51

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Do wybory masz tak na prawdę wszystko. Dobrą opcją jak się ma dużo przyjezdnych gości, jest organizacja wesela w hotelu. Od razu macie zapewnione noclegi i zazwyczaj jest wtedy udzielany rabat .

52

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Cóż różnie można na to patrzeć. Sama byłam na różnych weselach i najlepiej zapamiętałam to, organizowane w remizie OSP. Z resztą tak sobie myślę, że warto na przyjęcie weselne wybrać takie miejsce, które jest w cichej okolicy, a w dodatku pięknie położone. Znajduje się ona na terenie Szwadrony Kawalerii, jest otoczone lasem. Obsługa jest bardzo miła i życzliwa, a co najważniejsze, kuchnia serwuje wyborne dania:) Wiadomo- goście najedzeni, to i wesele musi być udane.

53

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem. Jest tam wiele ciekawych informacji na temat wyboru sali weselnej. Można bowiem w ten sposób dokonać dobrego wyboru, który okaże się strzałem w 10!

54

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Każde z tych miejsc ma swoje zalety i wady. Tak naprawdę zależy to tylko od Was. Ale wiesz, że to nie są jedyne miejsca, gdzie można urządzić wesele? Możesz wypożyczyć stoły, krzesła i zastawę, a następnie zrobić wesele w dowolnie wybranym miejscu. W innych miastach z pewnością też jakieś są.

55

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Według mnie robienie wesel w remizie już dawno jest nie modne. W hotelu jest eleganckie i wyrafinowane. Ma ono dobrą lokalizację i wygląda przepięknie. Na pewno zrobi wrażenie smile

56

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Ja byłam ostatnio na weselu w domu weselnym. Goście zachwyceni, a jak rozmawiałam później z młodym to wyszło na to, że ceny bardzo przystępne. Jak się dobrze trafi to będzie i dobrze i niedrogo. a wesele w remizie wymaga tak dużego wkładu pracy, że na pewno bym się tego nie podjęła

57

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

My mamy zarezerwowany taki jakby dom weselny, jest sala do tanczenia, sala konsumpcyjna i na górze tez pokoje dla gości przyjezdnych. Mysle ze to dobre rozwiązanie, wszystko w jednym. Sale w OSP juz chyba odchodzą do lamusa, jest duzo ładniejszych miejsc przeznaczonych na wesela. Chyba ze w gre wchodza koszty albo komus sie spieszy i w domach weselnych nie ma juz miejsc

58

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

OSP raczej odpada, przy tej ilości sal, jakie powstały , a przecież wesel aż tak dużo nie ma więc wybór chyba wszędzie  jest spory i koszty też porównywalne. Poza tym OSP tylko wynajmuje pomieszczenie, a resztę i tak trzeba zamówić albo samemu zrobić, więc lepiej już niech hotel czy dom weselny zrobi wszystko na miejscu.

59

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

Teraz niestety jest ostra walka o dobrą salę na wesele. Terminów mało a chętnych ogrom sad

60

Odp: Sala: w OSP, restauracji czy domu weselnym?

OSP już nie ma wzięcia, każdy chce się pokazać przed rodziną na co to go nie stać... Restauracja to też standard minimum, najlepsze są wielkie domy weselne.