1

Temat: Dobry jubiler opinie

Witam. Czy macie można jakiegoś swoje ulubionego i zaufanego jubilera? Kogoś, u kogo zawsze robicie zakupy i nigdy nie było problemów? Ja nie mam niestety takiego jubilera, ale czytając opinie o różnych sklepach jubilerskich trafiłam na ten  Macie jakieś doświadczenia z tym sklepem? Jakieś opinie czy spostrzeżenia?

2

Odp: Dobry jubiler opinie

Doświadczeń z tym jubilerem nie mam więc na ten temat się nie wypowiem, ale z ciekawości rzuciłam okiem na produkty na tej stronce. Przepiękną mają biżuterię.

3

Odp: Dobry jubiler opinie

Bezpośrednio nie miałam okazji też u niego kupować, ale wiem, że znajomi kupowali tam obrączki. Przyszły bardzo ładnie. Byli zadowoleni więc zakładam, że Ty też możesz śmiało tak zrobić zakupy smile A co do pierścionka powyżej - faktycznie cudowny big_smile

4

Odp: Dobry jubiler opinie

A dawno zamawiali? Mogłabyś podpytać czy transport, jakość wykonania itp. były w porządku? Nie znalazłam o tym jubilerze negatywnych opinii więc pewnie się zdecyduję na zakup, ale wolę się upewnić smile

5

Odp: Dobry jubiler opinie

Nie aż tak dawno. Kilka miesięcy temu. Według ich opinii - nie mogli trafić na lepszego jubilera smile Wszystko im się podobało - i jakość, i staranność wykonania, i to, że transport za free ;P

6

Odp: Dobry jubiler opinie

Bardzo mi się podobają  srebrne kolczyki z kryształem Swarovskiego
najlepiej by bylo kupic w komplecie bo jest jeszcze bransoletka, wisiorek, pierścien oraz broszka z tego samego zestawu

7

Odp: Dobry jubiler opinie

Zawsze coś ładnego i taniego kupię a Aparcie, jest w czym wybierać.

8

Odp: Dobry jubiler opinie

A ja lubię kupować w małym sklepach a nie sieciowych, gdzie ceny winduje marketing...

9

Odp: Dobry jubiler opinie

yes wink

10

Odp: Dobry jubiler opinie

Z Kruka mam najbardziej elegancką biżuterię. ..