1

Temat: Piła

22 lata ,studentka ,rozrywkowa nie cierpiąca nudy na imię mam Pati od Patrycji ;)Szukam bratnich dusz smile

2

Odp: Piła

Szukam koleżanki, która pobiegałaby ze mną kilka razy w tygodniu albo chodziła na siłownię, chce trochę schudnąć, zadbać o kondycję.

3

Odp: Piła

Szukam kumpeli w podobnym wieku 24 lat bądź starszą, która też interesuje się kosmetyką, wizażem, stylizacją paznokci, fryzjerstwem, moda, uroda, stylizacjami modowymi, robieniem zdjęć itp, która robi, lub skończyła szkołę kosmetyczną bądź kursy itp i też jest w tym początkująca i też nie ma z kim podzielać swoich pasji, czy po prostu pogadać na takie tematy, iść na zakupy, pokazy mody, zdjęcia itp. Piszcie ! smile

4

Odp: Piła

Witam,

szukam zainteresowanej osoby do gry w badminton. Miejsce do ustalenia.  Poziom - zaawansowany. Ale mogę grać również z osobą początkującą i ją nauczyć grać.

5

Odp: Piła

Szukam kogoś do mailowych pogaduch. Z najbliższymi znajomymi drogi mi się rozeszły, chętnie pogadam z kimś o wszystkim i o niczym.

6

Odp: Piła

Będę w Pile w najbliższy weekend, ktoś chętny na ciekawe spędzenie czasu?

7

Odp: Piła

W każdym mieście są ciekawe zakątki - ja zwykle sprawdzam w Internecie i tworzę sobie mapę zwiedzania....