1

Temat: Skierniewice

Hej, mam 29 lat, na co dzień pracuję w Warszawie, więc krąg znajomych w Skierniewicach się zawęża, w związku z czym chętnie poznam koleżankę na wyjście gdzieś na spacer, kawę, imprezy, w podobnym wieku. Jestem miłą, życzliwą osobą i taką też chętnie poznam smile

2

Odp: Skierniewice

Ja też chętnie poznam nowe osoby. Wygadane, lubiące spędzać czas poza domem, miłośników podróży tych małych i dużych smile Mam 25 lat,
Luiza

3

Odp: Skierniewice

AnitaWu ja także pracuję w Warszawie ,może nawet jeździmy jednym pociągiem ?
jestem od Ciebie o 3 lata młodsza ,ale to chyba nie ma żadnego znaczenia .mam nadzieję ,że mnie poznasz ,bo mam włosy długie w kolorze złota tzn rude:)Anita

4

Odp: Skierniewice

Hejka Dziewczyny wink  Też dojeżdżam do pracy w Warszawie wink 29 latek ,miły sympatyczny wink

5

Odp: Skierniewice

Jestem zwariowaną  18-latką  (+ 4 lata) i szukam równie zwariowanej osoby!
Do jakich celów? Do pogadania, do spędzania miło czasu, do pójścia do kina, do biegania i ćwiczenia, do wszystkich różnych codziennych rzeczy. Bo ileż można spędzać czasu ze swoją połówką, prawda?
Jeśli Ty również masz takie podejście i czasem chciałbyś/chciałabyś się gdzieś wybrać z zupełnie nieznajomą osobą - napisz! wink

6

Odp: Skierniewice

Ten 29-latek bywa też wyjątkowo niemiły. Ostrzegam tongue

7

Odp: Skierniewice

[quote=niechcemisie]Ten 29-latek bywa też wyjątkowo niemiły. Ostrzegam tongue[/quote]

Zazdrość przez ciebie przemawia,śliny przełknąć nie możesz ze wróciłem na  forum tongue akysz tongue kołek wystrugany już jest tongue

8

Odp: Skierniewice

Nie masz z kim wyjść na piwo czy spacer? Samotność czterech ścian przygniata Cię w słoneczną letnią pogodę? Monotonia dnia napełnia tylko lękiem co będzie jutro i pojutrze? Możliwe, że jesteśmy w podobnej sytuacji, a chyba nie ma innego leku na osamotnienie jak czyjeś towarzystwo i zainteresowanie smile

9

Odp: Skierniewice

Ogłoszenie skierowane do samotników chcących coś zmienić. Możliwości jest wiele - napisz na priv, skąd jesteś ile masz lat, imię też mile widziane smile Liczę na wielu chętnych do tego by się spotkać.

Możemy spróbować się spotkać, wymienić kilka maili, pójść na rower czy wyskoczyć z kocem i przekąskami do parku, wygrzać się w popołudniowym słońcu. Trzeba spróbować, a może zaowocuje to jakaś fajną znajomością! big_smile

10

Odp: Skierniewice

Idzie wiosna, warto wyjść na spacer, czy jechać gdzieś za miasto, jeśli chcecie się do mnie przyłączyć to zapraszam smile

11

Odp: Skierniewice

Niestety ale w moim życiu nie ma różnicy czy też jest koronawirus czy go nie ma.. Mam kłopoty w poznawaniu drugiej osoby, bardziej otwieram się poprzez pisanie, a potem np spotkanie , tu jest problem, wiele ludzi nie chce pisać tylko spotkać się od razu na żywo.
Chciałabym kogoś poznać, kto da mi szansę się otworzyć, z czasem normalnie spotkać, spędzić czas..

12

Odp: Skierniewice

W weekend będę w tym mieście i chętnie je zwiedzę w miłym towarzystwie, zapraszam też na obiad - jest chętny ktoś ze Skierniewic?