1

Temat: star wars

Mój luby jest fanem wyżej wymienionego filmu. Chciałabym mu dać jakieś koszulki star wars takie drukowane o fajnej jakości materiału. Znacie może ciekawe sklepy ? Moj luby nosi rozmiar XXl big_smile wiec muszą być duże.

2

Odp: star wars

Sprawdź na Koszulkowo:)

3

Odp: star wars

Fajne gadżety związane ze Star Wars widziałam w internecie smile zamierzam coś takiego kupić jako prezent na gwiazdkę i wiele innych wink myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie wink a czas upominków zbliża się coraz bardziej wink

4

Odp: star wars

Ja widzę że to jakaś grubsza akcja z tymi star warsami smile co kilka lat Lucasfilm odgrzewa albo produkuje coś nowego big_smile A potem jest jazda na star warsy. W sumie to nie tak źle bo to co kiedyś się kupiło przynajmniej się szybko nie przeje smile Mój młody ma jazdę na Lotr 1 i nudzi mi ciągle żebym mu kupiła tą książkę  i bilety na arene tauron bo ma być koncert orkiestralny z pokazem i animacjami o star warsach smile Eh czego się nie robi dla dzieciaków smile

Ostatnio edytowany przez moniaczka (2017-02-01 20:24:14)

5

Odp: star wars

Na allegro jest tego mnóstwo i w dobrych cenach, ostatnio siostrzeńcowi kupowałam na urodziny sportowy plecak na rower i bidon.

6

Odp: star wars

Kolejne pokolenia się tym fascynują, to jednak bajka dla chłopców w każdym wieku wink