1

Temat: Kardiolog dziecięcy

Chce sprawdzić serduszko mojego dziecka, bo mam podejrzenia, że coś jest nie tak. Lubi biegać a szybko się męczy i jakby brakowało mu wtedy powietrza. Znalazłam poradnię dla dzieci i dla rodziców w Warszawie, gdzie przyjmują specjaliści chorób dziecięcych, w tym kardiolog.

Ostatnio edytowany przez Basiencja (2015-03-29 01:37:09)

2

Odp: Kardiolog dziecięcy

Jeśli ma duszności, to raczej może być astma albo jakaś alergia, najpierw przebadaj go pod tym kątem...

3

Odp: Kardiolog dziecięcy

My też musimy odwiedzać regularnie kardiologa, bo nasza Monisia ma problemy z sercem. Już któryś z kolei miesiąc leczymy się w szpitalu  i tam mamy sprawdzonego specjalistę, który dobrze zna chorobę mojej córki i dba o jej stan zdrowia przy każdej wizycie. To miłe wiedzieć, że ma się zaufanego dobrego lekarza smile Zwłaszcza że problemy kardiologiczne u dziecka nie należą do najprostszych.

4

Odp: Kardiolog dziecięcy

my chodzimy z córeczką też . Ja zawsze powtarzam,że nasza córka właściwie dzięki niej normalnie funkcjonuje smile

5

Odp: Kardiolog dziecięcy

W Grodzisku znajdziesz dobrych specjalistów - jeśli nie od dzieci, bo tego niestety nie wiem, to na bank pokierują gdzie trzeba. Diagnostyka pełna i świetne podejście do pacjenta.

6

Odp: Kardiolog dziecięcy

Jeżeli coś cię niepokoi, to koniecznie skonsultuj to z lekarzem. Chorobom serca lepiej zapobiegać o ile tylko można. Poczytaj o tym na stronie:  .Są tam artykuły na temat chorób serca i układu krążenia, a także o profilaktyce chorób serca. Na pewno warto przebadać dziecko, by wykluczyć takie problemy.

7

Odp: Kardiolog dziecięcy

Dobrzy kardiolodzy są w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie czy łódzkim CZMP.

8

Odp: Kardiolog dziecięcy

Nie każda wada daje się w Polsce leczyć, ale lekarze robią co mogą na miarę swoich możliwości i sprzętu, jakim dysponują.  W zachodnich klinikach czy w USA oczywiście jest większa szansa na leczenie ciężkich przypadków.

9

Odp: Kardiolog dziecięcy

Najważniejsze to wcześnie wykryć wadę, z tym też bywa problem.

10

Odp: Kardiolog dziecięcy

Przy obecnej aparaturze to raczej błąd interpretacji niż diagnozy...