1

Temat: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

[b][i]SZAF[/i]ing – wakacyjna wymiana garderoby[/b]

Kiedy: 3 lipca, godz. 12:00 – 15:00
Gdzie: Café Szafé, ul. Felicjanek 10, Kraków

[b][i]SZAF[/i]ing[/b]

Zapraszamy na spotkanie towarzyskie, podczas którego możecie upolować nowe ubrania pozbywając się tych, których juz nie nosicie...i to za DARMO. Jak to możliwe? Możliwe - SAWARES już to przetestował na "własnej skórze"... Ty też możesz wziąć udział w evencie i zobaczyć jakie to proste i przyjemne! Przynieś ubrania i baw się świetnie big_smile

Tego lata galerie handlowe nie wypłuczą Twojego portfela! 

Zamiast shoppingu proponujemy shaffing - event odzieżowy, czyli spotkanie w babskim gronie połączone z wymianą ciuchów i innych fatałaszków…

[i]SZAF[/i]ing to szansa, żeby odnaleźć spodnie, które idealnie na Tobie leżą i świetnie podkreślą figurę, czy koszulę, która będzie pasowała do Twojej garsonki. Wśród kolorowych bluzeczek, spódniczek, sweterków, letnich zwiewnych sukienek i innych fatałaszków z pewnością wybierzesz dla siebie ubrania na różne okazje: randki, imprezki, letnie spacery z przyjaciółmi, wakacyjne wojaże, do pracy, na ważne spotkania etc. Znajdziesz też dodatki, które podkreślą charakter Twoich kreacji.

[b]Zabierz przyjaciółkę. Im więcej fatałaszków, tym więcej możliwości![/b]

Koszt wstępu: 8 zł (w cenę wliczony napój).

[b]Jak się przygotować do [i]SZAF[/i]ingu?[/b]

[b]Po pierwsze[/b] przejrzyj dokładnie swoją garderobę i wybierz rzeczy, w których nie będziesz już chodzić. Pamiętaj, by rzeczy, które ze sobą zabierzesz na wymianę były czyste. Ty też nie chcesz, by ubrania, które się Tobie spodobają były brudne. Pamiętaj też, by poinformować o wszystkich usterkach Twoich ubrań i dodatków.

[b]Po drugie[/b] zgłoś organizatorom swoje uczestnictwo w [i]SZAF[/i]ingu. Zgłoszenia przyjmuje i wszelkich informacji na temat SZAFingu udziela Agnieszka

[b]Po trzecie[/b] zabierz ze sobą dobry humor i przyjdź do Café Szafé w wyznaczonym terminie.

[b]Obudź w sobie tygrysicę![/b]
Rozpoczynamy polowanie na ubranie

Ostatnio edytowany przez sawares (2010-06-20 19:27:56)

2

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Nic nie pozostaje ja tylko tam jechać.

3

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Za daleko, mnie się nie opłaca. Ale fajna akcja, mamy w tych szafach cuda i cudeńka...

4

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

często z psiapsiółami wymieniamy się ubraniami, więc to nie nowy pomysł...

5

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Summerlove, to fajnie się macie, bo nie każdy jest skory do wymiany.

6

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

swietna akcja! powodzenia bo neistety wtedy mnie nie bedzie w krakowie, ale naspepnym razem pojawie sie

7

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

I po akcji, może będą następne, ale by tylko były w moim województwie.

8

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Ja wymieniam garderobę na wiosnę, kurtki zimowe są już spakowane i wyniesione do górnej szafki w przedpokoju!

9

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Ja często wymieniam się ciuszkami z kuzynkami, bo mamy podobne gusty i rozmiarówkę:)

10

Odp: SZAFing – wakacyjna wymiana garderoby

Na olx jest taki dział i tam można ciuszki wystawić lokalnie i wymienić.