1

Temat: Gorzów Wlkp.

Bardzo chętnie poznam nowych ludzi z  poczuciem humoru , którzy lubią spędzać czas sportowo wink
Jeśli lubisz siłownię, basen , łyżwy , kino oraz różne formy aktywności - napisz.

Mam 26 lat , jestem sympatyczną kobietą, szukam osób w podobnym wieku, które również szukają nowych znajomych.

2

Odp: Gorzów Wlkp.

Ja też szukam osoby/osób chętnych, by ruszyć się aktywnie spędzać czas: kawka, łyżwy, basen, wspólne zakupy, spacery, tańce, wypady w nowe tereny, jak będzie cieplej to rower, bieganie i wiele innych - co tylko wymyślimy, a ...kreatywności nie ma co hamować wink

3

Odp: Gorzów Wlkp.

Szukam koleżanki - Artystycznej duszy, najlepiej w wieku 25-35 lat, która też ma artystyczne pasje jak tworzenie, sztuka, pisanie, fotografia, taniec, muzyka, projektowanie mody i wiele wiele innych! smile Coś tworzy i tez nie ma z kim podzielać pasji, chodzić na wernisaże, wystawy czy porobić coś twórczego smile

4

Odp: Gorzów Wlkp.

Szukam koleżanki do jazdy na rolkach/rowerze, do spacerów, posiedzeń przy kawie/winie, do rozmów o błahostkach i do rozważań o sprawach ważnych, do wyjść do teatru i do milczenia, do tańca i do różańca.

5

Odp: Gorzów Wlkp.

Jestem 34 latką spod Gorzowa, jednak w mieście bywam dość często i nie mam aż tak daleko, więc chętnie kogoś stamtąd poznam. Z zainteresowań mogę wymienić podróże, sport,  gry planszowe i wideo.

6

Odp: Gorzów Wlkp.

Ktoś chętny na weekendowe wyjście do klubu?

7

Odp: Gorzów Wlkp.

Szukam kogoś na wypady za miasto - piszcie na priv

8

Odp: Gorzów Wlkp.

Szukam koleżanki na siłownię do wspólnej motywacji.....