...

156

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Na krótko to może i dobre, odreagować  po rozstaniu itd., ale na dłużej to chyba szkoda czasu na takie półśrodki...

157

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Przygodni faceci prawdopodobnie mieli dużo kobiet.
A co jak taki ma jakieś choróbsko? mad

158

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Najpierw trzeba go przebadać wink

159

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Jeśli ktoś nie chce być w związku z tylko jedną osobą, to nie powinien w ogóle powinien brać ślubu i robić nadzieję drugiej osobie. Chcesz być wolny jak kwiat - nie bierz ślubu. A jeśli już go zawarłeś/zawarłaś trzymaj się tego. Tłumaczenie, że wziąłem ślub z powodu dziecka czy dlatego, by miało ojca nie jest tłumaczeniem. Można być świetną matką/ojcem nawet bez sformalizowania związku. Papierek i pierścionek tego nie zmieni.

160

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Taaa wykręty-"ożeniłem się, bo musiałem"
A musiałeś iść z nią do łóżka?
Jeśli nie odpowiada, to nie szukaj przygód.
Lepiej idź do domu publicznego tongue

Finao miło,że znowu jesteś z nami smile

161

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=subtellna]Przygodni faceci prawdopodobnie mieli dużo kobiet.
A co jak taki ma jakieś choróbsko? mad[/quote]

Jedną to każdy ma na pewno - poliamorię wink

162

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

A ja nie chcę poliandrii jako kobieta tongue
Nie wyobrażam,że to jest prawdziwa miłość, do kilku jednocześnie.

163

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=lipstick][quote=subtellna]Przygodni faceci prawdopodobnie mieli dużo kobiet.
A co jak taki ma jakieś choróbsko? mad[/quote]

Jedną to każdy ma na pewno - poliamorię wink[/quote]

Polierotyzm chyba...;)

164

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Można to przez różne przypadki odmieniać big_smile
Czy sex bez przyszłości do związku,smakuje lepiej? roll

165

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Pewnie jesteśmy bardziej otwarci na eksperymenty, bez obaw, kto co sobie o nas pomyśli i czy np. nie przestanie nas szanować wink

166

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Wszystko co złe w związkach, dzieje się dlatego, że kochamy rzeczy, a używamy ludzi.
Mężowie narzekają na żony, czasem szukają przygód. Zanim kobiety mi przyklasną, dodam że u nas Pań jest podobnie, narzekamy na chłopów, szukamy doznań, emocji, równie często zdradzamy. Mężczyźni uważają się za męskich a nie potrafią troszczyć się o bliskich, adorować kobiety, chcą wszystko szybko i bez wysiłku. Kobiety szukają księciuniów z bajki jakby zapomniały że na "długo i szczęśliwie" pracuje się całe życie w pocie czoła.

Chcemy prawdziwych przyjaciół, potrzebujmy ich ale nie potrafimy tworzyć więzi, zapomnieliśmy że człowiek nie jest do używania, tylko do kochania. Mamy wiele, a nie ma z kim tego dzielić czy nawet porozmawiać, zadzwonić, aby się wypłakać. Żenada...

167

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że jeśli zaczyna się szukać wrażeń poza związkiem to już nie ma związku. Partner powinien być naszym przyjacielem, doradcą, ostoją i kochankiem. W momencie kiedy dwoje ludzi łączy uczucie nie ma miejsca na inne osoby, ale to tylko moje zdanie.

168

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Czasem partner jest np. dobrym ojcem, ale żadnym kochankiem.. I co wtedy?

169

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

A jak to się stało, że został ojcem naszego dziecka, skoro nie był dobrym kochankiem? wink

170

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Może taki beznadziejny ma tak zdesperowane plemniki, że wykorzystają każdą okazję, żeby się do czegoś przydać wink

171

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Mój chłopak szukał wrażeń poza związkiem i byłam jego kochanką nie wiedząc o tym. Nie układało mu się związku, gdy mnie poznał. O tym, że jest żonaty i ma dziecko dowiedziałam się po kilku miesiącach. Na początku czułam się oszukana, nie wiedziałam, czy będe potrafiła mu wybaczyć, ale po jakimś czasie zrozumiałam dlaczego tak postąpił i mu wybaczyłam. Niestety teraz obawiam się czego innego, a mianowicie relacji z jego dzieckiem. Nie wiem, czy mnie zaakceptuje, czy polubi i nie będzie zazdrosne. Nie znam jeszcze jego dziecka, ale niedługo mam je poznać, bo  nie mogę dłużej z tym zwlekać. Chcę się przygotować na to spotkanie, a także na przyszłe spotkania, bo będa one regularne co 2 tygodnie. Chcę wiedzieć czego mogę się spodziewać. Szukałam już informacji na ten temat i trafiłam na ten artykuł [url]https://rodzinazdrowia.pl/moj-partner-ma-dzieci-z-poprzedniego-zwiazku-co-dalej[/url] , który bardzo mi pomógł, ale nadal mam trochę obaw. Może którąś z Was jest w takiej samej lub podobnej sytuacji? Jeśli tak, to będe bardzo wdzięczna jesli napiszecie mi jak sobie poradziłyście w tej sytuacji.

172

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

ja bym tak nie potrafiła, najzwyczajniej w świecie nie umiałabym

173

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Jak można się nie zorientować? W domu to chyba wcale nie bywał, skoro ciągle miał dla Ciebie czas...

174

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Mężczyzna umie nieźle lawirować, kłamać, zwodzić, dopóki mu się to opłaca albo go bawi:)

175

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Najważniejsze jest dla niego, żeby nie było nudy i rutyny, a dla zabawy zrobi wszystko:)