226

Odp: Wasz wolny czas

W wolnym czasie, kiedy oczywiście nie muszę sprzątać, lubię wyjść na spacer lub zająć się ogrodem. Jednak kiedy na zewnątrz jest szaro i zimno, buszuję w sieci lub gram w gry online. Statki czy szachy to gry, w które grałam z moim dziadkiem w dzieciństwie, więc bardzo chętnie do nich wracam.

227

Odp: Wasz wolny czas

A ja głównie odpoczywam słuchając muzyki i spędzając czas ze zwierzakami.. Doceniam je za to, że nie są głupie, podstępne i złośliwe jak ludzie... Nawet to, że nie mówią, jest zaletą, bo przynajmniej nie muszę wysłuchiwać głupot...

228

Odp: Wasz wolny czas

Ja ostatnio muzyka i książka. Kupiłam sobie także kominek i olejki i się relaksuję przy lawendzie.

229

Odp: Wasz wolny czas

Jak mam tylko trochę wolnego czasu, to staram się z rodziną wyjeżdżać do pobliskiej Doliny Baryczy. Spędzamy tam czas na pieszych lub rowerowych wycieczkach krajoznawczych. Jeśli możemy pozwolić sobie zostać na drugi dzień, to nocujemy w pensjonacie.

230

Odp: Wasz wolny czas

Fajne miejsce, ale samej to jakoś głupio nawet gdzieś wyjechać...
Ciągle zbyt mało hoteli ma pokoje dla jednej osoby.

231

Odp: Wasz wolny czas

Co robią kobiety wtedy, kiedy nikt ich nie widzi big_smile

232

Odp: Wasz wolny czas

Zazdroszczę! Ja też w wolnym czasie lubię podróżować, a to drogie hobby.

233

Odp: Wasz wolny czas

A ja z kolei staram się od czasu do czasu piec chleb własnej roboty. Pamiętam jeszcze, jak próbowałam go u babci, to były czasy... Sentyment mi pozostał i talent do pieczenia chyba też, bo mój mąż, Michał, i dzieciaki - Oliwka i Maks nie mogą się tego chleba nachwalić. Zresztą, to nie jest wcale takie trudne, wystarczy poradzić się mam lub babć, poczytać trochę w sieci i można ruszać do pieczenia! Mogę Wam polecić  mąkę żytnią . Nadaje się, jak mało która do pieczenia chleba żytniego lub mieszanego. Korzystałam z niej wielokrotnie i jeszcze się nie zawiodłam.

234

Odp: Wasz wolny czas

W wolne weekendy spaceruję, medytuję, piekę ciasteczka:)

235

Odp: Wasz wolny czas

Ja w wolnym czasie przeszukuję internet w poszukiwaniu dziewczyny. Mam 25 lat i nie wiem jak to się stało ale od 2 lat nie mogę sobie znaleźć partnerki. Wcześniej nie miałem z tym problemu (może dla tego, że nie byłem wybredny), teraz jest to dla mnie nie lada wyzwanie. Oczywiście przez ostatnie 2 lata znalazło się kilka ładnych kobiet, które były zainteresowane moją osobą, jednak kompletnie nie pasowaliśmy do siebie pod względem charakteru. Ostatnio przewertowałem całe forum poświęcone związkom i  zacząłem się zastanawiać czy aby przypadkiem nie powinienem skorzystać z usług biura matrymonialnego. Co o tym myślicie, czy będą wstanie mi pomóc?

236

Odp: Wasz wolny czas

Może zapytaj znajomych w tej kwestii?

237

Odp: Wasz wolny czas

Iljaemkom, bardziej Ci apka pomoże i tańsza jest niż biuro matrymonialne.

238

Odp: Wasz wolny czas

Ja uwielbiam czytać książki

239

Odp: Wasz wolny czas

Ostatnio uwielbiam leniuchować, przeglądać stare zdjęcia i pamiątki z wycieczek