301

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

ja nigdy jakoś specjalnie nie uprawiałam sportu ale zmotywowałam się do tego żeby  chociaż do pracy na rowerze podjeżdżać. Już zrzuciłam ze 4 kg a w sumie nie zmieniłam stylu życia.

302

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Obecnie nie uprawiam żadnego sportu. Niemniej pragnę zaznaczyć, że zamierzam to zmienić.

303

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja chodzę na zajęcia fitness. Zaczęłam też jeździć na rowerze do pracy.

304

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Latem jazda na rowerze, trening siłowy przez cały rok wink

305

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Jeżdżę na rowerze. Nie wiem czy można podpiąć to pod sport, ale jestem bardzo zadowolony. Nie chwaląc się, pokonuję coraz większe dystanse.

306

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Uprawiam wiele sportów. Bardzo lubię biegać, jeździć na rowerze, tańczyć i chodzić na siłownię. Od niedawna zapisałam się na crossfit i czuję, że mam lepszą kondycję big_smile

307

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja teraz głównie chodzę na fitness. Jeżdżę też na rowerze, ale rzadziej - głównie do pracy, a mam blisko.

308

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja teraz zapisałam dzieci na obóz  ponieważ nie chcę aby całymi dniami przesiadywały przed komputerami kiedy sama pracuję a mogę z nimi uprawiać jakiś sport jedynie po południu. Sama natomiast ćwiczę bardzo późno wieczorem włączam sobie zwykle filmiki a w weekendy jeżdżę na rowerze.

309

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Dziewczyny a czy któraś chodzi na takie zajęcia? sporo słyszałam pozytywnych opinii na temat crossfitu, że podobno świetnie rzeźbi sylwetkę. Od września ruszają turnusy, więc fajnie byłoby poznać Wasze opinie smile

310

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja gram w siatkę. Uwielbiam ją od dziecka. Mam grupkę znajomych, z którymi regularnie spotykamy się i razem gramy.

311

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam.. W związku z tym nie jestem w stanie pomóc...

312

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Jeszcze niedawno chodziłam na siłownie ale jakieś 3 tygodnie temu przerzuciłam się na balet, z ciekawości bo tego jeszcze nigdy nie próbowałam... i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, nie spodziewałam sie że szkoła baletowa okaże się idealnymi zajęciami dla mnie smile Bardzo polecam spróbować

313

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja jestem fanką siatkówki i teraz jest fajna opcja wygrania biletów na Mistrzostwa Europy jakby ktoś był zainteresowany. Generalnie chodzi o to, żeby wysłać tekst, film albo zdjęcie z przyśpiewką zagrzewającą siatkarzy do walki.

314

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ćwiczę w domu z podręcznikiem o treningu slow, więc to nic forsownego, raczej takie powolne rozruszanie się

315

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

rower, rolki i basen

316

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Witam, pochwalę się i jednocześnie zachęcam do nordic walkingu smile Nic mnie tak nie odstresowuje.

317

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Witam, ja jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o ćwiczenia, więc jedyne co robię to ćwiczę w domu z filmikami i chodzę na spacery wink

318

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

ćwiczę w domu i biegam czasem <3

319

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Zumba, aerobik