1

Temat: Sala weselna w hotelu

Hej! Mam dziś do Was pytanie, czy kojarzycie jakiś fajny hotel? Chodzi o to, że mój brat zastanawia się, czy w pobliżu tego hotelu nie zorganizować wesela, a z tej okazji będzie nam potrzebny hotel dla przyjezdnych gości. Na stronie internetowej jest wszystko pięknie opisane, ale czy naprawdę tak jest jak na stronie? Pytam się, ponieważ w Internecie jest wiele różnych opinii, ale właśnie mało jest takich weselnych. Bardziej są to opinie osób pojedynczych. Jeżeli ktoś coś wie i korzystał kiedyś z tego hotelu, to prosimy o opinię. Widziałam właśnie jedną opinię, że patrząc na to, jak pokój był przygotowany i jaka była obsługa, to cena była za wysoka, ale oczywiście potrzebuję Waszej, rzetelnej opinii na temat tego miejsca. Z góry dziękujemy i prosimy żebyście jeszcze dopisali gdzie cenę, ponieważ na stronie tego nie ma, a to też nas interesuje zanim do nich zadzwonimy wink

2

Odp: Sala weselna w hotelu

Generalnie ceny są za wysokie, bo hotele czy pensjonaty na wszystkim oszczędzają... Pościel sprzed lat, meble nieraz PRL-owskie.. Najlepiej o standardzie hotelu przekonasz się, jak tam spędzisz jedną dobę, wtedy będziesz mogła sprawdzić naocznie, czy  warto tam przenocować gości.

3

Odp: Sala weselna w hotelu

Hotel bardzo fajny. Ciekawa aranżacja, miła atmosfera. Pokoje są czyste, zadbane. W każdym jest łazienka, tv. Poza tym cen nie mają wysokich, a to też jest ważne. Uważam, że warto tam nocować!

4

Odp: Sala weselna w hotelu

Dobry pomysł, bo nocleg jest na miejscu, choć to oczywiście droga opcja, więc jeśli goście dadzą prezenty zamiast kopert to może to być nietrafiona inwestycja;)

5

Odp: Sala weselna w hotelu

Moim zdaniem najlepiej wybrać salę jak najbliżej domu, bez konieczności dłuższego dojazdu

6

Odp: Sala weselna w hotelu

Plusem jest to, że goście z dalszych okolic mogą przenocować...

7

Odp: Sala weselna w hotelu

Plusem jest to, że goście z dalszych okolic mogą przenocować...