1

Temat: Płatne staże i praktyki

Na wakacje chcę znaleźć sobie fajne zajęcie,  myślę o 3-miesięcznym  stażu z urzędu pracy. Na jakie pieniądze można liczyć w tym roku?

2

Odp: Płatne staże i praktyki

Pewnie ok 900 zł, czyli nieco więcej niż wynosi zasiłek

3

Odp: Płatne staże i praktyki

Witam.
Nie wiem ile w tym roku płacą za staż.  Jeśli jesteś studentką ostatnich lat psychologii możesz skorzystać z oferty stażowej w Warszawie. Podczas spotkań szkoleniowych kładziony jest nacisk na praktyczną stronę wiedzy. Uczestnicząc w stażu zdobędziecie lub poszerzycie swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie pomocy psychologicznej i psychoterapii osób dorosłych.

4

Odp: Płatne staże i praktyki

Poczytajcie na tym blogu o wielu możliwościach biznesowych, piszą świetne artykuły i dają niesamowite wskazówki, sami zobaczcie !

5

Odp: Płatne staże i praktyki

Zawsze można też we własnym zakresie zrobić sobie kurs. Wiem, że nie są aż tak drogie. Ja ich troche widziałam. Można coś dla siebie znaleźć i zawinwestować w swoje umiejętności. A co do urzędów pracy, to trzeba się dowiadywać konkretnie w swoim.

6

Odp: Płatne staże i praktyki

Szukam płatnego stażu na wakacje w Warszawie i okolicach, kończę właśnie ekonomię. Ktoś coś wie o naborach w firmach lub korporacjach?

7

Odp: Płatne staże i praktyki

Coraz więcej firm robi płatne staże, a słyszałam też o takich programach w UP.