1

Temat: Polecani lekarze różnych dziedzin - stwórzmy listę!

Fajnie by było polecać sobie specjalistów, to najlepsza rekomendacja - moją babcię po udarze leczy  wspaniały neurochirurg z Warszawy prof. Podgórski

A Wy kogo polecacie? Piszcie nazwisko, specjalizację i miasto!

2

Odp: Polecani lekarze różnych dziedzin - stwórzmy listę!

Cudowna kobieta - [b]lek.med. Leokadia Kałdan[/b], dermatolog-wenerolog ze Stalowej Woli.

Doświadczona specjalistka: ponad 30 lat pracy, stanowisko ordynatora oddziału dermatologii, kierowniczki przychodni, studia na UJ i tak dalej...
Podejście do pacjenta ma niesamowite, osoba życzliwa i optymistyczna, żadnego wywyższania się, żadnej burkliwości i zbywania.
Przeprowadzała mi zabieg usuwania takiej naczyniowej narośli (nie pamiętam nazwy), która pojawiła się pod noskiem i była źródłem kompleksów przez kilka lat. Sama o nią zapytała, gdy przyszłam do niej z zupełnie innym problemem smile I dziś nie mam po niej śladu big_smile Wycięła, pozszywała, oddała materiał do badania histopatologicznego, odjęła mi jeden z kilku kompleksów smile

Kiedy prosiłam ginekologa, w związku z podejrzewanymi przeze mnie problemami hormonalnymi, o skierowanie na badania lub do specjalisty endokrynologa, zbył mnie mówiąc, że nie zrobią mi badań tylko po to, żebym poczuła się lepiej i powiedział, żebym sobie poszła do dermatologa. Wtedy poszłam do niej po raz pierwszy. Nie tylko skierowała mnie na wszystkie konieczne badania, w tym jedno, którego wielu lekarzy by nie zleciło i właśnie ono było najbardziej trafione i dzięki temu dziś się leczę, bo widząc wyniki od razu skierowała mnie do endokrynologa, ale była oburzona reakcją ginekologa. Dzięki niej zaoszczędziłam też sporo kasy, którą musiałabym wydać w gabinecie kosmetycznym. Nawet kiedy wyniki badań były złe, wychodziłam od niej uśmiechnięta, bo zwyczajnie nie dało się inaczej. Leczyła mnie przez kilka miesięcy.

Bywałam już u innych dermatologów... nie wiem nawet jak ich określić w porównaniu z nią big_smile

[url]http://kaldan-dermatolog.pl/kd/index.php[/url]

3

Odp: Polecani lekarze różnych dziedzin - stwórzmy listę!

We Wrocławiu jest dobra kliknika która   [url=http://neurolog-sm.com]skutecznie leczy sm[/url] czyli Stwardnienie rozsiane, polecam serdecznie. Oferują skuteczne terapie na łagodzenie tej strasznej choroby.

Ostatnio edytowany przez Kazames21 (2015-07-01 08:11:41)

4

Odp: Polecani lekarze różnych dziedzin - stwórzmy listę!

Ja polecam ekipę z ortopedii bełchatowskiego szpitala

5

Odp: Polecani lekarze różnych dziedzin - stwórzmy listę!

Polecam lekarzy ze stołecznego  Centrum Zdrowia dziecka, dużo zrobili żeby pomóc mojej siostrzenicy w pokonaniu wady wrodzonej...

6

Odp: Polecani lekarze różnych dziedzin - stwórzmy listę!

Polecam ginekologa Wiktora Świercza. Przyjmuje w przychodni w Zbydniowie i prywatnym gabinecie w Stalowej Woli. Pracuje także w powiatowym szpitalu specjalistycznym.
Chyba jedyny lekarz tej specjalizacji w okolicy, któremu naprawdę ufam i nie waham się go polecić.

7

Odp: Polecani lekarze różnych dziedzin - stwórzmy listę!

Fabian Obzejta, onkolog - umie nie tylko leczyć, ale i rozmawiać z osobami w stanie chorobowym, który mnie daje nadziei.... Przyjeżdżają do niego pacjenci z wielu stron Polski, bo wiedzą, że spotkają nie tylko specjalistę, ale i człowieka...

8

Odp: Polecani lekarze różnych dziedzin - stwórzmy listę!

Wiele osób poleca dr Woźniaka z Gdyni, podobno jest dobry jeśli chodzi o stomatologię zachowawczą i prostowanie zębów

9

Odp: Polecani lekarze różnych dziedzin - stwórzmy listę!

Chirurg w Stalowej Woli - dr Łukasz Piotrowski. Młody, energiczny, z odstresowującym podejściem do pacjenta. Usuwał mi cztery zmiany skórne, leczył dwie moje koleżanki (jedna ze zmianami skórnymi, druga z poparzeniami). Działa szybko, bez zbędnego przedłużania, odsyłania, zwlekania, mówi co robi i dlaczego, więc pacjent wie, co się z nim dzieje, a nie jak niektórzy lekarze, co robią wielką tajemnicę z tego, czego się dopuszczają na pacjencie big_smile