76

Odp: SOS

mała ciałem, wielka duchem smile

77

Odp: SOS

ładnie nazwane, mąż mówi po prostu, że straszna ze mnie "cholera" lol

78

Odp: SOS

oj, od razu tak ostro smile

79

Odp: SOS

nie od razu, dojrzewał do tego stwierdzenia kilka lat smile

80

Odp: SOS

hahahaha big_smile

no to cierpliwy chłopak, nie powiem smile

81

Odp: SOS

to ja nie wiem jak on z Tobą wytrzymuje, mój to od razu nosem kręci...

82

Odp: SOS

no jak? zalet ma pewnie więcej niz wad smile

83

Odp: SOS

albo biedy tak zakochany, ze Świta poza pinkmause nie widzi wink - ach ta miłość

84

Odp: SOS

on biedny bo nie ma wyjścia, smile to znaczy ma bo może wyjść i nie wracać jak mu się nie podoba smile a zakochania to już nam przeszły, teraz po prostu żyjemy obok siebie, starając się, żeby było nam dobrze smile

85

Odp: SOS

ja niby jeszcze zakochana- ale dopiero 6 lat po ślubie

86

Odp: SOS

to piękne, właśnie po tylu latach smile

87

Odp: SOS

ja lubię patrzeć na takich staruszków którzy może już spędzili ze sobą 40, 50 lat a nadal widać po nich że się kochają

88

Odp: SOS

i mają do siebie szacunek, zawsze tak sobie wyobrażałam siebie, za jakiś czas smile

89

Odp: SOS

ja też - dwoje staruszków na ławeczce w parku ...

90

Odp: SOS

a ja dwoje staruszkow ... w salonie SPA

91

Odp: SOS

W jacuzzi. big_smile

92

Odp: SOS

[quote=Beata]ja lubię patrzeć na takich staruszków którzy może już spędzili ze sobą 40, 50 lat a nadal widać po nich że się kochają[/quote]
tak tak... trzymają się za ręce i spacerują po parku, uśmiechają się do siebie, to naprawdę wzruszające smile smile

93

Odp: SOS

[quote=asiula83]a ja dwoje staruszkow ... w salonie SPA[/quote]


na Malediwach...

94

Odp: SOS

albo pod palmami gdzieś w miami ..... na słoneczku leży dwoje staruszków  z fantazją i kasą ;D

95

Odp: SOS

ale poszły te marzenia daleko, a miała być tylko szczęśliwa para, a nie para z wygraną 6 w totku smile

96

Odp: SOS

no wiesz, daj Boże żeby z ta parą staruszków wyszło, ale różnie bywa, więc to  sumie marzenia... a jak już marzenia to można i dalej pociągnąć... smile

97

Odp: SOS

Wielka prośba: zakupiłam gotowe ciasto francuskie, czy ktoś może mi podpowiedzić co można z niego zrobić?

98

Odp: SOS

Ja często kupuję takie cienkie kiełbaski , kroję to francuskie na prostokąt i zawijam w nie kawałek żółtego sera i kiełbaskę i pieke w piekarniku.

99

Odp: SOS

ja nigdy nie kupowałam gotowego, ale możesz zrobić na słono - z kielbaskami, ze szpinakiem, z grzybkami i kaszą, na słodko z kremem budyniowym albo jabłkiem... pomysłów jest sporo bo to ciasto pasuje i na słodko i jako wytrawne smile

100

Odp: SOS

Zakalec w cieście,  nieudany sos, przypalone danie to już trudnij uratować.
Zakalca się nie uratuje, przypalonego dania też nie za bardzo, bo będzie czuć spaleniznę, ale sos jak najbardziej, dodając śmietanę.