1

Temat: Wygodny dres

Hej smile Szukam wygodnego, ciepłego dresu na jesień i zimę. Taki co to można w nim chodzić po domu, ale nada się na wyskoczenie po zakupy. Najlepiej jakiś basic, bez jakiś kryształków - bo widziałam takie i to zupełnie nie mój styl.

2

Odp: Wygodny dres

Ja lubię różowe i z grubszego materiału,  tak że polecam:)

3

Odp: Wygodny dres

Na pewno nie markowy, dla mnie to wyrzucanie kasy, bo dres z definicji nie jest eleganckim ubraniem.

4

Odp: Wygodny dres

W każdym dresie da się iść na zakupy, byle był czysty...

5

Odp: Wygodny dres

Różowy to odpada big_smile no chyba że taki pudrowy... Ale raczej poszukuje jakiś czarnych, szarych, beżowych wink Mniej szalonych wink

6

Odp: Wygodny dres

Fajne są szare z różowym paskiem na nogawkach:)

7

Odp: Wygodny dres

To jak lubisz takie klasyczne dresy, bez szaleństw to zerknij na jednokolorowe smile

8

Odp: Wygodny dres

A to musi być komplet? Ja noszę kupowane osobno bluzy i spodnie.

9

Odp: Wygodny dres

No, w necie jest spoko ofertę]a dresów. A przy tym to jest bawełna i to nie byle jaka. Więc taki dres to spokojnie posłuży Tobie przez dłuższy czas.

10

Odp: Wygodny dres

ostatnio upolowalam dres- mega wygodny, a przy okazji zalapalam sie na 20% promke i za swoje zakupy zaplacilam mniej.

11

Odp: Wygodny dres

i co, udało sie coś znaleźć? big_smile Pochwal się zakupem!

12

Odp: Wygodny dres

Ja idę zawsze na rynek i znajduję fajne promocje, nie muszę czekać na przesyłkę i ewentualnie zwracać jak coś będzie nie tak, bo od razu widzę co kupuję. A ceny też są ok.

13

Odp: Wygodny dres

> papusna napisał/a:

> i co, udało sie coś znaleźć? big_smile Pochwal się zakupem!

Tak! smile Kupiłam sobie bluze i spodnie dresowe. Jestem z nich mega zadowolona. Są ciepłe i wygodne. Przy tym świetnie leżą i super wpisują się w taki miejski styl.