226

Odp: Piersi

Ja powiększyłam sobie rozmiar biustu przez stosowanie preparatu. Polecam <3

227

Odp: Piersi

No właśnie sama mam taki problem. Mianowicie bardzo schudłam i jak wcześniej mialam spory biust to jak zrzuciłam wagę to poleciały mi rownież piersi. No i chciałabym je trochę powiekszyć. Wiem, ze na pewno nie uda mi sie ich powiekszyć do rozmiaru wcześniej ale jakby chociaż trochę się dało to byłoby ogolnie super. No i tak się zastanawiam czy jak wezmę tabletki to czy będzie powiekszenie? A jesli je odstawię? To czy przypadkiem biust nie wróci do poprzedniego rozmiaru? No bo kiedyś stosowałam krem na cellulit i dopóki go używałam to było spoko ale jak go odstawiłam to cellulit wrócił.

228

Odp: Piersi

Oczywiście że efekt będzie nietrwały, czyli po odstawieniu kremu czy tabletek spada poziom substancji dających efekt powiększenia piersi i wracają one do swojej dawnej formy:) Zresztą któremu producentowi zależałoby na tym, żeby efekt był trwały?:) Przecież każda firma chce sprzedać jak najwięcej swoich produktów... A na opakowaniach raczej nie informuje, że efekt będzie tylko podczas stosowania danego specyfiku, bo inaczej kto by wydał tyle kasy na to?

229

Odp: Piersi

Brałam tabletki - powiekszyły go jeden rozmiar. Po powiekszeniu tabletkami staram się regularnie masowac biust za pomocą serum. Ponoc to równiez dużo daje. Polecam spróbować. Efekt nie jest taki jak przy operacji, nie ma tutaj co obiecywać sobie cudów ale mi pasuje bo nie chciałam iść pod nóż.

230

Odp: Piersi

Oczywiście, że można warto umówić się na wizytę i wtedy o wszystko dopytać.

231

Odp: Piersi

No własnie sama tez nie chcę bo się tego boję sad Ogólnie troche się boję tego, że tabletki nie powiększa mi biustu bo ponoć tak również działają tabletki anty ale jak je brałam to nie widziałam przy ich przyjmowaniu żadnego powiekszenia i obawiam się, że będzie tak samo z tabletkami.

232

Odp: Piersi

Nie przekonasz sie dopóki nie spróbujesz. Przynajmniej nie będziesz sie zastanawiała czy to podziała czy nie.

233

Odp: Piersi

Sama brałam tabletki i u mnie podzialały chociaz zastanawiałam się nad tym czy będą dzialały czy nie i trochę w ich działanie nie wierzyłam. Najlepiej jeśli sama je przetestujesz i ocenisz czy działają czy nie.

234

Odp: Piersi

W tabletki nie wierzę... Ćwiczenia, dieta, masaże i nawilżanie wam podniesie biust. Kremy nawet jeżeli już to ujędrnią i podniosą biust, a tabletki  mają ten plus to że jednak to idzie na cały organizm, bo łykasz tabletkę i to idzie do żołądka, nerek, wątroby etc.

235

Odp: Piersi

Trzeba ćwiczyć mięśnie podtrzymujące biust

236

Odp: Piersi

A probowalyscie zimnego prysznica?